Jump to content
Sign in to follow this  
Babirusa

reclamatie sau solicitare informare

Recommended Posts

Buna ziua,

Sunt jucatorul Barbarosa,

azi in jurul orei 10-10.20 jucam DustII pe server si eram 5-5, adminul spune ca nu e voie decat B-mid... OK, ajungem 4-3, la fel, vine ct prin mid si ma omoara in baza eu fiind tero, OK. Dar se schimba echipele, ajung ct si intru pe mijloc tunel sa apar B insa iau slay ca nu am voie pe acolo. Eu nu mai inteleg jocul asta, am voie sau nu. Ce am voie si ce nu am? Eu am respectat regulamentul si cand am vazut ca a spus B-mid am tinut cont si nu am mers aiurea, dar in rest de ce slay? ... Eu cred ca exista un regulament ce trebuie respectat de toti. De ce adminii hotarasca fiecare cum crede si ne ard cum vor ei? Inca odata intreb 

Ce am voie si ce nu am?  exista si alte reguli in afara regulamentului? care?

Eu nu doresc sa reclam 1 admin anume, am mai jucat 5-5 si aveam voie pe DustII si A si B, sau mai putini jucatori de 10 numai B+mid... ma plang de aceasta practica, ca fiecare sa aiba alte reguli.

Imi cer scuze daca sunt prea agresiv in limbaj dar  nu mi se pare normal fiecare sa aplice reguli pe care eu jucatorul nu le vad in regulament si nu le cunosc, iar cand joc nu sunt  intotdeauna atent la mesaje

Multumesc

Salutare. Despre ce admin este vorba mai exact? 

5 hours ago, Glitch™ said:

Salutare. Despre ce admin este vorba mai exact? 

Mai, adminul nu il stiu pt ca nu am fost atent la nume, si nu pe el il reclam dar m am trezit cu slay la 10.15-10.20, nu mai stiu exact. Mi sa spus ca nu am voie sa intru prin tunel mid. Scuze, nu prea le stiu denumirile zonelor, m am apucat de csgo de putin timp.  Eu vroiam numai sa stiu regulile pt situatii cu putini jucatori, sa pot juca linistit.

CS:GO? Cred ca ai gresit sectiunea, aici sunt serverele de mix.

Topic closed

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.