Jump to content
Sign in to follow this  
SilviuVs

Cerere verificare Demo [CLEAN]

Recommended Posts

Posted (edited)

Nickname jucător suspectat: WE CAN MAKE IT BETTER

Harta: de_dust2
Link demo (doar http://www.mediafire.com/):  https://www.mediafire.com/file/chgvsykssa4pz50/wecan1.dem/file

Mărime demo (MB): 24 MB
Server (obligatoriu): eSports.indungi.ro
Serverul folosește plugin de oprire a flash-urilor din partea coechipierilor?: DA

Ați căutat în BLACKLIST jucătorul?: NU
Alte detalii: Suspect de wall

Edited by Overwatch IDG, .

• Like 4

Salut,

Numele jucatorului suspectat: WE CAN MAKE IT BETTER
Mapa pe care s-a jucat: de_dust2

DEMO: Suspectul WE CAN MAKE IT BETTER are un stil de joc bun, agresiv uneori, trage bine si isi mentine mereu pozitiile foarte bine, nu renunta chiar daca ramane singur, joaca in echipa cand e vorba de push in unele momente si se foloseste de sunet.

Verdict: Din punctul meu de vedere WE CAN MAKE IT BETTER nu s-a folosit de coduri pe parcursul acestui demo.

Vedict final: Clean  :ow3:

Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school: 

• Like 3

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa OVERWATCH!:school:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Numele suspectului: WE CAN MAKE IT BETTER

Mapa folosita in demo: de_dust2

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• RUNDA 1: In prima runda  nici o faza dubioasa, a plecat din baza, sa jucat putin la porti, apoi a dat roata prin A si a ajuns in B fara faze urata = curat!:ow3:
  • RUNDA 2: O runda curata, sa plimbat putin pe mapa insa fara realizari deosebite, un joc limitat la normal  = curat!:ow3:
  • RUNDA 3: Runda asta suspectul nostru moare foarte repede, reusind un singur frag = curat!:ow3:
  • RUNDA 4: Ajunge in B, trage catre tunel, reuseste sa ia un flashbang, apoi se urca pe cutii la trecererea prin perete, si aici am vazut cum a reactional la sunet = curat!:ow3:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Concluzie: Dupa vizualizarea demo-ului am ajuns la parerea ca suspectul acestui demo nu foloseste coduri, el joaca la sunet, joaca bine !

Verdict Final: Curat!:ow3:

• Like 3

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school: 

Comments

Stil de joc pasiv-defensiv.

Un crosshair placement ok.

Are sunet si se foloseste de utilitati

Relativ cat de cat atent la echipa

Cunoaste mapa cat de cat si unele peek sau locuri pentru wall-bang

__________________________________________________________________________________________________________

DEMO

Nu prea am ce sa comentez nu au fost faze asa suspecte parerea mea, in mare parte a stat pe site fara sa faca push din care deduc un stil de joc pasiv-defensiv chiar daca a mai dat rush in unele runde, cu tinta nu urmareste evident prin pereti a avut cateva momente dar nu e suficient sa il acuz deci pana la alte detalii e curat din partea mea.

__________________________________________________________________________________________________________

VERDICT

Harta: de_dust2

Suspect: WE CAN MAKE IT BETTER

Decizie finala: Curat :ow3: 

• Like 4

Salut,

Nume:
WE CAN MAKE IT BETTER

Harta: de_dust2

Analiza:
Acest jucator este unul pasiv,stie ceva tactici de joc,stie spoturi,trage foarte curat,se vede ca joaca de mult timp CS.Joaca in side B ,in mare parte se bazeaza pe strafe-uri,faze suspecte nu am prea observat.In cateva runde,cand T intra in side iar B e curat,merge MID,dar la fel joaca foarte clean.In mare parte se bazeaza pe timp,sunet si multa rabdare ceea ce unii jucatori nu au.Nu prea am ce spune mai mult despre el,decat ca e un jucator foarte bun.

Verdict: CURAT!

• Like 4

Multumim ca ai apelat la OverWatch!

Nume harta: de_dust2

Nume suspect: WE CAN MAKE IT BETTER

Runda 1: Face 1 kill cu he pe mid, merge scurt si revine mid unde mai face 1 kill  si 2 killuri in site B.:ow4:

Runda 2: Face 1 kill site B si un kill pe mid la poarta.:ow4:

Runda 3: Face 1 kill pe scurt si moare. :ow3:

Runda 4: Face 1 kill site B si moare.:ow4:

CONCLUZIE: Suspectul nu are foarte mare treaba cu sunetul/radar. In runda 1 se poate observa ceva interesant in prefire la poarta.Il face la inceput pe poarta, dupa care se opreste 10 secunde , apoi face iar.Aici esp e foarte folositor deoarece arata ca in intervalul de 10 secunde inamicii se departeaza de cutia aceea. Se uita random prin pereti, face prefire in unghiuri dubioase. De sunet nu se foloseste, se poate remarca in runda 4 site B cand nu il aude pe primul care  vine din tunel dar sare cu tinta fix pe al 2,dupa 5 secunde se preface ca nu il vazuse prin perete pe primul si se lasa omorat.Numarul rundelor suspecte au fost 3 > 2(jumatate din nr rundelor totale).

VERDICT: WALL :ow4:

O seara frumoasa!

• Like 4

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

Runda 1: Incepe CT spawn cu un HE la porti mid cu care face frag, campeaza ceva mid si apasa si porti dupa acea arunca un flash mid apoi se duce short si arunca si acolo un flash apoi inainteaza mid si face un frag, se duce B pe la window si face un frag sub window si unul la cutii de langa porti.
Runda 2: Se duce B, da un HE tunel, apasa si campeaza ceva timp, li vine un inamic tunel si face frag apoi da 2 flash-uri tunel, se duce mid si face un frag la porti mid, apoi tine tunel de la porti B si moare.
Runda 3: Se duce short cu 2 flash-uri si face frag, apoi este omorat din tunel.|
Runda 4: Se duce B si apasa putin prin zidul de la tunel, se duce mid sa tina putin apoi se intoarce tunel B si arunca 2 flash-uri si un HE, intra tunel ia flash si se retrage, tine tunel de la porti B si apasa putin prin zid de la tunel, campeaza window ceva timp pana li vine un inamic in site si face frag pe el, apoi este omorat de la porti B.

Verdict, Curat :ow3:

• Like 3

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch! :school:

Numele jucatorului suspectat:WE CAN MAKE IT BETTER  

Mapa pe care a fost inregistrat demo-ul:de_dust2

Concluzie: In urma vizualizari demo ului  nu pot sa iti raspund pe runde nu stiu din ce cauza nu imi arta numele jucatorilor in demo

Dar pot spune ca nu am vazut nimic suspect in demo postat de tine 

2020-05-25.jpg

Verdict: Curat 

• Like 2
  • Haha 2

Îți mulțumim ca ai apelat la noi @SilviuVs

Conform verdictelor oferite de echipa Overwatch, verdictul final este: Clean :ow3:

• Like 4
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.