Jump to content
Sign in to follow this  
abdenather.exe

[BANNED] Reclamatie Admin Barnamadve

Recommended Posts

Posted (edited)

- Nickname: ZERO

- Nicknameul admininului acuzat: / Nickname of the accused admin Barnamadve

- Ip (www.go4it.ro): 178.138.98.170

- Steam-id:STEAM_0:1:185742637 

- Motivul reclamatiei: / The reason for the complaint Asta deja este un abuz de functie.

- Data & ora: / Date and time 6/19/2020

- Dovada (print): / Proof https://imgur.com/a/XA64r64

Edited by Hernandez1998, .

Posted (edited)

ESTI COPIL SI MINCINOS. CICA NU STII SA TRIMTI WG UITATI STEAM IDUL!  https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2015087   AM CAUTAT EU SI PRIETENUL MEU LVP!  ACEASII STEAM ID.  ESTI PROFESIONAL CU WH! DOMNU HERNA UITATI PENTRU CINE AM DAT UNBAN 1000 DE ORI.  MINCINOS! 

Edited by BaRnaMeDve!, .

Nu este de ajuns ca am primit ban de 2 ori de la tine pe acelasi motiv, nu?

Nu am spus numai eu ca nu folosesc coduri, mi ai facut si SS, si demo si o mana de oameni au spus ca nu folosesc coduri.

Tu de ce insisti cu mine?

Sper sa fii sanctionat, cum trebuia sa fii si in reclamatia lui Melon. pentru ban cu un motiv nejustificat.

Posted (edited)

ACOLO E DOVADA COPILE. AI AVUT NOROC CU DEMO 2 OAMENI A ZIS AI WH SI 3 NU! SI A IESIT CLEAN. AI AVUT NOROC. ACOLO E DOVADA. IESI DE AICI. 

AI FOST CAUTAT DUPA STEAM ID!!  TU STII SA FACI WG NUMAI CA E ROSU! MINCINOS CE ESTI! 

Edited by BaRnaMeDve!, .

Posted (edited)

Da sefule, cand sunt plecat in deplasari folosesc laptop, iar unitatea dekstop ma joc pe ea cand sunt acasa liber.

Cand mi s a cerut wargods eram plecat cu firma.

Si pe langa faptul asta, pe wargodsu pe care mi l arati, 1. Nu este facut in ziua de astazi este de ceva timp

2.In report arata HLTV weapon model, nici decum Opengl32

3.Nu ai nici un drept sa mi dai ban pentru ca ai vauzt tu wargodsu meu mai vechi.

Iar tu nu stii sa citesti un test Wargods 

Edited by abdenather.exe, .

Dupa un mic research am aflat ca esti un mincinos! Ai mintit ca nu poti sa faci wg, dar lasam pozele sa  vorbeasca!

https://imgur.com/a/hWg1u6A

PACE!

• Like 2

Am explicat deja de ce nu am facut wargods cand mi s a cerut.

Si din nou va spun, in report arata ca sunt suspect de HLTV MODELS, nici decum de WALLHACK, pentru ca nu folosesc WALLHACK

Cautati pe google ce inseamna HLTV Models si dupa vedem daca se poate numi cod sau nu.

Posted (edited)

MINCINOS!  astaptam decizia lui Herna daca primesti unban eu primesc remov!  numai joc CS.  tu ai crezut ca suntem prosti. bravo tie. SALUT !  RUSINE! 

Edited by BaRnaMeDve!, .

Da fratele meu, WG nu este la zi, ban ul nu are motiv definit, iar in WG arata HLTV Models, la fel si in cele anterioare, 

Indiferent daca e cod sau nu, ideea principala e ca ai mintit! La inceput am fost si eu  verificat cam de 5-6 ori, n-am avut nimic de ascuns, dar u ai un wg rosu [poate ca din cauza unor cfg sau skin] si te-ai prefacut ca esti mic si nevinovat.

Din partea mai ai CONTRA unban, din cauza faptului ca  esti un om neserios si n-ai ce cauta in randul adminelor. [Chiar daca noi nu suntem cinstiti ce asteptari sa avem de la jucatori?]

eu am terminat discutia

PACE

• Like 2

ZERO aici ai gres am cerut si eu canva wg de la tn si ai spus ca nu poti sa faci,ceva de genul asta etc...

• Like 1

Am re explicat.

Cand sunt pe traseu am laptopul cu mine de pe care ma joc cand am timp, pe el am Ubuntu 2.0, cand s a cerut wargods eram pe laptop si jucam

Pe unitate dekstop nu ma joc des, pentru ca nu am timp de el ca sunt plecat, nu stiu cu ce am mintit

Da Lvp, sunt zile si zile, cand l am facut ieri, l am facut ca mi s a cerut pe un server.

Si nu am primit ban pentru ce arata acolo, chiar daca este rosu, nu are relevanta

Fi atenct copile! Eu in locul tau as sta in liniste.

Lasa vrajeala ca nu suntem prosti.

Eu personal n-am nimic cu tine. Esti jucator bun cu experienta [ asta si se vede] dar  esti cam smecher cu figurile tale. 

Puteai sa zici de la bun inceput ca uite frate am wg rosu de la skin si aia e [ puteai sa scapi de "circ"]

• Like 1

asa e.. Dar se vede clar. Am zis daca primesti unban eu numai joc. primesc remove! 

2 hours ago, abdenather.exe said:

Am re explicat.

Cand sunt pe traseu am laptopul cu mine de pe care ma joc cand am timp, pe el am Ubuntu 2.0, cand s a cerut wargods eram pe laptop si jucam

Pe unitate dekstop nu ma joc des, pentru ca nu am timp de el ca sunt plecat, nu stiu cu ce am mintit

Da Lvp, sunt zile si zile, cand l am facut ieri, l am facut ca mi s a cerut pe un server.

Si nu am primit ban pentru ce arata acolo, chiar daca este rosu, nu are relevanta

Deci nu ai primit ban?

Serverul respectiv are un forum unde am gasit ceva interesant

https://imgur.com/a/jVbr9Sx

M-am plictisit sa fiu in piela lui Sherlock, deci te rog sa fi mai responsabil ce tot vorbesti pentru ca traim in era digitala.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.