Jump to content
Sign in to follow this  
FantasticuL

[CS 1.6] - Cerere verificare demo [CLEAN]

Recommended Posts

Nickname jucător suspectat: ma_pr3dau 
Link demo (doar http://www.mediafire.com/): https://www.mediafire.com/file/ex7d13kqbrlxw80/predau1.dem/file

Mărime demo (MB): 13,97 
Server (obligatoriu): ART.INDUNGI.RO
Serverul folosește plugin de oprire a flash-urilor din partea coechipierilor?: Da

Ați căutat în BLACKLIST jucătorul?: Da
Alte detalii: Dupa o analizare de a mea suspectez ca e cfg norecoil, am deschis sa fac o cerere pentru acordarea unui raspuns si din partea voastra. Multumesc

• Like 6

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

Runda 1: Incepe cu un kill la poarta aproape de CT Spawn, apoi campeaza pana li vine un inamic din spate dupa care il omoara, apoi inainteaza T Spawn si se termina runda.
Runda 2: Se duce site B, arunca un flash in site B, se bate cu un inamic pe hol, apoi se retrage si arunca un HE, se duce prin tunel si li iese un inamic in fata si face frag.
Runda 3: Se duce porti, arunca un HE apoi 2 flash-uri pe care unu il ia in fata, apoi inainteaza si face un frag apoi moare.
Runda 4: Nu a stat spec pe suspect.
Runda 5: Incepe din T Spawn si isi ia unpic de dmg prin poarta, apoi se duce catre site B si moare.
Runda 6: Incepe cu 2hp din T Spawn deoarece un inamic il apasa prin poarta, se duce la gura tunelului si campeaza pana face un frag la poarta, apoi arunca HE si un Flash la poarta, apoi se duce spre site A si campeaza pana face 2 fraguri, se intoarce si este surprins cu flash-ul in mana dar scoate arma si face frag, apoi merge spre bomba pe lama si moare.

Verdict, Curat:ow3:

• Like 5

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

Numele jucatorului suspectat: ma_pr3dau

Mapa pe care a fost inregistrat demo-ul: de_alexandra

Runda 1: In prima runda are un joc bun, se foloseste de sunet, nici o faza suspecta = clean!:ow3:

Runda 2: In runda asta  nu am vazut nimic suspect = clean!:ow3:

Runda 3: O runda in care moare repede, fara faze suspecte = clean!:ow3:

Runda 4: Nici nu apuca sa fie filmat in aceasta runda, moare inainte de a fii filmat = clean!:ow3:

Runda 5: NU are nimic nici in aceasta runda, presteaza un joc bun = clean!:ow3:

Runda 6: Runda curata, se foloseste de sunet, nimic dubios = clean!:ow3:

CONCLUZIE: In urma vizualizarii demo-ului am ajuns la concluzia ca suspectul nu foloseste script/cfg, precum nici un alt cod, am observat ca joaca la sunet, si ca detine un joc curat !

VERDICT FINAL: CLEAN!:ow3:

• Like 4

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school:

Numele jucatorului suspect: ma_pr3dau

Numele hartii: de_alexandra

Runda 1: Face doua kill-uri cu famas pe mid si aproape de baza ct, merge pe shift, dupa care moare. Curat
Runda 2: Merge in B, arunca unele grenazi si face un kill. Curat
Runda 3: Merge pe mid, face un kill si moare. Curat
Runda 4: Este mutat la tero, merge spre B, dar moare. Curat
Runda 5: Merge spre A prin canal, face frag la porti mid, se intoarce prin tunelul de sus, face trei fraguri si moare. Curat

Concluzie: Jucatorul a stat majoritatea timpului pe shift, la sunet, nu mi s-a parut ca a folosit coduri.

Verdict: Clean! :ow3:

• Like 5

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch! :school:

Numele jucatorului suspectat: ma_pr3dau 
Mapa pe care a fost inregistrat demo-ul:de_alexandra

Runda 1 In runda asta nu vad nimic suspect se ajuta de sunet curat
Runda 2 Nimic de suspect nici aici nu vad sa ajute de frun cod
runda 3 in runda asta vede adversarul cand intra dupa cutie curat
Runda 4 nu este facuta pe jucator murind repede pana este gasit pentru demo
Runda 5 Nimic de spus moare repede 
Runda 6 Se ajuta de sunet aude cei 2 jucatori care vin din tunel curat

Concluzie: jucatorul ma_pr3dau pe toata durata demoului nu se ajute de frun cod 

Verdict:  Clean :ow3:

• Like 5

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school: 

Comments

Suspectul are sunet si se foloseste de utilitati he,flash..etc .

Are un stil de joc agresiv si face push in majoritatea rundelor.

Un crosshair placement decet as putea spune.

__________________________________________________________________________________________________________

DEMO

[Wall :ow3:]

Suspectul nu poate sa fie acuzat de wall intr-un moment intra pe poarta inamicul fiind dupa usa si moare sau isi da singur un he si dupa si un flash, are un stil de joc destul de agresiv facand rush in majoritatea rundelor si stie cateva pozitii dar tinand cont si de mapa unde este foarte usor sa faci wall-bang se vede si aici in ultima runda cum a fost lasat cu 2 hp din baza.

[NoRecoil :ow3:]

Sincer aproape chiar uitasem de acest aspect si m-am intors sa urmesc iar demo cu slow . In conculzie nu imi pare ca ar avea ceva si inclusiv am efectuat eu niste teste cu diferite arme pentru pattern de recoil suspectul din acest demo este putin ciudat dar totusi cand trage nu face spray pe inamic la inceput cand foloseste famas il tine pe modul burst putin mai suspect mi-a parut ultima runda cand foloseste ak-ul dar iarasi nimic  din care pot sa dau un verdict clar, parerea mea este ca nu foloseste nimic.

__________________________________________________________________________________________________________

VERDICT

Harta: de_alexandra

Suspect: ma_pr3dau 

Decizie finala: Curat :ow3:

• Like 5
  • Thanks 1
  • Upvote 2

Buna, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch:diamond:

Error: could not load file models/ART/v_ak47_prem_art.mdl
Model models/ART/v_ak47_prem_art.mdl not found and not available from server
Cannot continue without model models/ART/v_ak47_prem_art.mdl, disconnecting. 

Eu am downloadat mapa, nu merge nici daca intru pe un server cu aceeasi mapa, imi pare rau. 

• Like 5

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

Numele jucatorului suspectat: ma_pr3dau 

Mapa pe care a fost inregistrat demo-ul: de_alexandra

Runda 1: joaca ct, juctorul suspectat face kill(Flo2ez4me), apoi aude venind un alt tero, asteapta putin si face iar kill(eNOC), apoi runda se termina. Nimic suspect in aceasta prima runda.

Runda 2: runda asta rateaza primi doi tero cu care se intalneste, apoi prinde un tero care alerga si face kill(vGn<HAMC>``) si runda se termina. Runda fara material.

Runda 3:  intra casa face un kill(scorpio_11.11) si moare(vGn<HAMC>``). Runda fara material.

Runda 4: moare cum incepe runda([email protected]!nt).

Runda 5: schimba ruta merge pe jos si face kill(Reis<KiLLer>) sus la pod, se intoarce merge spre site A si face fraguri , se intarce iar si face kill(crazi #) pe un tero care nu il vazuse initial apoi moare([email protected]). desi a facut cateva fraguri nu am vazut un joc suspect.

Concluzie: Nu am vazut in nici o runda ca jucatorul sa para suspect, prezinta un joc mediu cu runde bune si runde in care este omorat foarte usor.

Verdict: Clean!:ow3:

• Like 4

alut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

Numele jucatorului suspectat: ma_pr3dau

Mapa pe care sa inregistrat demo-ul: de_alexandra

Runda 1: Face frag mid..aude adversar in spatele lui si mai face un kill...merge catre baza T sare jos spre tunel si se termina runda..

Runda 2: Se duce la porti...face frag dupa cutii si moare...

Runda 3: Runda asta nu vad jucatorul suspectat...

Runda 4: Merge catre x2..incearca sa faca frag dar moare...

Runda 5: Sare jos la tunell...face frag pe pod ..se retrage spre x1..sta la sunet si asteapta sa vina adversari si face 2 fraguri prin HS..se intoarce mai face un frag..se duce pe x1 si moare..

Concluzie..Jucatorul joaca bine la sunet...nu se foloseste de nici un cod pentru a face fraguri..

Verdict: Clean :ow3:

• Like 4

Multumim ca ai apelat la noi @FantasticuL

Conform verdictelor oferite de echipa Overwatch, verdictul final este: Clean :ow3:

• Like 5

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.