Jump to content
Sign in to follow this  
Muggler

Reclamatie Hardix

Recommended Posts

Numele Reclamatului: Hardix
Dovada(Screenshot):https://imgur.com/gallery/92GUY4F
Descrierea situatiei: chiar daca stiu ca reclamatia asta la adresa domnului hardix o sa fie inutila si stiu si ca o sa vina tot domnul hardix cu argumente de genul "am martori" dar o sa incerc.am intrat in seara asta pe ts pentru a vorbi cu cineva il asteptam sus la un canal si ma trezesc cu domnul hardix care ma trage la canalul dr.indungi.ro si incepe mai pe scurt sa ma ia la misto,si nu doar ma mai si injurat, a inceput cu chestii sa ii iau p*** in mana cand ma trezesc si tot felul de injurii si mistocareli fara nici un motiv, ii spun sa nu ma mai mute si ma duc la alta camera si el imi da ban cum puteti vedea in poza de mai sus pe motiv bot,nu cred ca asta este comportamentul pe care un membru staff ts dla o comunitate asa mare ca indungi trebuie sa il aiba. in fine asta este tot ce am putut sa spun,sunt profund dezamagit de comportamentul adminului in cauza, o sa astept si raspunsul lui cu motivul concret pentru care ma tras la canalul lui si a inceput sa se comporte asa.

• Confused 2

Hai noroc, din cate mi-au zis baietii de pe aici esti din gasca celor de pe jb.numaicontinui.ro, gasca care mereu ameninta cu flood si alte chestii care dauneaza acestei comunitati si membrilor acesteia, ban-ul a fost bine dat, nu vad rostul reclamatiei tale, motivul ban-ului era deja setat pentru ca banasem un bot adineauri, o sa editez motivul ban-ului, data viitoare iti propun sa stai in banca ta si tu si prietenii tai care sunt eroi pe TeamSpeak, noroc.

• Like 5

Posted (edited)
7 minutes ago, Hardix said:

Hai noroc, din cate mi-au zis baietii de pe aici esti din gasca celor de pe jb.numaicontinui.ro, gasca care mereu ameninta cu flood si alte chestii care dauneaza acestei comunitati si membrilor acesteia, ban-ul a fost bine dat, nu vad rostul reclamatiei tale, motivul ban-ului era deja setat pentru ca banasem un bot adineauri, o sa editez motivul ban-ului, data viitoare iti propun sa stai in banca ta si tu si prietenii tai care sunt eroi pe TeamSpeak, noroc.

bun hai sa lamurim o chestie eu nu am intrat cu prietenii mei si nu am facut nici un fel de amenintare ba chair daca vrei sa iti amintesc vasco stiut si sub numele de 007 ma amenintat cu flood dar asta nu coneaza motivul reclamatiei este bine fondat pentru ca nu mi se pare normal ca un membru staff sa trag orice fel de persoana dp o camera pe alta doar ca sa isi bata joc si sa o injure, si vreau sa stiu cand v am amenintat? Ah si sa mai adaug ca membru staff nu dai ban pe motiv ca mi au zis aia,ca eu nu am facut nici un fel de amenintare,daca mergea pe modul ca mi au zis aia si eu puteam sa merg la orice membru staff si sa ii zic ca ala a facut asa chiar daca nu este adevarat 

Edited by Muggler, .

11 hours ago, Muggler said:

bun hai sa lamurim o chestie eu nu am intrat cu prietenii mei si nu am facut nici un fel de amenintare ba chair daca vrei sa iti amintesc vasco stiut si sub numele de 007 ma amenintat cu flood dar asta nu coneaza motivul reclamatiei este bine fondat pentru ca nu mi se pare normal ca un membru staff sa trag orice fel de persoana dp o camera pe alta doar ca sa isi bata joc si sa o injure, si vreau sa stiu cand v am amenintat? Ah si sa mai adaug ca membru staff nu dai ban pe motiv ca mi au zis aia,ca eu nu am facut nici un fel de amenintare,daca mergea pe modul ca mi au zis aia si eu puteam sa merg la orice membru staff si sa ii zic ca ala a facut asa chiar daca nu este adevarat 

Din cate vad vrei sa lungim circul asta si incercarea ta de a ma face vinovat ca te-am banat, stiu de unde vii si de unde veniti, stiu tot ce faceti, orice miscare chiar daca nu sunt pe canal. Sunt satul de eroi ca voi, va incercati norocul in alta parte va rog frumos ca aici nu va merge.

Just now, Hardix said:

Din cate vad vrei sa lungim circul asta si incercarea ta de a ma face pe vinovat ca te-am banat, stiu de unde vii si de unde veniti, stiu tot ce faceti, orice miscare chiar daca nu sunt pe canal. Sunt satul de eroi ca voi, va incercati norocul in alta parte va rog frumos ca aici nu va merge.

Vrei sa iti spun eu ceva? eu eram sus la neveu aveam ceva de vb cu el tu ma tragi acolo sa ma injuri? pe ce drept???? nu mai are rost sa o lungim oricum verdictul ii apartine lui senaris

Just now, Muggler said:

Vrei sa iti spun eu ceva? eu eram sus la neveu aveam ceva de vb cu el tu ma tragi acolo sa ma injuri? pe ce drept???? nu mai are rost sa o lungim oricum verdictul ii apartine lui senaris

Pai da, te-am mutat ca am primit reclamatii asupra ta ca ameninti cu flood si cu bataie pe TeamSpeak in 2020. Dupa ce te-am mutat, ai inceput sa ma ignori cu Microphone Disabled si chestiile astea, daca te mut sa vorbim, vorbim nu ma iei pe mine la misto, scurt si la obiect.

sunt un jucator obisnuit ma joc cat de cat des pe server ul lor de dr si nu este prima data cand hardix abuzeaza de acel grad,eram prezent si cand la tras pe muggler si la injurat fara motiv...si nu am auzit pe muggler sa ameninte cu flood,parca era fondator pe dr

• Like 1

Posted (edited)
2 minutes ago, Hardix said:

Pai da, te-am mutat ca am primit reclamatii asupra ta ca ameninti cu flood si cu bataie pe TeamSpeak in 2020. Dupa ce te-am mutat, ai inceput sa ma ignori cu Microphone Disabled si chestiile astea, daca te mut sa vorbim, vorbim nu ma iei pe mine la misto, scurt si la obiect.

tu chiar nu intelegi? cum vrei sa amenint sau sa zic orice cand nu am primit voice la voi,nu am grad sa am si nici nu am acces sa scriu ca am cenzula si acm BAN PE TOT TS UL... nu stiu cine ti a zis tie ca am amenintat dar nu am avut cum sa amenint,eu am intrat acolo sa vb cu un prieten vechi rullz,am mai intrat din cand in cand la voi pe canal,nu azi ma refer,ma refer la zilele trecute pentru a imi saluta un prieten si aici poate confirma si rullz ca nu am intrat in viata mea sa amenint sau sa zis ceva,aici poate confirma si naruto care e detinator pe dr ca nu am amenintat.

Edited by Muggler, .

Just now, Muggler said:

tu chiar nu intelegi? cum vrei sa amenint sau sa zic orice cand nu am primit voice la voi,nu am grad sa am si nici nu am acces sa scriu ca am cenzula si acm BAN PE TOT TS UL... nu stiu cine ti a zis tie ca am amenintat dar nu am avut cum sa amenint 

Nu intelegi ce spun prietene, deschide ochii, inteleg ca e ora 2 dimineata, mai bine te culci si vorbim maine daca acum nu functionezi cum trebuie.

Nu ai amenintat cand te-am mutat eu, am primit N reclamatii pe tema asta cu amenintarile si nu doar de la un server din comunitate, ti-am zis, amenintarile si frustrarile in alta parte.

Just now, Hardix said:

Nu intelegi ce spun prietene, deschide ochii, inteleg ca e ora 2 dimineata, mai bine te culci si vorbim maine daca acum nu functionezi cum trebuie.

Nu ai amenintat cand te-am mutat eu, am primit N reclamatii pe tema asta cu amenintarile si nu doar de la un server din comunitate, ti-am zis, amenintarile si frustrarile in alta parte.

dla cine ai primit reclamatile alea? eu pe ts ul ala da am intrat inainte ca tu sa ma tragi dar am intrat sa imi salut un prieten ca dupa sa nu primesc  voice si ba chiar sa imi iau kick

Just now, Muggler said:

dla cine ai primit reclamatile alea? eu pe ts ul ala da am intrat inainte ca tu sa ma tragi dar am intrat sa imi salut un prieten ca dupa sa nu primesc  voice si ba chiar sa imi iau kick

Nu a fost totul in seara asta, intelege odata, nu am primit reclamatii doar azi in legatura cu tine si cu prietenii tai aviatori.

1 minute ago, Hardix said:

Nu a fost totul in seara asta, intelege odata, nu am primit reclamatii doar azi in legatura cu tine si cu prietenii tai aviatori.

nu ma intreseaza ce reclamatii ai primit tu despre nimeni,ma intreseaza la persoana mea,si nu cred ca am venit eu sa amenint,aici poate confirma rullz

Posted (edited)
59 minutes ago, ney higgers said:

sunt un jucator obisnuit ma joc cat de cat des pe server ul lor de dr si nu este prima data cand hardix abuzeaza de acel grad,eram prezent si cand la tras pe muggler si la injurat fara motiv...si nu am auzit pe muggler sa ameninte cu flood,parca era fondator pe dr

Îmi cer scuze că mă bag, îmi asum warn-ul daca nu îmi este permis să îmi dau cu părerea aici, dar atâta timp cât am fost prezent la momentul întâmplării, și în calitate de fondator atât al canalului, cât și al serverului as vrea sa zic și eu ceva.In primul rand, @ney higgerstu cine mai ești? Nu te cunosc după adevaratul nickname de pe ts, și sunt total convins că nu vii prea des pe canalul DR.INDUNGI.RO, dar înțeleg totuși că vii doar că sa îți aperi amicul. In al doilea rând, @007 ✔l-a chemat pe hardix că sa rezolve problema cu aceasta gasca, pentru că noi nu ii toleram la noi pe canal, pe scurt, la noi nu au ce căuta pe canal din moment ce ne-au trântit acuzații că noi nu știu ce le-am făcut, și se răzbună pe noi, in 2020, cu flood. Cum a spus și hardix, nu toată "petrecerea" s-a întâmplat în seara asta, sa nu uitam când ați mai venit și acum câteva luni in urma să ne înjurați ca la ușa cortului și să ne amenințați cu flood.

59 minutes ago, Muggler said:

tu chiar nu intelegi? cum vrei sa amenint sau sa zic orice cand nu am primit voice la voi,nu am grad sa am si nici nu am acces sa scriu ca am cenzula si acm BAN PE TOT TS UL... nu stiu cine ti a zis tie ca am amenintat dar nu am avut cum sa amenint,eu am intrat acolo sa vb cu un prieten vechi rullz,am mai intrat din cand in cand la voi pe canal,nu azi ma refer,ma refer la zilele trecute pentru a imi saluta un prieten si aici poate confirma si rullz ca nu am intrat in viata mea sa amenint sau sa zis ceva,aici poate confirma si naruto care e detinator pe dr ca nu am amenintat.

Chiar dacă tu personal nu ne-ai amenintat, din cate știu ne-am pus de acord că voi nu mai aveți ce căuta la noi indiferent de situație, care parte din nu aveți ce căuta la noi nu va este clară? (mă refer strict la canalul DR).

1 hour ago, Muggler said:

Și acum insinuezi că @007 ✔v-a amenințat cu flood? Sau tot nu ați înțeles că el nu se ocupa cu așa ceva și că nu știe să practice "flood-ul"?

Doar am vrut să-mi spun părerea, daca am greșit cu ceva aștept mention sau în pm, seara frumoasa in continuare.

Edited by ✗ v1ktor ✗, .

• Like 9

Salut, banul a fost expirat.

@✗ v1ktor ✗ am înțeles apelul pentru un membru administrativ, dar tu în calitate de fondator al canalului, decizi cine rămâne pe el, ai putea aplica o interdicție.

@Hardix, membru administrativ nu trebuie să fie implicat în subiecte private ale unui server dacă nu este necesar.. dar inteleg ca ajută foarte mult implicarea unui superior, deoarece scapi de oameni ca acesta.

Muggler, recomand ca data viitoare să prezentați dovezi clare că @Hardix a greșit, altfel decizia reclamației va fi aceeași ca acum.. Nefondata.

• Like 7

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.