Jump to content
Sign in to follow this  
乡BONZO

[Semi-finala] Nuca vs eL DrAgO[winner eL DrAgO]

Recommended Posts

v2 text, efecte, stock, logo, redimensionare.

• Haha 1

I liked the idea of both creations, I'm evaluating what best suits the theme "fantasy" + manipulation.
What brings me more to the term fantasy, is creation 1, creation 2 had a very interesting idea with the indungi logo but it escapes the theme a little.

In conclusion i vote on version 1 for the quality and suitability of the requested theme. (V1)

20 hours ago, Tweedle said:

stock, redimensionare.

what kind of evaluation is that

:-?

• Haha 1

O sa votez v2, imi place mai mult ideea, cromatica si modul in care ai integrat logoul(sunt curios cum ar fi aratat daca ai fi incercat sa il faci 3D). ^.^

-- 

La v1 imi place cromatica, dar acei "licurici" sunt mult prea multi si pusi haotic, mi se pare ca acela de pe fata cerbului nu isi are rostul, as fi vrut sa iasa subiectul mai mult in evidenta, poate asa ar fi aratat mai blana.

Greu de decis,ambele lucrări arata foarte bine, felicitări amândurora.

Dat fiind faptul că nu știu de la ce a plecat v1(nu imi dau seama ce ai facut exact pe lucrare..)

O sa votez cu v2 imi place abordarea,sursele de lumina care cad pe obiectele din jur cat si pe caractere,textul este destul de ok. ideea în sine e destul de buna,acele lanturi pe logo nu cred ca isi au locul acolo mergea sa încerci cu altceva.

Astea fiind spuse, eL DrAgO cu lucrarea V2 este castigator. Felicitari.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.