Jump to content
Sign in to follow this  
Emyl

Salut , reclamatie.

Recommended Posts

<21:31:41> "# Mαriαn ♫/✖": zii
<21:31:46> "# Mαriαn ♫/✖": tii
<21:31:47> "# Mαriαn ♫/✖": se pare
<21:31:49> "# Mαriαn ♫/✖": normal
<21:31:51> "# Mαriαn ♫/✖": sa urle
<21:31:52> "# Mαriαn ♫/✖": in
<21:31:55> "# Mαriαn ♫/✖": microfon
<21:31:58> "# Mαriαn ♫/✖": ma intereseaza
<21:320> "# Mαriαn ♫/✖": e al tau
<21:320> "# Mαriαn ♫/✖": ?
<21:32:23> "# Mαriαn ♫/✖": bai prietene
<21:32:27> "# Mαriαn ♫/✖": copil?
<21:32:30> "# Mαriαn ♫/✖": imi bag pl
<21:32:32> "# Mαriαn ♫/✖": in morti
<21:32:32> "# Mαriαn ♫/✖": tai
<21:32:35> "# Mαriαn ♫/✖": si te zbor
<21:32:35> "# Mαriαn ♫/✖": cu tot
<21:32:36> "# Mαriαn ♫/✖": cu sv

Salut acest indivit abuzeaza de admin pe canalul wtf.indungi.ro , eram cu ionutz ,seby, dont follow , lucian , vorbeam tipam acolo la noi ma tare si a venit el sa ne mute sa ne dea afara fara sa ii ceara nimeni acest lucru , nu stiu daca este normal aceasta atitudine mai ales ca daca ai 18 ani nu inseamna ca detii controlul in spatele unui calculator , 

Ps: am 30 de ani si nici macar de respect nu mai vorbesc ..... Cred ca ar fii nevoie sa se faca un test cu admini cu functii mari , 

Sper sa luati masuri , Va multumesc ! Astept si un raspuns 

• Like 2

Posted (edited)

Salut, având în vedere că domnul "seby" punea sunete deranjante pe canal public, i-am dat kick după sv ca să înceteze, după care a întrat dinou pe ts și m-a jignit/înjurat. 

Și pe tine @Emyl te-am mutat la staff only din glumă și ai început să tipi ca nush cine ești tu și ca faci și dregit, sunt fondator pe acelcanal nu admin. 

Odată ce mă jignește/înjură cineva, am tot dreptul să reacționez la fel și să îi dau kick/cenzură/interdicție. 

Conf. regulamentului: a2) Atentie! Fondatorul detine accesul cel mai mare si pentru noi, fiecare fondator va fi tratat ca un propietar de canal. => include orice fondator, nu doar creatorul canalului.

Edited by # Mαriαn ♫/✖, .

• Haha 1
  • Confused 1

1 hour ago, Emyl said:

<21:32:30> "# Mαriαn ♫/✖": imi bag xx
<21:32:32> "# Mαriαn ♫/✖": in xxxx
<21:32:32> "# Mαriαn ♫/✖": tai
<21:32:35> "# Mαriαn ♫/✖": si te zbor
<21:32:35> "# Mαriαn ♫/✖": cu tot
<21:32:36> "# Mαriαn ♫/✖": cu sv

Nu stiu cine te crezi pe aceasta comunitate ca sa zici asa ceva, toata lumea stie cum reactionezi cand cineva este peste tine si foloseste puterea asupra ta, nu e ceva nou, asteptam un raspuns din partea unui Administrator.

• Like 5

18 hours ago, Emyl said:

Ps: am 30 de ani si nici macar de respect nu mai vorbesc ..... Cred ca ar fii nevoie sa se faca un test cu admini cu functii mari , 

Sincer, dacă vrei sa fiu sincer ... Varsta este irelevanta in mediu online/gaming sau orice categorie de acest tip.

Conform:

http://zinguard.net/user/5da87c9ab27f920ce453bfed/info

http://zinguard.net/channel/5ddbcbb7b27f92199c395134/info

Marian are fondator pe canal, nu neg ca limbajul lui este de-a dreptu deplorabil insa daca detinatorii 'WTF.INDUNGI.RO' i-au dat autoritate asupra canalului atunci nu este ceva ce trebuie sa intervenim noi. 

> Problema este ca si tu ai fondator pe canal [EmyL].

Singuru lucru ce-l putem rezolva este eventual eliminarea gradelor de pe WTF.INDUNGI.RO si acordarea din nou a unui singur 'Fondator' celui ce detine serverul. 

• Like 3

ok am inteles ce este de facut, stiu ca nu conteaza varsat pe online , dar ..... a invata sa respecti pe cel mai mare nu este un lucru rau , nu stau sa dau lectii viata , Multumesc frumos , dar nu stiu daca este normal sa ai fondator si sa ai un asemenea comportament ... Si sa inteleg ca reclamatia este egala cu 0? Si nimeni nu raspunde in nici un fel de acest  @# Mαriαn ♫/✖ ???/ nu stiu daca este normal sa iti injuri playeri dupa ts .......... Sper sa i-a cineva niste masuri asupra lui sa il mai dea putin jos din Copac sau unde se crede .. Multumesc ! 

O zi frumoasa 

EmyL 

Va salut.

Eu sunt IoNuTz, detinatorul serverului  WTF.INDUNGI.RO.  Eu i-am dat gradul de FONDATOR lui Marian, pentru ca m-a rugat . Toti ceilalti fondatori de pe canal nu au facut niciodata abuz  pe acest canal cum a facut Marian.  Eu i-am zis cu frumosul lui Marian sa inceteze, dar el a luat glumele prea in serios si au ajuns sa se certe.  Atat timp cat eu si ceilalti din staff ne permitem anumite glume,zbieram, ne injuram, este fix problema noastra. Nu trebuie sa vina Marian sa faca legea pe canalul meu. 

Toti fondatorii mei de pe canal  intra doar la noi pe canal, nu s-au dus niciodata pe alte canale sa faca abuz.Acest individ,pe nume Marian,a fost deranjat de faptul ca eu si EmyL faceam glume si a inceput sa il mute pe EmyL la staff only fara a-mi cere aprobarea, eu fiind detinatorul canalului WTF.INDUNGI.RO

Va rog sa ii scoateti voi gradul de pe canalul meu, sa nu mai aiba acces si il rog pe Senaris sa imi lase doar mie gradul  pentru ca eu sunt detinatorul serverului WTF.INDUNGI.RO  iar apoi le voi da eu grade celor de la mine din staff.

Cu stima si respect IoNuTz

• Like 3

34 minutes ago, IoNuTzz.. said:

Va rog sa ii scoateti voi gradul de pe canalul meu, sa nu mai aiba acces si il rog pe Senaris sa imi lase doar mie gradul  pentru ca eu sunt detinatorul serverului WTF.INDUNGI.RO  iar apoi le voi da eu grade celor de la mine din staff.

Zis si facut. 

• Like 1
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.