Jump to content
Sign in to follow this  
DANiElO'

[ ANORMALII ] Cerere unban respinsă

Recommended Posts

1. NickName: DANiElO'

2. IP: 192.168.0.102

3. SteamID: Non-steam

4. Data & Ora: 8.1.2020 , 00:35

5. NickName-ul Admin-ului:  STEWIE48. YNWA. 

6. Motiv: Modele htlv

7. Dovezi (obligatoriu): 

Asta e " MODELE HTLV" , nu este nici un skin sau ceva,e doar fast swich.. Pentru asta trebuie sa imi dai ban ? Asta folosesc eu si nu cred ca este un motiv de ban..Denver a spus ca sunt curat si tu imi dai ban,pentru asta?!

Wargodsu tau: https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2046356 . sunt destul de sigur ca din momentul in care scrie "cheat" nici nu mai trebuie alta explicatie, ca sa nu mai zic ca daca aveai doar asta iti spun 100% ca nu-ti aparea cu rosu doar pt astea fastswitch de care zici tu. Alta problema este faptul ca ai 62 de cfg-uri ! Serios?! 62? ce faci cu atatea? ca mai mult de 3-4-5 care's alea default n-ai ce sa faci cu ele, iar restu chiar nu au ce sa caute in cs din acele cfg-uri. Ca sa nu mai zic ca multe dintre ele au peste 5600 de linii ! Singurul fapt pt care aceste cfg-uri nu apar si ele cu rosu este doar din cauza la "cheat model" care mna...din cate ai acolo...wrgods trebuie sa selecteze doar un lucru care apare cu rosu, nu poate mai multe.

In primul rand,daca aveam CFG cu aliasuri sau de astea se vedea clar,eu folosesc cfg u care il are si  V1iorel,el mi l-a dat..Alea 62 de cfg uri poate sunt tot felu de astea de la cs,nu joc cu steam deci e CS piratat, eu am doar autoexec,config,userconfig , nu activez nimic in consola..Joc de atata timp si au fost multi admini intrati pe server..Daca eram suspect trebuia sa mi se faca multe teste..

In al doilea rand,nu scrie nicaieri ca nu ai voie cu skin uri.. nu ma atentioneaza nicaieri ca nu ai voie cu skin.. Eu spun ca sunt curat si astept parerea celorlalti! Iti multumesc oricum si sincer pana acum nu te-am vazut niciodata pe server,ai venit tu si mi-ai dat ban fara sa spui nimic..crezi ca joc de ieri pe server? 

Pro unban ,faza cu cfg-urile uite aici ce scrie 

" Sunt detinatorul unui server de cs 1.6 mod csgo care sa este foarte populat si jucat si azi am auzit ca ati facut update la programul de scan wg. Mi s-a comunicat de catre alti jucatori cat si de la alt fondator cum ca din cauza acestui update, acum la scan , la cfg-uri apar configuri care ei nici macar nu le au. Am facut si eu de proba si este adevarat, dovada o aveti mai sus si eu sunt steam on fara cfg-uri in jocul meu si din cate am observat cateva din ele sunt de la placa video / directx."

• Like 1

Putin ciudat , dar hai sa lasam fondatorii sa decida :)

9 hours ago, STEWIE. said:

Wargodsu tau: https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2046356 . sunt destul de sigur ca din momentul in care scrie "cheat" nici nu mai trebuie alta explicatie, ca sa nu mai zic ca daca aveai doar asta iti spun 100% ca nu-ti aparea cu rosu doar pt astea fastswitch de care zici tu. Alta problema este faptul ca ai 62 de cfg-uri ! Serios?! 62? ce faci cu atatea? ca mai mult de 3-4-5 care's alea default n-ai ce sa faci cu ele, iar restu chiar nu au ce sa caute in cs din acele cfg-uri. Ca sa nu mai zic ca multe dintre ele au peste 5600 de linii ! Singurul fapt pt care aceste cfg-uri nu apar si ele cu rosu este doar din cauza la "cheat model" care mna...din cate ai acolo...wrgods trebuie sa selecteze doar un lucru care apare cu rosu, nu poate mai multe.

+1

pro ban, skinurile respective au cheat, si daca v1orel le are sa fie sanatos si el.

Scoate modelele playerilor (tero / ct) ,refa testul wg iar daca iese cum trebuie primesti unban

HLTV models este permis, modelele tero - rosu complet/jumate, ct - albastru complet/jumate NU

Salutare . Din cate stiu eu in primul rand daca se face o cerere de unban se raspunde cu un demo nu ? Zic si eu asa ... ca idee numa ..

Acuma , ce apare acolo cu wargods sau stiu eu ce alte chestii , ok sa zicem ca sunt pe aceeasi directie cu colegii mei .... sa reinstalezi jocul si sa faci din nou testul wargods...desi nu se da ban doar pt wargods..

Pana atunci insa ramai banat , Stewie data viitoare te rog sa postezi un demo si dupa ce mai e de zis cu restu... Topic Closed. 

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.