Jump to content
Sign in to follow this  
whodis

Recamatie 非洲

Recommended Posts

Nick-ul tău: whodis
★ Nick-ul adminului reclamat:  非洲
 Data, ora, harta: 1/4/2020, 8:33 pm, deathrun_witcher
★ Motivul reclamatiei: gag aiurea
 Dovadă:  https://imgur.com/a/ArbyRp4
 Alte precizări: abuz de putere, consider că mulți din staff se folosesc de asta. Ăsta este un motiv dintre ei, au fost motive in care am fost ofensat de către un staff gen *du-te dracu* și eu primesc gag pentru asta? Am să incep să fac relcamații mai des să vedeți ce fel de persoane aveți in staff, pup. 

Totusi e un gag, dar degeaba le atragi atentia ca nu se prinde nimic de ei=))

Posted (edited)

Ține de mentalitate. Multi se consideră bombardieri și sunt sigur ca sunt mulți in cazul meu, dar puțini prind glas. Am ajuns să mă tragă la răspundere un prunc de 14 ani care, pe deasupra nu poate purta o conversație cu mine că acționează cu *gag/ban*. Nu-i de mirare, dar o să acționez și eu așa cum acționează ei. Și dacă este vorba de *eu am dat bani și tu nu* (am pățit să zică cineva că nu am ce să ii fac pentru că el are grad și nu o să pățească nimic) și nu se iau măsuri, atunci la ce să ne așteptăm? Nu cred că ar trebui să fie această diferența dacă comportamentul este de toată jena. Ce exemplu dă adminul X unui jucător dacă fix adminul jignește jucătorul? Peace out

Edited by whodis, .

Nu zic nici pro nici contra.

O sa editez dupa ce vad alegerile altor colegii de ai mei.

Si cum a zis si Gabriel...Poti sa le zici de mii si zeci de ori ca nu se lipeste nimic de ei

1 hour ago, whodis said:

Ține de mentalitate. Multi se consideră bombardieri și sunt sigur ca sunt mulți in cazul meu, dar puțini prind glas. Am ajuns să mă tragă la răspundere un prunc de 14 ani care, pe deasupra nu poate purta o conversație cu mine că acționează cu *gag/ban*. Nu-i de mirare, dar o să acționez și eu așa cum acționează ei. Și dacă este vorba de *eu am dat bani și tu nu* (am pățit să zică cineva că nu am ce să ii fac pentru că el are grad și nu o să pățească nimic) și nu se iau măsuri, atunci la ce să ne așteptăm? Nu cred că ar trebui să fie această diferența dacă comportamentul este de toată jena. Ce exemplu dă adminul X unui jucător dacă fix adminul jignește jucătorul? Peace out

Salut, atit timp cat sunt eu si am dovezi concrete ca se da mare bombardieri i scot liber, masurile se iau dupa dovezi concrete sa mai repet inca odata, daca ai dovezi cu admini ce ai precizat tu mai sus te rog sa faci o reclamatie in care i precizezi pe toti bombardieri si care nu pateste nimic, sa fie de intelesu tuturor nime nu are dreptul de a se crede sef pe acest server nici eu nu ma cred sef ma bazez pe regulament si comportamentul fata de playeri, sper ca am fost explicit destul de bine

Posted (edited)

Ai un tupeu jegos sincer iti zic , crezi ca stau sa fac ss la tot ce zici tu pe chat ca sa dau gag=)))

Oricum tu cauti motiv de scandal si nu doar cu mn cu mai multii din staff asa ca ai grija cum te comporti data viitoare

Vorbesti de abuz de putere la Administrator+vip am multa putere =)) dar nu asta conteaza nu cred ca m-am dat mare cu gradul pe care il am vreodata si dc nu as actiona cu gag/ban pt figurile pe care le aveti tupeu si limbaju? aici e server nu e gradinita 

Si care ar fi problema ta cu varsta pe care eu o am , nu cred ca ar conta asta acum avand in veder ca toti stiu

Edited by Gumball-_-, .

ori n-am fost eu foarte atent , dar am vazut ca ai scris " bulangiu " si el ti-a dat gag , ce vrei atunci ? :D

Posted (edited)
3 minutes ago, r3kiNNz0r said:

ori n-am fost eu foarte atent , dar am vazut ca ai scris " bulangiu " si el ti-a dat gag , ce vrei atunci ? :D

Nu doar asta dar am mai trecut cu vederea si nu suport tupeul/aroganța și fitele pe care le aveti 

Astept si parerea ta @whodis Acm daca mint sau bag vrajeli si cei din staff care l-au mai văzut pe el cu tupeu arogante sau limbaj sa lase un replay

Edited by Gumball-_-, .

• Haha 1

Posted (edited)
1 hour ago, DeathInside said:

Nu zic nici pro nici contra.

O sa editez dupa ce vad alegerile altor colegii de ai mei.

Si cum a zis si Gabriel...Poti sa le zici de mii si zeci de ori ca nu se lipeste nimic de ei

Ok boomer.. Nu mai pot edita dar ma rog.. Din punctul meu de vedere eu zic ca a facut ce a trebuit adminul respectiv.. Si pe ss se vede clar cand ai zis bulangiu si dupa ti a dat gag.. Deci nu e gag aiurea =)). Contra

Edited by DeathInside, .

10 minutes ago, DeathInside said:

Ok boomer.. Nu mai pot edita dar ma rog.. Din punctul meu de vedere eu zic ca a facut ce a trebuit adminul respectiv.. Si pe ss se vede clar cand ai zis bulangiu si dupa ti a dat gag.. Deci nu e gag aiurea =)). Contra

• Haha 1

Posted (edited)

Reacționez conform limbajului și comportamentului vostru și atitudinea de *superioritate* avand un amărât de grad, bă. Auzi, *ce îmi faci?* și da, recunosc că nu mi-e greu, am comentat la mulți din staff pentru că poate chiar așa e. La mulți nu este locul acolo, de-asta. Am sugerat recent o mapă la vot *dacă vreți să băgați harta X* și mi s-a răspuns cu *dacă vrem*. De acord, doar am propus, anyways. Văd că ți-ai adus trupa să fie contra post-ului și nu propun remove sau altceva, ci doar să fie niște persoane luate la ochi, unde te situezi și tu. Mulți aveți arfe, dar de ce? Că îți arăt că înafara cs-ului ești un simplu om, de unde această aroganță? Hai să purtăm o discuție, pentru că eu nu consider că am adus vreo jignire vreodată personală la adresa unui admin așa cum spui și tu, doar că m-am plans per total de adminarea unora, pac primesc gag sau ban. Dar o să mă asigur că nu se mai repetă și să vorbesc *din povești* in opinia unora probabil acum. Aștept părerile altor persoane. Dacă voi considerati cuvantul *bulangiu* o jignire asupra unui jucător, atunci ce să vorbesc despre atitudinea altora? Vorbesc de atitudine, nu de vocabular. Că eu dacă am atitudine de *superioritate*, brusc in secunda 2 sunt amenințat să mă potolesc. Maturizați-vă unii dintre voi, sincer.

Edit 2: tocmai ce mi-ai zis că am *caracter jegos*. Ăsta este un vocabular de luat exemplu? Penibil, josnic și de ultimă speță. Și cică să fiți respectați unii dintre voi, dar uite că tu mă jignești acum. :)))

Edit 3: Consider că vârsta contează, pentru că și mentalitatea se dezvoltă odată cu cunoșințele, experiențele și prin vocabular se vede vârsta. Stai calm, nici nu îți dădeam mult după deciziile pe care le iei pe server :)) Nu am nimic cu vârsta, și eu am trecut prin asta, doar că damn, frate, ce s-a ajuns, să amenințe X și Y cu bătaia și după dacă X și Y au 12 ani și își iau bătaie pe stradă, a cui e vina? (off topic un pic) aștept reply urile voastre.

Edited by whodis, .

Contra, consider că un gag nu e motiv de reclamație, și dacă adminul se simte ofensat într un fel sau altul îți poate da gag. 

• Like 1

Daca el s-a considerat jignjt de tine , are tot dreptul sa iti dea gag , plus ca pentru gag nu prea se face reclamatie decat daca in cazul in care un admin abuzeaza de aceasta comanda sau da gag 0 minute . Dupa parerea mea, contra .

Posted (edited)

Consider că acel cuvant nu este un motiv de frustrare, mai intai se dă avertisment *grijă cu limbajul*, nu? și nu se acționează cu 10 minute pentru  acel cuvant, părerea mea. Oricum nu contează =) și dacă eu m-am considerat supra-penalizat? Nu se pun și drepturile *playerului* ?  Părerea playerului? Sau.. scuze, adminul știe mai bine ce și cum să acționeze, dar totuși, cum să te simți mă jignit la acel cuvant, dar eu cum să mă simt cand alți admini mă iau la puță cu miștourile? Bă, bă, băgați vă mintea n cap unii din voi, jur.

Edited by whodis, .

Posted (edited)
39 minutes ago, whodis said:

Reacționez conform limbajului și comportamentului vostru și atitudinea de *superioritate* avand un amărât de grad, bă. Auzi, *ce îmi faci?* și da, recunosc că nu mi-e greu, am comentat la mulți din staff pentru că poate chiar așa e. La mulți nu este locul acolo, de-asta. Am sugerat recent o mapă la vot *dacă vreți să băgați harta X* și mi s-a răspuns cu *dacă vrem*. De acord, doar am propus, anyways. Văd că ți-ai adus trupa să fie contra post-ului și nu propun remove sau altceva, ci doar să fie niște persoane luate la ochi, unde te situezi și tu. Mulți aveți arfe, dar de ce? Că îți arăt că înafara cs-ului ești un simplu om, de unde această aroganță? Hai să purtăm o discuție, pentru că eu nu consider că am adus vreo jignire vreodată personală la adresa unui admin așa cum spui și tu, doar că m-am plans per total de adminarea unora, pac primesc gag sau ban. Dar o să mă asigur că nu se mai repetă și să vorbesc *din povești* in opinia unora probabil acum. Aștept părerile altor persoane. Dacă voi considerati cuvantul *bulangiu* o jignire asupra unui jucător, atunci ce să vorbesc despre atitudinea altora? Vorbesc de atitudine, nu de vocabular. Că eu dacă am atitudine de *superioritate*, brusc in secunda 2 sunt amenințat să mă potolesc. Maturizați-vă unii dintre voi, sincer.

Edit 2: tocmai ce mi-ai zis că am *caracter jegos*. Ăsta este un vocabular de luat exemplu? Penibil, josnic și de ultimă speță. Și cică să fiți respectați unii dintre voi, dar uite că tu mă jignești acum. :)))

Edit 3: Consider că vârsta contează, pentru că și mentalitatea se dezvoltă odată cu cunoșințele, experiențele și prin vocabular se vede vârsta. Stai calm, nici nu îți dădeam mult după deciziile pe care le iei pe server :)) Nu am nimic cu vârsta, și eu am trecut prin asta, doar că damn, frate, ce s-a ajuns, să amenințe X și Y cu bătaia și după dacă X și Y au 12 ani și își iau bătaie pe stradă, a cui e vina? (off topic un pic) aștept reply urile voastre.

Nu cred ca stai se te ia cineva peste picior eu nu stau la discuții ca sa ma enervez ca ma aprind repede , chiar asa ți-am dat gag si zice de mine ca am arfe , care trupa boss ca nu înțeleg daca ma inteleg cu ei nu au voie să dea replay sau ce ca nu înțeleg 

Da ți-am zis că ai caracter jegos si se si vede , "consider că vârsta conteaza" bun eu încerc sa fiu cat de matur pot eu am donat pentru vip am facut cerere up si daca am meritat am primit si vorbind de mentalitate da is copil poate nu as avea eu creier da daca e  e e vorba de ceva serios nu fac caterincă =)) pe server in functie de caz iau decizii bun sa zicem ca nu aveam eu grad si tu aveai si te fac blunagiu cum ai reacționa? Nu cred ca ai trece cu vederea. 

9 minutes ago, whodis said:

Consider că acel cuvant nu este un motiv de frustrare, mai intai se dă avertisment *grijă cu limbajul*, nu? și nu se acționează cu 10 minute pentru  acel cuvant, părerea mea. Oricum nu contează =)

Se vede ca mai mult tu te frustrez pentru un gag ca eu sa am 1av sau remove=)))

EDIT:odata ce ai Grad ai si responsabilitai nu sa stai degeaba, si sunt multi care iti stau pe cap zi de zi este o reclamație inutilă din punctul meu de vedere

Edited by Gumball-_-, .

Nustiu ce sa zic in dovada care ai aratato nu am prea vazut mare lucru daca el se simpte jignit consider ca are tot dreptul sa-ti dee gag. 

Contra.

17 minutes ago, whodis said:

Consider că acel cuvant nu este un motiv de frustrare, mai intai se dă avertisment *grijă cu limbajul*, nu? și nu se acționează cu 10 minute pentru  acel cuvant, părerea mea. Oricum nu contează =) și dacă eu m-am considerat supra-penalizat? Nu se pun și drepturile *playerului* ?  Părerea playerului? Sau.. scuze, adminul știe mai bine ce și cum să acționeze, dar totuși, cum să te simți mă jignit la acel cuvant, dar eu cum să mă simt cand alți admini mă iau la puță cu miștourile? Bă, bă, băgați vă mintea n cap unii din voi, jur.

Ai zis de mentalitate uite aici =)))

Nu cred ca mai am ceva de adaugat daca tu mai ai esti liber sa iti exprimi părerea 

2 hours ago, DeathInside said:

2 hours ago, DeathInside said:

Din punctul meu de vedere eu zic ca a facut ce a trebuit adminul respectiv.. Si pe ss se vede clar cand ai zis bulangiu si dupa ti a dat gag.. Deci nu e gag aiurea =)). Contra

ce rost are sa insulti? nu cred ca exista insulta mica sau mare :)) ai gag pentru orice insulta

Pana la urma e doar un gag și nici măcar nu era permanent că sa zici că gata fac reclamatie. nu mai faceți reclamatii d-astea că nu-și au rostul, a, și uite, nu mai ai gag. Apreciez totuși că ne aduci la cunoștință că avem admini "prosti", te aștept cu alte reclamații in cazul asta.

T/C

• Like 1
  • Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.