Jump to content
Sign in to follow this  
NopeDope.

Reclamație ontale

Recommended Posts

Posted (edited)

Nu aveti ce face in carantina , sunteti pusi pe reclamatii ,  Contra 

Edited by BLuE134, .

• Haha 3
  • Confused 1

Din ce vad in reclamatia asta, mai mult e o telenovela decat sa fie o reclamatie serioasa

Zici, ca sunteti ca mama mea cand se uita la o telenovela cu drama foarte multa p-aici.... 

Hai! Sa terminam cu chestia asta, ca deja o dati in drame de *IUBIRE* in loc sa asteptati decizia detinatorilor 

• Haha 4

usor ma grupuletu vesel va luati apararea intre voi ? sa nu uitam cata milogeala ai avut rullz dupa ce a luat remove matale si asta vb asa si face "glumite" cu playerii ? eu zic sa taci si sa nu te crezi mare "sef" pe aici ca sunteti 2 palete :)

• Like 1
  • Upvote 1

5 minutes ago, *ZoliWTF* said:

usor ma grupuletu vesel va luati apararea intre voi ? sa nu uitam cata milogeala ai avut rullz dupa ce a luat remove matale si asta vb asa si face "glumite" cu playerii ? eu zic sa taci si sa nu te crezi mare "sef" pe aici ca sunteti 2 palete :)

Aprob cei care au dat contra și s au revoltata fix aia care fac parte din grupuleț Blue  , rullz , Matrix , netedu 

Cei 5 muschetari :)) 

• Haha 3

2 hours ago, VladxTepes said:

Salut,hai sa iti explic ce s-a intamplat,a fost un baiat Sucre pe server pe care l am intrebat daca are draci pe el,pentru ca spusese ca cine foloseste rope sa se lase de cs,sau de viata,nu ma tin minte,si dupa a spus ca atras pe nas cuie si dupa,s-a bagat in seama cain ca a tras cui,ars sau pe soba,idk,si a spus sucre:haha,ce amuzant,era sa imi bag pl in tine,si ia dat gag,dupa sucre a spus ca de ce a luat gag,si i am raspuns eu ca "i ai zis ca ti ai bagat pla in el"

Imi cer scuze de double post,dar va rog atunci cand se face o reclamatie si nu ati fost de fata,este normal sa nu intelegeti ce s a intamplat,de acum in colo sa va vedeti de treaba ca dati aiurea cu parerea fara sa stiti adevarul

Fara dovada nu faci nimic si cateodata sunteti asa penibil unii incat imi vine sa ma arunc la mama drq numa ca sa scap de voi..

Incetati sa va dati drept victima pt ca nu isi are rostul..Trebuia sa ii spui pt ca a injurat

• Like 2
  • Upvote 1

@✗ v1ktor ✗, da si tu T/C ca avem ofticati pe aici, si nu are rost sa fie topicul deschis.

• Like 2

rusa va rog? mi-o obosit ochi de la romana

• Haha 5
  • Sad 2

Posted (edited)

Na'pai surpriza, de masuri raspund eu in cazul de fata.

In primul rand, ma repet, la fel ca si reclamatia anterioara, va dati in cap unul altuia pt cele mai mici si tampite chestii, oricare dintre noi a avut cel putin o scapare pe chat.

In legatura cu ce ati vorbit pe aici si reclamatia in sine, tu ontale puteai sa te exprimi altfel, sa spui "l ai injurat", pentru ca intr adevar daca zicea un player ce ai spus tu isi lua gag indiferent daca se adresa sau nu unui admin, tu fiind unul ar fi trebuit sa stii asta deja.

2 hours ago, VladxTepes said:

Si unde ai fii vrut sa scriu?Se uita Mama ta pe chat si nu vrei sa vorbesc urat?Era player,doar nu scriam pe [email protected] unde el nu are acces sa vada

Cat despre asta^ serios?:)))))) nu isi avea rostul.

Oricum esti tare in gura cand nu e cazul (inclusiv acum), iar aici stii foarte bine la ce ma refer :)

Deja ati facut telenovela aici.

Ontale - 1 avertisment.

T/C.

Edited by Cristinaaa, .

• Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.