Jump to content
Sign in to follow this  
Respect89

Cerere Slot si Imunitate Zilly [Respins]

Recommended Posts

Nick: Zilly
Steam (ON/OFF): On
Varsta: 31 :((
Vechime pe server [link gt]: https://www.gametracker.com/player/Zilly/89.40.105.104:27015/
Ai citit regulamentul?: Da
Descrie pe scurt un aspect ce-ti place la serverul nostru:simpatic si pufos...glumesc. Este un server sigur, 80% au steam ! bine oricum is pe acolo niste codati... nu dam nume ... Tzake Fibra Funzor etc. :)) jocking again!

Multumesc anticipat!

PRO

Pro admin mai bine.

Posted (edited)
6 minutes ago, Valy#. said:

Pro admin mai bine.

nu vrea baiatul admin din cate am inteles...

in fine. acest grad special se acorda jucatorilor fideli si celor care au ajutat serverul ! 

fidel din cate vad ai fost si inca esti...activitate nu prea ai ...nu stiu ce sa  zic ! 

Ii las pe colegi mei sa decida....nu sunt nici pro nici contra ! 

Edited by CluBbanger, .

Activitate foarte scazuta , te am vazut si pe alte servere deci fidelitate nu prea

Ai vechime si este dreptul tau, nu spune nimeni contrariul. Realisti sa fim insa, unde este activitatea? Ai fost candva activ dar acum ai 4-5 zile intr-o luna?

Zilly.png

Lunar se fac mariri si degradari si ajungi la remove cu activitatea asta. Nu are sens deci sa ajungem la asta.

Esti respins pentru activitate scazuta si ai tot dreptul sa revii cu cerere atunci cand vei fi activ!

T/c

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.