Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Posted (edited)

Va salut pe ''toti'' care mai sunteti pe aici. Cum sa incep, de o perioada buna de timp am vazut ca pe nici unul nu prea va mai intereseaza sv RELAX, nici forum, nici raspunsuri la topicuri, pe sv nici nu mai zic. 
Inteleg, toti avem o viata sociala, un job, o scoala, un bac, prietenii si asmd, dar atata nepasare, macar pe forum la raspuns la topicuri si macar maxim 2 ore odata la doua zile sa intrati pe sv sa vedeti care mai e treaba, desigur daca va mai intereseaza. 
Aici am dovada ca daca ati fi on unii dintre voi sv nu ar sta prost mereu, fara playeri, dar playerii cand vad ca nici macar un admin nu este pe sv normal ca iese mai ales cand apare un codat si iti strica cheful...https://imgur.com/0N17J5W 
Am postat aici acest topic sa vad pe care il mai intereseaza soarta acestui sv si astept un REPLY din partea voastra aici pana la sfarsitul aceste luni. CEI CARE NU VOR RASPUNDE VOR PRIMI REMOVE! spre ca m-am facut inteles. Multumesc 

Edited by Hernandez1998, .

Eu sunt destul de activ cine mai intra stie asta 

• Like 1

Eu am probleme cu laptopul. Trebuie sa cumpăr altul dar banii constituie o problemă,  momentan :angry:

Prezent !

Scuze pentru ca nu pot fi tot timpul activ, sunt si eu ocupat cu locul de munca si unele probleme care imi afecteaza timpul meu liber.

De intrat pe server si forum mai intru seara cand am timp.

Multumesc frumos pentru intelegere ! 

Salut!

Eu as mai zice ceva in legatura cu server;

In primul rand consider ca nu toata lumea isi merita "admin", adica cei sub 18 ani nu!

Al doile rand. Serverul a devenit "un loc de intalnire" pentru cei prosti. E plin serverul cu buti, valver, si afk. [ daca intra un jucator bun dupa 2 ture va parasi serverul daca  vede ca majoritatea  sunt afk]

Trei: toate lumea e disperata cu wg. Oameni buni, numai cereti 1000 de wg-uri pe zi. Aveti ESP aveti experienta folositi-va. [inclusiv linkul] - o gasit pe forum

Prea multi jucatori cu ping peste 300 si cateodata merge prost [ prea multi jucatori din turcia si stie dracu de unde vin robotii]

In concluzie daca dam kick la afk si pt ping mare se goleste serverul, dar cumva trebe gasit o solutie sa fie un server cu jucatori normali.

Problema e ca nici admini nu stau pe server și eu muncesc, am job și pe lângă încerc sa îmi creez propria afacere, lucrez in 3 schimburi și tot reușesc sa îmi fac jumătate de ora, o ora sa intru pe server sa văd ce se petrece. Am văzut unii admini care prefera sa joace pe alte servere, înțeleg ca e mai ok sa joci fără griji, dar atunci de ce ai mai cerut admin?? 
Dacă mai mereu ar fi 1-2 admini pe server ar sta și playeri pentru ca atunci nu ar putea intra codati care sa fac vraiște totul in 2-3 runde... 

Și da, are și LvP dreptate, unii dintre noi am putea renunța la aroganta și orgoliu și sa nu ne deranjează ca unul e mai bun ca și noi. 
Haideti sa ne facem treaba bine și atunci vom avea și playeri

Prezent bai grasule

Si eu am inceput munca, nu mai am atata timp liber dar ma sacrific ! :X