Jump to content
Sign in to follow this  
LeeLoo

CONCURSURI: "For Fun 5vs5" & "For Fame 2vs2"

Recommended Posts

Posted (edited)

Echipa CS.indungi.RO are placerea sa va invite la distractie si bani !

Inscrierea se va face aici, iar masa si dansul pe CSMIX.indungi.RO

CONCURS FOR FUN 5VS5 si CONCURS FOR FAME 2vs2

1. Concurs 5vs5 for fun 30-31.05.2020
    a. Inscrierea in concurs este gratis si nu este conditionata in niciun fel
    b. Automat la inscrierea si participarea in acest concurs se va dona 1€ de catre am luat speis pentru mentinerea serverului cat mai sus unde ii este locul. Nu trebuie decat sa va inscrieti si sa participati la acest concurs, simpla voastra inscriere si prezenta ajuta serverul CS.INDUNGI.RO cu 1€
    c. Echipele se vor forma prin tragere la sorti; nu e nevoie sa veniti in formula de 5
    d. Data maxima de inscriere este 28.05.2020 urmand ca tragerea la sorti pentru formarea echipelor sa aibe loc Vineri 29.05
    e. Concursul se va desfasura pe durata a doua zile 30-31 Mai
    f. Meciurile vor fi 5 vs. 5 Si se vor desfasura pe harta de_dust2
    g. Optional: Inscrierea in concursul urmator 2vs2 se face automat printr-o donatie de 5€

2. Concurs 2vs2 cu premii in bani 6-7.06.2020
    a. Inscrierea in concurs se face automat dupa dovada unei donatii de 5€ de echipa
    b. Participarea in concurs este in schimb conditionata in primul rand de numarul de echipe(8 minim, 16 maxim) care se vor inscrie si de donatia optionala de mai sus. Exemplu: Daca avem inscrise in concurs 10 echipe, dar doar 8 au donat, doar cele 8 vor participa. Sau, daca avem inscrise 16 echipe si doar 10 au donat, atunci vor participa toate cele 16 echipe. Numarul minim fiind de 8 sau maxim de 16 echipe.
    c. Data maxima de inscriere este 04.06.2020
    d. Se cere prezenta obligatorie pe serverul de mix CSMIX.indungi.RO cu minim 15min inainte
    e. Steam On obligatoriu. Daca exista suspiciuni se poate cere WG sau se pot face poze.
    f. Meciurile vor fi 2 vs. 2 si se vor desfasura pe harta de_dust2. Doar scara si lung !
    g. Premiile se vor anunta dupa inscriere echipelor necesare ! Vor fi premii in bani, vip, steam, puncte bonus, etc.

Reguli valabile pentru ambele concursuri: 

Fiecare meci va avea 30 de runde de 15 cu 15. Primul la 16 ! În caz de egalitate se vor mai juca 5 runde. Meciurile vor avea runde de warm și apoi knife după care se va alege echipa de începere ct/t
Atentie: Meciurile pe server se vor desfasura cu setari "standard" pentru mix oficial, printre care mp_friendlyfire "1" !
Jucătorii  vor avea un limbaj decent și nu au voie să se acuze între ei de folosirea vreunui hack pe parcursul desfășurării concursului altfel vor fi descalificați automat. Orice aspect se va comunica arbitrului de meci și organizatorilor pentru eventuale lămuriri.
Toți participanții dupa înscriere vor primi instant puncte bonus pe serverul CS.indungi.RO.

Aceste concursuri sunt sustinute si realizate de catre: Ares - [email protected]!c - SUBLIME - Jhonatello - orbu - alexamisi - am luat speis .
Cei care vor sa ne sustina si vor sa ni se alature prin cea mai mica suma de donatie este de 5 euro paypal, transfer bancar sau paysafe(de preferat in aceasta ordine) sunt rugati sa vireze in contul serverului si sa ataseze o poza cu tranzactia. 
Detaliile pentru donatie le gasiti aici: https://www.indungi.ro/forum/topic/816749-cs-donatii-cumpar-vip-paypal/

Pentru inscriere la oricare concurs urmati exemplul:

5vs5: orbu
2vs2: orbu & SUBLIME
Dovada donatie(screenshot)

GL & HF !!

Sponsored by am luat speis

Edited by SUBLIM, .

• Like 1
  • Thanks 3

Posted (edited)

5vs5 "alexamisi" 

Edited by AlexaMisi, .

ma bag si eu daca se risca o echipa sa ia si dastia mai slabi :D

asa ca haideti si luati-ma si pe mine :))

• Thanks 2

sa ma anunte si pe mine va rog cine ma vrea in echipa,sunt mai slab pe stilu vechi mai stiu doar banana si catacombe si x-urile si sa apas pe buton sa trag

• Haha 4

12 hours ago, Specify said:

...

Lasa ma oamenii sa se inscrie. Stim toti ca esti bamblea. Se va trage la sorti.

Particip si eu la "5v5" daca sunt acasa. Imi cer scuze daca incurc in cazul in care nu sunt acasa.

• Thanks 1

5vs5 /2vs2

am luat spies 

ma bag si eu ce muschiu meu , speis sa imi dai 1 euro :colgate2:

• Haha 2

Particip si eu la 5v5

mRnn__

Edited by mRnn_, .

• Thanks 1
  • Upvote 1