Jump to content
Sign in to follow this  
skillz012

Cerere verificare Demo [CLEAN]

Recommended Posts

Posted (edited)

Nickname jucător suspectat: gulden
Link demo (doar http://www.mediafire.com/): https://www.mediafire.com/file/hhp3qq4sl8d7sza/gulden.dem/file

Mărime demo (MB): 21.53
Server (obligatoriu): esports.indungi.ro
Serverul folosește plugin de oprire a flash-urilor din partea coechipierilor?: da

Ați căutat în BLACKLIST jucătorul?: da
Alte detalii: Multumesc! :)

Edited by Overwatch IDG, .

• Like 7

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

Numele jucatorului suspectat: gulden

Mapa pe care sa inregistrat demo-ul: de_dustyaztec

RUNDA 1: In aceasta prima runda nu sunt prezentate faze suspecte de cheat = clean!:ow3:

RUNDA 2: O runda buna in care sa vazut faptul ca suspectul nostru nu foloseste cheat = clean!:ow3:

RUNDA 3: Am vazut o runda in care sa incercat obtinerea unor fraguri dar nu a reusit, a fost mereu in urma cu o milisecunda = clean!:ow3:

RUNDA 4: Runda jucata bine, nesansa pentru suspect la prima incercare de frag, in loc sa traga a luat grenada, in rest nimic suspect = clean!:ow3:

RUNDA 5: Nimic suspect in aceasta runda, totul este ok = clean!:ow3:

RUNDA 6: O runda jucata mai intens de catre suspect, dar fara faze dubioase = clean!:ow3:

Concluzion: Dupa vizualizarea demo-ului care a venit la pachet cu aceasta cerere am ajuns la concluzia ca suspectul gulden este curat ca lacrima, nu are faze suspecte, nici wall, nici aim, nici nimic !

Verdict Final: CLEAN!:ow3:

• Like 5

Salut,

Numele jucatorului suspectat: gulden
Mapa pe care s-a jucat: de_dustyaztec

Runda1: In aceasta runda este jucator de awp si reuseste sa faca 2 frag-uri(din ce a fost inregistat) din 7 totale, nimic suspect. Curat
Runda2: Merge porti unde se bate cu inamicii si reuseste sa faca un frag apoi se retrage, cand trece iar de porti este omorat. Curat
Runda3: In aceasta runda nu reuseste sa faca nici un frag, iese la porti cu un mic prefire(mi se pare ceva normall fiind faptul ca acolo stau inamicii cu awp-ul) apoi se intoarce si merge pe pod unde se bate cu inamicii dar fara rezultate. Curat
Runda4: Merge la porti unde se bate cu inamicii si reuseste sa faca 2 frag-uri. Curat
Runda5: Merge pe pod, si vrea sa isi surpinda inamicii prin spate dar este omorat. Curat
Runda6: Merge pe pod, se bate cu inamicii si intr-un final reuseste sa faca un frag. Curat

Concluzie: Din punctul meu de vedere, suspectul gulden nu s-a folosit de coduri pe tot parcursul acestui demo.

Vedict final: Clean  :ow3:

Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school: 

• Like 5

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

Runda 1: Incepe de langa site A porti, rateaza cu awp, inainteaza site B si face frag la cutiile de langa pod.
Runda 2: Se duce sa tina cu awp de la porti, rateaza apoi scoate deagle si face un frag, se retrage, dupa ce campeaza putin, face pick la porti si moare. 
Runda 3: Se duce sa faca pick la site A si li da hit apoi se retrage, se duce sa verifice pod si scarile de la apa, inainteaza pe pod, rateaza apoi trage in cutie.
Runda 4: Se duce porti sa faca pick spre site A si trage dupa un inamic care sare in apa dar nu li da hit, se retrage dupa face iar pick si face un frag langa cutii site A, arunca un he si un flash printre poarta, apoi inainteaza si face frag cu deagle si arunca un flash site A.
Runda 5: Se duce la pod sa verifice la scari, apoi da un he si un flash la capatul podului, inainteaza prin spatele inamicilor si moare.
Runda 6: Se duce la pod, arunca un he si un flash apoi inainteaza si apuca sa faca un frag pe site A.

Verdict, Curat :ow3:

• Like 5

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school: 

Comments

Are sunet si se foloseste de utilitati.

Un crosshair decent as putea spune.

Un stil de joc agresiv folosind in principal awp.

In mare parte acelasi rute le foloseste, stie mapa cat de cat si cateva colturi pentru peek.

__________________________________________________________________________________________________________

DEMO

La unele faze sta si se uita la inamic si nu trage nu mi-am dat exact seama ce face acolo, iese cam direct pe ei si face push din asta se deduce un stil de joc agresiv mai ales ca joaca principal awp si doar pe la sfarsit mai schimba si la alte arme. Cum am specificat in unele parti iese cam direct pe ei dar nu imi pare sa urmareasca evident cu tinta prin pereti, totusi imi pare sa ascunda ceva deoarece prezinta simptome de boala (La un moment sta afk in baza moment in care isi poate face setarile, cand are acele momente de brain freeze si le are in niste locuri suspecte as putea spune si poate nu a vrut sa traga intentionat doar sa nu para dubios, mai face scurt camp in unele faze si mereu e cineva acolo lucru care imi pare suspect) totusi asta e doar o teorie si nu am suficiente dovezi pe acest demo care sa o sustina incat sa il acuz de ceva deci o sa fie curat din partea mea pana la alte detalii.

__________________________________________________________________________________________________________

VERDICT

Harta: de_dustyaztec

Suspect: gulden

Decizie finala: Curat :ow3:

• Like 6

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

Numele jucatorului suspectat: gulden

Mapa pe care a fost inregistrat demo-ul: de_dustyaztec

Runda 1: joaca tero face kill(Hennessy), avanseaza si face iar kill(nico) apoi runda se termina. Nimic suspect.

Runda 2: rush porti rateaza momentul sta ascuns rateaza cu awp dar face kill(maryuscl) cu deagle, se retrage apoi mai intra odata porti si moare(MH). Nimic suspect in runda.

Runda 3: runda fara material desi a avut cateva ocazii sa fac kill foarte usor.

Runda 4: rush porti, rateaza de cateva ori apoi face kill si se retrage, intra iar si gaseste kill(maryuscl), mai rateaza utimul ct in site A apoi runda se termina. Nimic suspect in runda.

Runda 5: intra tunel iese pe partea de mid si este omorat(BULLSEYEEEEE). Runda fara material.

Runda 6: intra tunel cu ak iese iar md gaseste kill(Hennessy) in site A, apoi runda se termina. Nimic suspect in runda.

Concluzie: este jucator vechi, nu il cunosc personal dar il stiu cum joaca de ceva timp, nu l-am vazut niciodata sa stea camp, prefera actiunea si asa cum am vazut si in demo are runde foarte bune si runde in care rateaza foarte mult sau moare foarte usor.

Verdict: Clean!:ow3:

• Like 5

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch! :school:

Numele jucatorului suspectat: gulden     
Mapa pe care a fost inregistrat demo-ul: dustyaztec

Concluzie:In urma vizualizari demoului nu am vazut nici o faza suspecta pe jucator si nu ii
 vad rostul da iti descriu pe runde ce face jucatorul 

VERDICT FINAL :  CLEAN! :ow3:

• Like 5

Multumim ca ai apelat la echipa OverWatch!:school:

Nume suspect: gulden

Nume harta: de_dustyaztec

Runda 1: Face 2 killuri cu awp pe mid site a.:ow3:

Runda 2: Nu se intampla nimic deosebit.:ow3:

Runda 3: Face 2 killuri spre site A. Aici e suspect , pare ca se uita prin pereti dupa ei.:ow3:

Runda 4: Nu se intampla nimic deosebit.:ow3:

Runda 5: Face un kill in site A.:ow3:

Concluzie: Suspecta pare runda 3, dar nu sunt suficiente dovezi sa il incrimineze. Se foloseste de sunet si de radar si il acopera, sa zicem ca fac lucrurile sa para coincidente.

Verdict: CLEAN:ow3:

O zi frumoasa!

• Like 6

Iti multumim ca ai apelat la noi @skillz012

Conform verdictelor oferite de echipa Overwatch, verdictul final este: Clean :ow3:

• Like 5
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.