Jump to content
Sign in to follow this  
Nyore

Reclamatie =pikachu= si aNdreizz6

Recommended Posts

Nick-ul tău:Nyore
★ Nick-ul adminului reclamat:=pikachu= si aNdreizz6
 Data, ora, harta:nu stiu ce mapa era , si era ora 4:50
★ Motivul reclamatiei: "retry" si gag degeaba
 Alte precizări: Eram si eu frumos pe cs si m am gandit sa intru pe sv sa vad ce mai e pe acolo (imi era dor de 007 , sa fiu mai sincer=)) joc o runda , si in a doua am murit , baietii stateau si faceau ruleta , pikachu a intrat pe sv in timp ce baietii faceau ruleta si eu impruna cu un alt player am inceput sa i spuneam sa se omoare pentru ca este un fel de retry , el nu a vrut si la un moment dat m am enervat si i am zis "coaie, mori odata" "cói (coáie), s. n.  1. Testicul  , coaie nu este un cuvant jignitor si nici o injurator , inseamna testicule .Am primit gag 3 minute de la aNdreizz6 si acel player care si i a spus sa se omoare a primit gag 5 minute fara ca nici macar sa foloseasca acest cuvant sau altul ,a primit gag pentru simplul fapt ca i a spus sa se omoare. Asta inseamna ca si mie mi au dat gag pentru acelasi motiv dar au folosit acel cuvant ca o scuza , dar nu mai vad ce scuza au pentru gagul acelui player.

Practic , reclamatia asta este pentru pikachu pentru "retry" si aNdreizz6 pentru gag degeaba , si daca spuneti ca gagul meu a fost meritat rog detinatorii sa se uita in ftp sa vada ca acel player nu a spus absolut nimic , bafta !

ba daca coaie ii degeaba dai pace

Pro poze ai zis ca ai da nu merg sa le pui deci nush ce sa zic :))

Posted (edited)

Pro daca si pt cuvantul "coaie" va simtiti ofensati e clar..

Edited by Gumball-_-, .

• Like 1

Pro , motiv mai sus ..

32 minutes ago, aNdreizz6 said:

ba daca coaie ii degeaba dai pace

N ai coaie in plm sau care e faza? Ai altceva si nu stim noi?

Pro

• Haha 1

Dați-mi Întrebați-l și pe punga ca a fost pe sv ca iam gag la Noyre

• Haha 1

@aNdreizz6 , tu i-ai dat gag lui Nyore pentru cuvantul "coaie"  . dupa cateva minute cat te-ai certat cu el mi-ai scris pe [email protected] sa-l banez , iar eu ti-am scris inapoi ca nu este problema mea . tu i-ai dat gag este responsabilitatea ta cui ii dai gag , ban , kick , in plus si tu poti bana ca ai administrator . deci nu ma implica si pe mine aici ca nu am scris un cuvant cat te-ai certat cu Nyore , iar tu PIKACHU daca vezi acest mesaj , cand intri in timpul rundei si nu iei slay de la server esti obligat sa mori nu sa tii jocul pe loc si dupa sa vi la ruleta . in plus eu nu sunt genul de persoana sa dea gag din orice si mai ales la cuvantul "coaie"  . n-am poze sa va arat conversatia pe [email protected] deoarece nu am facut-o , nu credeam ca era necesara.

• Like 3

pro

• Like 1
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.