Jump to content
Sign in to follow this  
Damian29

Reclamatie

Recommended Posts

Pentru cei care nu pot sa vada demo din reclamatia facuta de rullz - 

• Haha 2

Pentru asta ar trebui sa i se scoata avertismentul lui Rullz.

• Like 1
  • Haha 3

Multumesc @Damian29 din tot suflet ca ai incercat sa faci chestia asta pentru mine <3  daca o sa vada v1ktor  o sa-mi scoata warn-ul , iar cei care au dat PRO la reclamatia pe care am facut-o au dat calumea deoarece se gasea o solutie , in care poti vedea un demo cand este corrupt. Hai sa fim seriosi ca la mai multi da chestia asta, nu doar mie. =) Pace  

• Haha 3
  • Upvote 1

Mda.. Din cate am vazut a schimbat skinul 

sa zicem ca poate nu a stiut cu ce skin joaca da vad ca dupa ce i s-a atras atentia si l-a schimbat da in rest da se vede banda si viteza

1 minute ago, *ZoliWTF* said:

sa zicem ca poate nu a stiut cu ce skin joaca da vad ca dupa ce i s-a atras atentia si l-a schimbat da in rest da se vede banda si viteza

Sa zicem ca poate nu a știut dar anyway..viteza si banda se vede

1 hour ago, Gumball-_- said:

Mda.. Din cate am vazut a schimbat skinul 

Da , intr-adevar a schimbat modelul, daca observi din acel demo am zis eu sa-si schimbe modelul, ca daca nu ii zicea lumea de pe server nu o facea mai deloc

Nu zice nimeni, sa nu te joci cu modelul ala dar in regulament scrie clar si precis treaba asta :    [13] Skin-ul "Skeleton" de la /admodels este interzis la duele! -> 1 Avertisment

1 hour ago, *ZoliWTF* said:

Da, cum am zis si la Gumball el avea orice obligatie sa-si schimbe duelul inainte sa dea duel cu cineva si n-ai cum sa uiti ce model ti-ai pus 

Acuma decide 007, v1ktor 

• Haha 2

Am ajuns sa il inteleg pe Victor in legatura cu toate astea cand a raspuns la reclamatia mea pe care am avut o tot pentru ca nu am fost atenta, nu pentru ca nu stiam regulamentul. Ne dam in cap (sau ma rog va dati) unii la altii, in loc sa invatati omu' inainte de toate, pt ca el a schimbat skin-ul dupa ce a fost avertizat, din cate observ.

In legatura cu demo-ul, trebuie pus la timp din cate stiu eu, pt ca reclamatia a fost facuta luni.. putea sa vina in comentariile din reclamatia lui Rullz, inainte sa se inchida topicul ca l a si cerut Victor, dar a aparut acum, dupa ce am zis eu aseara sa l redeschida ca sa imi spun parerea..

Oricum, daca ar fi fost ok de la inceput as fi zis pro, tinand cont de regulament pt ca na, l a folosit la duel chiar daca l-a schimbat dupa.. acum decizia le ramane baietilor :D

• Like 4
  • Haha 1
  • Upvote 1

9 minutes ago, Cristinaaa said:

Am ajuns sa il inteleg pe Victor in legatura cu toate astea cand a raspuns la reclamatia mea pe care am avut o tot pentru ca nu am fost atenta, nu pentru ca nu stiam regulamentul. Ne dam in cap (sau ma rog va dati) unii la altii, in loc sa invatati omu' inainte de toate, pt ca el a schimbat skin-ul dupa ce a fost avertizat, din cate observ.

In legatura cu demo-ul, trebuie pus la timp din cate stiu eu, pt ca reclamatia a fost facuta luni.. putea sa vina in comentariile din reclamatia lui Rullz, inainte sa se inchida topicul ca l a si cerut Victor, dar a aparut acum, dupa ce am zis eu aseara sa l redeschida ca sa imi spun parerea..

Oricum, daca ar fi fost ok de la inceput as fi zis pro, tinand cont de regulament pt ca na, l a folosit la duel chiar daca l-a schimbat dupa.. acum decizia le ramane baietilor :D

+1 pt cristina chiar daca ar lua 1tap av azi e joi rec a fost facuta luni nu mi se pare corect deci av lu rullz ar trebui sa ramana

• Upvote 2

incep sa nu va mai suport

tc, av ramane, ca slujba la biserica nu se face de 5 ori pe zi.

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.