Jump to content
Sign in to follow this  
Maka jr

cerere unban maka

Recommended Posts

MODEL CERERE UNBAN :

Nick :maka
IP :
94.53.25.30
SteamID :
Data :22 05 2020
Adminul care te-a banat :gla  cred
Motiv :
Dovadă :

trebuie tot la fiecare admin nou sa le explic povestea mea pe cs indungi?de ce admini mnai vechi ce ma stiu nu ma mai suspecteaza ,,stiu ca nu joc cu cod ,uni mau lasat ca mau inteles si tu tiai gasit sa creezi probleme?

Atat timp cat nu ai prezentat wg sau o dovada ca nu iti merge sa faci wg, din punctul meu de vedere ai cod, de aia te-am si banat, simplu. Am asteptat 20 de minute sa prezinti wg sau dovada ca nu iti merge wg, asa cum ti-am scris si pe cs. In schimb, tu nu ai prezentat nimic, ba din contra ai zis sa iti dau ban ca oricum iti scoate Specify banul.

pall,crezi ca nu mai cu tine am avut probleme d-astea?cerei o parere la specifi si intrebal sa vezi ce-ti zice sau la baieti ce ma cunosc ..tu esti puiut si inca nu ma cunosti,,esti copil si mai invata cs,,imi este un pic ciuda ca nu-ti pot dovedi cu claritate sa vezi ca nam cod ,,ca nu e pc-ul meu ,,,,de ce madalin nu mia cerut nimic??el ma intrebat daca sunt maka ala original si iam zis ca da ,,dupa imediat sa lamuirt si nu mia zis nimic ,stia ca sunt clear ,jucator vechi

Cateva mentiuni:

1. Vechimea pe server nu conteaza - au fost cazuri de jucatori vechi prinsi cu "ajutoare".  Daca un admin ti-a cerut ss, sau un owner/fonadtor wg, i-l dai. 

2. Atunci cand vorbesti asa: https://imgur.com/a/XSZeyEB - nu ai foarte multe sanse sa capeti intelegerea adminilor. @Specify ai fost "implicat" in discutie :smile:

Stiu ca nu sunt admin dar parerea mea e ca nu esti curat .... tu la 8 seara esti la firma . ti-a zis frumos gla sa aduci o dovada ca nu merge ! o eroare ceva iti da google sau puteai filma cu telefonu si aduce-ai dovada nu era greu .  Nimic nu ai adus te bazezi ca vb cu nustiu cine si til scoate tot asa vei continua sa bagi codurile...

ce cod sa am? am un punct pe ecran facut cu markerul si fac fastfire si de asta ti se pare ca dau cu awpul fara tinta,,click dreapta apoi stanga si fac foarte repede:))

totusi ,voi astia admini puiuti ,noi nascuti pe sv ,de ce cei vechi ma stiu ca nam cod si nu ma suspecteaza ?si voi faceti gat? mai invatati cs baieti 

Nu e vb ca dai fara tinta e vb ca pui tinta langa om si dai dead ...

ma supun si eu la banul vostru si la regulile voastre ,,si stiu bine ca fara dovada nu fac fata si va raman suspus,nu ma priveste daca banul imi va ramanea sau nu..intru 2 oore pe seara si nici alea nu le pot juca linistit ca la cei noi le trebe explicatii

Personal, ti-am vorbit frumos atat pe server, cat si pe forum, asa ca te rog sa fii respectuos, nu te costa nimic. Nu te mai agita degeaba si asteapta decizia unui fondator.

pai e fastshot si nu se vede tinta ,,pun doar punctul pe player si fac kill:))

PAI SI EU TIAM VORBIT FRUMOS ,MULTUMESC!

ITI DAU UN TEAMVIEWER SA VERIFICI?

4 minutes ago, silE123 said:

Nu e vb ca dai fara tinta e vb ca pui tinta langa om si dai dead ...

incearca sati faci si tu punct pe ecran cu markerul si e exact ca la mine ,noscope ,,,exact ca la csgo ,cum fac aia ,,asa e si la mine numai ca e la cs 1.6

va dau un teamviever sa ma verificati?poate e mai simplu si usor

NU ne mai luat cu vrajala d-asta ieftina ca stii tu pe x si pe y  ,baiatu ti-a cerut wg si tu ai dat`o ..."SUNT LA FIRMA NU POT SA DAU WG" cred ca e ce-a mai proasta scuza de la ceausescu incoace ... PROPUN SA RAMANA BANAT ! 

ziceam ca nu pot sa fac wg pe pcul de la firma fiinca numi permiite pcul.are avira si nu ma lasa ,sa mai intamplat asta si uu baieeti mau inteles

10 hours ago, [email protected]!c123 said:

NU ne mai luat cu vrajala d-asta ieftina ca stii tu pe x si pe y  ,baiatu ti-a cerut wg si tu ai dat`o ..."SUNT LA FIRMA NU POT SA DAU WG" cred ca e ce-a mai proasta scuza de la ceausescu incoace ... PROPUN SA RAMANA BANAT ! 

Lasa-l in pace !

10 hours ago, Maka jr said:

ziceam ca nu pot sa fac wg pe pcul de la firma fiinca numi permiite pcul.are avira si nu ma lasa ,sa mai intamplat asta si uu baieeti mau inteles

Am vb cu baietii pe grup, am fost de acord sa ti scoatem ban-ul. Stim treaba cu pc-ul cand esti la munca ca nu poti da WG.

Si am hotarat sa ti scoatem ban-ul.

O zi faina !

Unban, TC

• Haha 1
  • Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.