Jump to content
Sign in to follow this  
ZoRo.

[ CS 1.6 ] - Cerere Verificare Demo [CLEAN]

Recommended Posts

Posted (edited)

Nickname jucător suspectat: [x] Vanchu
Link demo (doar http://www.mediafire.com/): https://www.mediafire.com/file/md1ralft9abgbez/vanchu.dem/file

https://www.mediafire.com/file/5y7eo2qdpqfb532/vanchu2.dem/file

Mărime demo (MB): Vanchu.dem - 5.08mb, Vanchu2.dem - 3.94mb
Server (obligatoriu): CSGO.INDUNGI.RO
Serverul folosește plugin de oprire a flash-urilor din partea coechipierilor?: Da

Ați căutat în BLACKLIST jucătorul?: Da
Alte detalii:-

Edited by Overwatch IDG, .

• Like 5

Demo NR. 1:

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa OVERWATCH!:school:

Numele jucatorului suspectat: [x] Vanchu

Mapa pe care sa inregistrat demo-ul: de_dust2x2 

Runda 1: Incepe short..se bate cu adversar si moare..

Runda 2: Merge porti...arunca flesh..inainteaza spre lung..verifica colturile si groapa...se uita x1 si face frag..inainteaza spre scara sa ia bmb..aude cum urca adversarul din short si face kill..planteaza bmb...bate adversar lung si un afk..

Runda 3: Megre lung...intra cu flesh...bate avdersar pe x1..inainteaza, mai face frag pe site la cutii..schimba pe pistol..urca la site si face ultimul frag...

Concluzie: Jucatorul are ceva sunet...joaca cu tactica de asteptare, stie cat de cat sa traga...Fragurile sunt facute normal si nu se foloseste de vrun anumit cod...

Verdict: Clean:ow3:

Demo NR. 2:

Numele jucatorului suspectat: [x] Vanchu

Mapa pe care sa inregistrat demo-ul: de_dust2x2 

Runda 1: Incepe pe site X1...se uita spawn CT...face 1 frag prin HS la coltul site-ului si pe un AFK...se termina runda..

Runda 2: Intra lung cu fleshh...inainteaza lung..arunca HE pe x1...bate adversar la cuti...trage in alt adversar dar face doar dmg...verifica baza CT...se termina runda..

Runda 3: Merge lung...bate adversar sus la x1...inainteaza..bate un AFK...face kill pe adversarul care se afla dupa cutie si era afk...urca pe site..mai bate un adversar la scara si se termina runda..

Concluzie: Nu vad nimic suspect la acest jucator...la fel ca in Demo cu Nr 1 , are un joc simplu si calculat...

Verdict: Clean:ow3:

• Like 5

Nume suspect: [x]  Vanchu

Mapa jucata: de_dust2x2

Demo 1

Runda 1: In prima runda si foarte scurta nu am depistat nimic suspect = curat!:ow3:

Runda 2: Nu cred sa aiba wall sau aim  asa cum este reclamat, cel putin pana acum nu am vazut nici o faza care sa fie convingatoare de acest lucru = curat!:ow3:

Runda 3: In runda asta nimic suspect, are cateva fraguri dar sunt curate, nu a sarit tinta sau altceva.... = curat!:ow3:

Demo 2

Runda 4: Nici acum nu am vazut nimic suspect = curat!:ow3:

Runda 5: O runda curata, fara faze dubioase = curat!:ow3:

Runda 6: Nu am depistat nimic concret in speranta sa aiba vreun cod... = curat!:ow3:

Concluzie: In urma vizualizarii acestor doua demo-uri, am ajuns la concluzia ca suspectul nu foloseste nici un cod, mie asa mia lasat impresia...nimic suspect !

Verdict Final: Curat!:ow3:

• Like 5

Posted (edited)

Numele jucatorului suspectat: Vanchu

Concluzie: La inceperea vizinoarii demo-ului am avut o erroare din partea demo-uli *Added 1019 resources.
WARNING! Downloading "sound/csgoclassy/graffiti.wav" failed . Model models/agents/leet_muhlik/leet_muhlik.mdl not found and not available from server
Cannot continue without model models/agents/leet_muhlik/leet_muhlik.mdl, disconnecting.* 

Multumim ca ai apelat la echipa *Overwatch*

Edited by FantasticuL, .

Reason: Edit

• Like 6

Salut,am incercat sa verific demo-ul dar imi da o eroare,am intrat pe serverul CSGO.INDUNGI.RO sa imi descarce fisierele,dar imi da acum alta eroare,probabil niste modele care au fost scoase.
https://imgur.com/a/7BN8ngC

• Like 5

Salut. Dupa ce m am uitat de mai multe ori la demouri, pot zice ca jucatorul a jucat curat, nu a folosit coduri. 

Parerea mea este ca e clean.

• Like 5

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa overwatch.
Nu pot vedea demo-ul si nu am modelele necesare, chiar daca am intrat si pe server-ul unde s-a realizat demo-ul.

• Like 5

Multumim ca ai apelat la noi ! 

Conform verdictelor oferite de echipa Overwatch, verdictul final este: Clean :ow3:

Multi nu au putut viziona demou-l din cauza unor modele care nu le aveau...!

• Like 6

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.