Jump to content
Sign in to follow this  
othx

[ CS 1.6 ] - Cerere Verificare Demo [CLEAN]

Recommended Posts

Nickname jucător suspectat: FIRE
Link demo: http://www.mediafire.com/file/19977fxb7gatb75/fire.dem/file

Mărime demo (MB): 5.05 MB
Server (obligatoriu): ESPORTS.INDUNGI.RO
Serverul folosește plugin de oprire a flash-urilor din partea coechipierilor?: Da

Ați căutat în BLACKLIST jucătorul?: Da
Alte detalii: Multumesc frumos echipei Overwatch, Succes ;]

• Like 6

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch:school:

Numele jucătorului suspectat: FIRE

Mapa pe care sa inregistrat demo-ul: de_dust2

Runda 1: Este CT se duce pe lung intră outside lung inaintează pe MID intră porti si moare.
Runda 2: Se duce pe lung trage cateva gloante porti - oustside lung si moare.

Verdict: Clean. :ow3:

• Like 5

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch!:school:

Numele suspectului: FIRE

Mapa jucata: de_dust2

Runda 1: Pleaca din baza CT pe lung  iar la usi se pare ca urmareste prin perete, prea se uita insistent si fara sa traga, apoi stiind ca este liber iese si de duce catre catacombefix pe adversar dar acesta este ucis de alt coechipier , iar apoi cand se duce B este omorat = wall!:ow4:

Runda 2: O rund in care nu avem prea multe faze cu adversarul dar, acesta a iesit tragand pe adversar la usi, dar fara noroc, si este omorat... eu cred ca are cod din prisma faptului ca sa dus precis cu tinta armei prin cutie si a tras catre adversar, abia dupa aceea sa vazut adversarul... = wall!:ow4:

Runda 3: In runda a treia, reclamantul nu a observat faptul ca suspectul si-a schimbate nickname-ul in joc si a oprit demo-ul !

Concluzie: In urma vizualizarii acestui scurt demo, am ajuns la concluzia ca suspectul detine wall, are cateva faze care ma face sa cred asta foarte sigur !

Verdict Final: WALL!:ow4:

• Like 4

Multumim ca ai apelat la echipa OVERWATCH!:school:

Numele jucatorului suspectat Fire

Mapa pe care a fost inregistrat demo-ul: De_dust2x2

Runda 1 Suspectul se duce lung anvansat apoi trage dupa un jucator aflat in mid si moare .

Runda 2 Fire isi cumpara automata se duce pe lung trage pe langa un jucator si moare .

Runda 3 Suspectul isi schimba numele si se inchide demo-ul.

Concluzie: Suspectul nu a avut nicio faza suspecta de cod.

Verdict: CLEAN:ow3:

• Like 5

Salut,

Numele jucatorului suspectat: FIRE
Mapa pe care s-a jucat: de_dust2

DEMO:
Runda1: Este CT si pleaca din spawn pe lung unde ramane cateva momente, apoi pleaca spre porti si o ia spre mid unde vede un inamic si trage in el dar nu reuseste sa-l omoare, coboara pe mid, trece de porti si se uita spre spawn dar el vrea sa mearga in x2 unde este omorat de un inamic ce era sus pe cutie.
Runda2: Isi ia automata si pleaca pe lung, iese cu prefire spre porti dar este omorat.
Runda3: Nu-l mai gaseste ca a iesit.

Concluzie: Din punctul meu de vedere suspectul "FIRE" nu s-a folosit de coduri pe parcursul acestui demo.

Vedict final: Clean  :ow3:

Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school: 

• Like 4

Salut . 

Este un demo foarte scurt .... nu are decat 2 runde . 

Dupa  prima runda nu am inteles mare lucru , a stat dupa usa la tero foarte mult timp.

In runda 2 , dupa modul in care s-a pozitionat sa traga cu arma automata pare ca-l stia pe adversar , de sunet nu poate fi vorba ... deci nu ma duce cu gandul decat la wall ....desi e cam neconcludent.

Verdict final : wall. 

• Like 5

Salut , multumim ca ai apelat la echipa Overwatch

Runda 1 : Suspectul merge pe lung , sta dupa porti asteptand ca un coechipier sa dea rush ca sa intre dupa. Avanseaza top-mid unde are un prefire destul de urat pe un adversar , dar moare'.

Runda 2: Moare.

Runda 3: Iese de pe server.

Un demo neconcludent , doar o runda si o singura faza ciudata, acel prefire. Oricum este un bot prin modul de miscare pe mapa. N-am mai vazut jucator asa ciudat nicodata.

Verdict: Nu sunt destule dovezi pentru a-l acuza de wall=> CLEAN 

• Like 4

Nume: FIRE

Harta: de_dust2

Runda1: Suspectul merge pe lung, pusheaza portile, apoi intra pe mid si iasa la porti b apoi moare - clear

Runda2: Face acelasi lucru ca si in runda 1, apoi iasa prefire la portile de pe lung si moare - clear

Suspectul nu mi-a dat de banuit ca foloseste vreun Cheat / hack ca sa joace mai bine.

Verdict final: Clear

• Like 5

Posted (edited)

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!  :school:

Numele jucatorului suspectat: FIRE

Numele hartii: de_dust2

Runda 1: Merge pe lung, apoi iese pe mid, dupa care moare la iesirea din baza CT spre B.
Runda 2: Merge pe lung, dar moare direct. 

Concluzie: Jucatorul nu a avut momente care sa para ca a folosit coduri, poate cateva faze in care ii mergea foarte greu din cauza lagului.

Verdict: CLEAN! :ow3:

Edited by StaffaN1, .

• Like 4

Multumim ca ai apelat la noi !

Conform verdictelor oferite de echipa Overwatch, verdictul final este: CLEAN

• Like 5

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.