Jump to content
Sign in to follow this  
Tymis

Cerere Unban

Recommended Posts

Posted (edited)
  • Nick : Tymis
  • Data si ora : 29.06.2020 (azi, dupa-masa)
  • Nick-ul adminului de la care ai primit ban : CLatita
  • Dovada (print consola)https://imgur.com/a/4wMXseY / https://imgur.com/a/nSrke6E
  • Informatii suplimentare : Deci, jucam pe harta dust_2, imi vedeam de treaba, linistit, fara probleme, cand ma trezesc cu adminu' ''CLatita'' care-mi face 5 poze si ma pune sa trimit nu stiu ce pe Imgur. Nu stiam la ce se refera, asa c-am parasit serveru' si-am revenit inspre seara. Amu' .. sa nu mor prost; cu ce drept primesc BAN, inca si PERMANENT? Ce a crezut? Ca daca joc bine am coduri? Vreau sa stiu motivul pentru care am primit aceasta actiune!

Edited by Tymis, .

E destul de simplu ai fost suspectat de wall, ti s-au facut poze (5 la numar) pe care trebuia sa le pui pe imgur pentru a putea verifica adminul daca e totul in regula. Daca tu ai preferat sa iesi se considera refuz deci se ia decizia de a te bana permanent. Acum poti "muri destept". 

Ai fost suspectat de wall, de aceea ti-am facut poze. Daca tu ai iesit de pe server in timpul verificarii automat sunt nevoit sa te banez permanent. 

• Upvote 1

Posted (edited)
13 hours ago, Tymis said:
  • Nick : Tymis
  • Data si ora : 29.06.2020 (azi, dupa-masa)
  • Nick-ul adminului de la care ai primit ban : CLatita
  • Dovada (print consola)https://imgur.com/a/4wMXseY / https://imgur.com/a/nSrke6E
  • Informatii suplimentare : Deci, jucam pe harta dust_2, imi vedeam de treaba, linistit, fara probleme, cand ma trezesc cu adminu' ''CLatita'' care-mi face 5 poze si ma pune sa trimit nu stiu ce pe Imgur. Nu stiam la ce se refera, asa c-am parasit serveru' si-am revenit inspre seara. Amu' .. sa nu mor prost; cu ce drept primesc BAN, inca si PERMANENT? Ce a crezut? Ca daca joc bine am coduri? Vreau sa stiu motivul pentru care am primit aceasta actiune!

Dacă "jucai bine" cum susții tu, automat ti se mai faceau poze și pe alte servere și știai cum stă treaba. Faptul că "jucând bine" nu știi ce sunt alea poze pe un server de cs denotă contradictoriul.

Banul l-ai primit pentru ca ai părăsit serverul fără să prezinți pozele adminului in cauză (Clatita).

Edited by Psy, .

Reason: #info

2 hours ago, Psy said:

Deci, jucam pe harta dust_2, imi vedeam de treaba, linistit, fara probleme, cand ma trezesc cu adminu' ''CLatita'' care-mi face 5 poze si ma pune sa trimit nu stiu ce pe Imgur.

Salut

După cum scrii cu mâna ta mai sus , te contrazici singur . ( "ma trezesc cu adminu CLatita care-mi face 5 poze si ma pune sa trimit nu stiu ce pe Imgur" )

Motivul ti.l zic eu daca nu ai priceput încă: ai de pus aici 5 poze daca vrei unban pe sv ăsta. 

Baftă și o zi frumoasa. 

Raspuns @CLatita : In regula, imi asum iesirea de pe server. Recunosc c-am gresit, nu aveam habar de situatie, cum ca as fi avut ''wall'', asa ca am hotarat sa nu ma complic, avand in vedere ca-i prima data cand mi se intampla asta.

Raspuns @Psy : Da, joc bine. Mai am si faze cand joc prost, depinde de stare. Am habar de unele locuri sau ''strategii'' prin (tragere, ascundere, etc) cand te pregatesti fata de un player / mai multi. Nu-i vorba numa' de coduri, cum fac toti pustanii de 13 ani. Am o varsta la care inteleg si eu multe.

Raspuns @Lupu^ : Nu ma contrazic. Am explicat ce si cum s-a intamplat. Am inteles si faza cu ''5 poze'' pentru ''suspectare'' de nu stiu ce. Daca doriti sa ma lasati sa joc in continuare pe serveru' vostru.. bine, daca nu.. va respect decizia luata.

- O zi frumoasa si voua!

Posted (edited)

Pai ca sa te lasam sa joci avem nevoie de pozele pe care le ai in folderul cstrike. Posteaza-le pe siteul imgur si pune linkul in topic.

Sper ca am fost destul de explicit.

Edited by rtl3, .

@Tymis Salut din nou ! Pentru a primi unban este necesara prezentarea pozelor. Cum faci asta ?

1. Te duci in folderul principal unde ai instalat cs;

2. Acolo gasesti un folder numit "cstrike", il deschizi;

3. Gasesti cele 5 poze, 4 normale si una verde ( daca nu ma insel pozele au fost facute pe de_dust2, asa este si numele lor: "de_dust2:0001..") ;

4. Intrii pe google si cauti imgur, dai new post si le tragi acolo;

5. Postezi linkul aici;

Sper ca am fost destul de explicit, bafta !

• Like 1

Ban scos, dar poate mai stergi din cfg-uri. 

Topic closed !

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.