Jump to content
Sign in to follow this  
Iuliu Valuta

Reclamatie sNK

Recommended Posts

Posted (edited)

Numele dumneavoastra :Iuliu Valuta

Numele adminului reclamat : sNK

Data si ora : ora 15:05 2 iunie

Motiv reclamatie :Da rtv fara motiv pt ca nu ii place godmode day la fiecare harta si toti se iau dupa el ca are slot,jigneste playeri,si vorbeste de parca ar fi owner-ul serveru-lui doar pentru ca are grad,muta playeri fara motiv.

Alte detalii :

Dovada (se accepta doar print la consola / demo) : 

Edited by Iuliu Valuta, .

si dovada unde e ?

Pai si ce rezovli asa ? In primul rand reclamatia asta mi se pare fara rost si in al doilea rand chestia cu martorii e un mare nimic. asa pot sa imi iau si eu 5 martori sa zic ca faci fk si ca muti oameni de la ct fara rost si sa te las fara grad. Astept dovezi concrete. Cred ca e curios si Snk ce o sa iasa din asta.

• Like 2

Posted (edited)

1.As dori sa vad cand am jignit pe cineva

2. Nu am dat niciodata !t la cineva fara motiv + mereu scriam motivul  [vreau o dovada]

3. Si tu ti-ai cerut scuze pe discord am poze 

+ tu te-ai suparat si jignit pentru ca am dat rtv pe o mapa pe care nu puteam sa facem nimic, omeni care au dat rtv au dat pentru ca ei au vrut nu pentru ca i-am obligat.

Edited by sNK :3, .

Reason: am uitat sa scriu si alte detali.

Posted (edited)

In primul rand am spus ca nu am dovezi,in al doilea rand nu te-am jignit pe sv in viata mea,in al treilea rand nu mi-am cerut scz ca ti-am fct reclamatie, si nu inteleg de ce minti cu chestia !t adica azi dimineata tot ii mutai pe cei care se bagau la ct ca sa intri tu,si chestia cu jignitu e adevarata adica tu chiar azi dimineata erai la ct si faceai misto de un player iar atunci de ai dat rtv de ti-am zis ca iti fac reclamatie ai zis ca-s prost si ca fac reclamatie degeaba.

Edited by Iuliu Valuta, .

33 minutes ago, Iuliu Valuta said:

In primul rand am spus ca nu am dovezi,in al doilea rand nu te-am jignit pe sv in viata mea,in al treilea rand nu mi-am cerut scz ca ti-am fct reclamatie, si nu inteleg de ce minti cu chestia !t adica azi dimineata tot ii mutai pe cei care se bagau la ct ca sa intri tu,si chestia cu jignitu e adevarata adica tu chiar azi dimineata erai la ct si faceai misto de un player iar atunci de ai dat rtv de ti-am zis ca iti fac reclamatie ai zis ca-s prost si ca fac reclamatie degeaba.

si nu cred ca il intereseaza pe Drog ce vorbim noi pe dis,

Fara dovada nu se poate sanctiona, in reclamatie doar cel ce a facut reclamatia + cel ce e reclamat pot posta.Incetati sa va mai jigniti, certati, sunteti parte din staff fiti o familie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.