Jump to content
Sign in to follow this  
war011

[CS 1.6] - Cerere verificare demo [CLEAN]

Recommended Posts

Model:
Nickname jucător suspectat: MECCA 
Link demo (doar http://www.mediafire.com/): https://www.mediafire.com/file/ivktyrwxfckl7wv/mecca.dem/file 

Mărime demo (MB): 80 si ceva. 
Server (obligatoriu):mix.esports.ro
Serverul folosește plugin de oprire a flash-urilor din partea coechipierilor?: NU!

Ați căutat în BLACKLIST jucătorul?: M-am cautat, da!
Alte detalii: 

am gasit demo-ul, contra demoului standard sau a unor faze datorate lag-ului/ glitch-urilor aduc si varianta filmata :  

Scuze de claritate, cel putin nu se vede wallul :) ! :) :) 

Va rog fiti la obiect, marimea demo-ului depaseste marimea maxima admisa de catre categorie. 

Avand un demo+ un record ( facut mai anevoios ) denota faptul ca va puteti face mai usor treaba :) !!!!

• Like 4

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch! :school:

Numele jucatorului suspectat: MECCA 
Mapa pe care a fost inregistrat demo-ul: dust2

Concluzie:pe toata durata demoului nu am vazut nimic suspec la jucatorul MECCA

Verdict: Clean :ow3:

edit: am inteles ca banul pe mix este dat ca ai refuzat verificarea cu teamviewer

• Like 6

Salut ,

Am vizionat acest demo, se vede clar ca nu folosesti coduri. Sti mapa, sti arunca un flash , te sti folosi de multe chestii ajutatoare(radar, etc) 

Rezolva problemele cu verificatul , am senzatia ca sti sa joci , dar vrei scandal. Nu vrei sa faci verificari , dar te filmezi dupa ca sa te scoti. Nu stiu exact ce probleme ai , dar pe viitor incearca sa-ti dovedesti nevinovatia in timpul meciului/ fix dupa meci.

Verdict CLEAN

• Like 6

Salut,:ow3:

Numele jucatorului suspectat:  MECCA
Mapa pe care s-a jucat: de_dust2

Salut...Deci..Eu unul te cunosc, pentru ca eu insumi te-am banat la mine pe esports acum 2 zile...ai venit cu cerere de unban si ai pus o dovada cum de nu iti merge testul wg..dovada aici..

Ai venit si cu un demo pe care ti l-ai facut singur...se vede clar ca nu te foloseste de wall/aim sau de vrun alt cod..

Acum trecem la demoul de mai sus...:

Jucatorul are un joc bun la sunet...stie sa se orienteze pe mapa unde trebuie...Are o precizie de a trage buna..pot spune ca se panicheaza uneori si face fragul la noroc...Are o rabdare de asteptare buna..asteapta adversari la sunet...Reflexele sunt destul de bune, dar are si el defectele lui uneori...

Concluzie: Jucatorul joaca la sunet si nu se foloseste de coduri..

Verdict: Clean

• Like 6

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

Numele jucatorului suspectat: MECCA

Mapa pe care sa inregistrat demo-ul: de_dust2

Concluzie: In urma vizualizarii demo-ului si a filmarii din aceasta cerere am ajuns la concluzia ca suspectul MECCA nu are wall , detine un joc foarte bun. M-am uitat peste ambele filmari si mi-am facut o idee despre jocul suspectului, in sensul sa vad daca detine wall !

VERDICT FINAL: CLEAN!:ow3:

• Like 6

Posted (edited)

Buna, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! 

Nickname jucător suspectat: MECCA 
Mapa pe care s-a inregistrat demo-ul: de_dust2

P.S- Ai jucat cu mine in echipa si esti curat. 

( Sa nu se inteleaga gresit, nu am zis nimic ca esti codat, sper s-o intelegi intr-un final) . 

Analiza: Stiu foarte bine cum ai jucat, ai fost cu mine in echipa la mix, joci bine, la sunet, mai multe nu pot sa zic, ca nu am ce, esti un player ok!

Sunt foarte multe faze in care il putem considera jucator de sunet .

Jucatorul se foloseste de sunet si radar , de obicei ataca unde ii spun coechipierii. 

De obicei fac o analiza amanuntita de la runda la runda si apoi trag si o concluzie generala asupra jocului din demo dar aici nu este cazul. Jucatorul suspectat runda de runda foloseste sunet .

In acest demo am vazut un jucator care foloseste sunet , nu cod.

Concluzie : In acest demo nu vad niciun wall. 

Verdict final : CLEAN ! 

Edited by Nicoleta16, .

Reason: hau du iu du hau hau

• Like 6
  • Haha 1

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school:

Numele jucatorului suspect: MECCA

Numele hartii: de_dust2

In acest demo nu prea am vazut faze sa dea de banuit ca folosesti cod, ai jucat la sunet, dar mi s-a parut ciudat patratul de sub playeri din demo.

Verdict final: Curat:ow3:

• Like 5

Salut,

M-am uitat peste demo, nimic neobisnuit, joci ok( sunet , radar , sti atunca flash/he) . Pe viitor fa si tu o verificare daca asa mult isi doresc baieti.

Oricum demo-ul este lung , fara esp on ,deci e destul de greu sa ne dam cu parerea.

Verdict CURAT

• Like 6

curat in acest demo 

indiferent de motivul pentru care un jucator isi face singur demo, nu sunt de acord cu acest mod de verificare, te-am urmarit si pe public si acelasi lucru il observ si aici ai diferente foarte mari in stilul de joc.

• Like 6
  • Thanks 1

Nu prea am ce sa comentez din cate vad omu stie sa joace, are sunet, are movement.

Verdictul meu este Curat :ow3:

• Like 6
  • Thanks 1

Multumim ca ai apelat la noi  @war011

Conform verdictelor oferite de echipa Overwatch, verdictul final este: Clean 

• Like 7
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.