Jump to content
Sign in to follow this  
brunswick.-.

Reclamatie hardix

Recommended Posts

Numele Reclamatului: @Hardix
Dovada(Screenshot): https://imgur.com/a/lqueZCK
Descrierea situatiei: Am intrat pe teamspeak pentru cateva minute si acest plebeu ma baneaza fara motiv. As dori sa stiu si eu motivul pentru care m-ai banat, baiete.

Țeapa nu se discută, salut

STAFF-ul Indungi cat si echipa de Design ofera servicii gratuite doar pentru persoanele active in comunitatea noastra, in cazul de fata tu nu esti un membrul activ pe indungi iar lucrarea pe care ti-a facut-o era contra-cost. Din cate am inteles tu nu ti-ai platit datoria.

• Like 1

Am martori pe teamspeak, le spun sa confirme in topic? Sunt din staff toți, doar ii stii si tu

• Upvote 1

Just now, brunswick.-. said:

Poze/video. Nu incerca sa te scoti cu tovarasii tai.

Atata timp cat am martori nu contează bai vaflist

Ati vorbit despre o lucrare pe teamspeak pentru un site, erau 1 sau 2 bannere, pentru suma de 10 euro si o sa citez ce ai zis: "iti dau banii, ca asta are bani multi"

• Like 1

7 hours ago, am plantaţie said:

STAFF-ul Indungi cat si echipa de Design ofera servicii (...) contra-cost. 

Să înțeleg că emiteți și factură? Bine de știut. 

7 hours ago, Hardix said:

(...) bai vaflist

Aoleu mă dor ochii la ce vocabular poți avea dl moderator. Ar trebui să răspunzi elegant sau nu se poate? 

• Haha 7

6 hours ago, 17brv said:

Aoleu mă dor ochii la ce vocabular poți avea dl moderator. Ar trebui să răspunzi elegant sau nu se poate? 

Tu cine mai esti mai intrusule, intra pe teamspeak dacă ești tare in gură, siamez urat ce esti

• Haha 7

11 hours ago, 17brv said:

Cred ca dace mai pui astfel problema o sa-ti facturez șederea pe aceasta comunitate ca tot avem posibilitatea asta, asta dacă cumva nu-ti convine ca ne folosești serviciile pe gratis (fără reclame, fără pop-upuri, fără radio-uri, teamspeak si timpul meu ce ti l-am acordat scriind acest reply)

Toata echipa design are OBLIGATIA sa presteze gratuit anumite servicii pentru cei din comunitate: afiliați/alte grupe înafară de members/grupe premium/administrativ, dar când este vorba de altcineva din afara comunității este liber la taxare, chiar promovam acest lucru.

-- Alte servicii reprezinta dar nu sunt limitate la: Avatare GIF / Avatare Statice ori Resurse Grafice precum grade de server si alte lucruri simpliste ce nu necesita mai mult de 10-15m in photoshop.

---

Cat despre '''teapa''':

-- Nu vad absolut nici o dovada de conversatie prin care sa citesc si eu datele problemei, tranzactia ori cerintele pentru suma X

Asadar, cum este regulamentul sectiunii 'TeamSpeak3':

- Cuvantul unui membru administrativ este superior in lipsa unei dovezi. Imi sustin colectivul mai ales ca au dat mai multe informatii decat cel '''vatamat''''

---

Cerinta:

19 hours ago, Busky said:

Ati vorbit despre o lucrare pe teamspeak pentru un site, erau 1 sau 2 bannere, pentru suma de 10 euro si o sa citez ce ai zis: "iti dau banii, ca asta are bani multi"

Aici inteleg ca nu ai dat suma inteleasa:

19 hours ago, Hardix said:

Țeapa nu se discută, salut

Aici nici tu nu ai oferit o dovada pentru nimic, decat vorbe.

19 hours ago, brunswick.-. said:

I-am spus sa-mi ofere o dovada ca i-am dat teapa

Asta nu e ok si rog sa nu se mai repete, insa inteleg ca ai fost provocat de amandoi. 

5 hours ago, Hardix said:

Tu cine mai esti mai intrusule, intra pe teamspeak dacă ești tare in gură, siamez urat ce esti

--------

Ca drept urmare, topic closed si reclamație nefondata. 

• Like 6
  • Haha 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.