Jump to content
Sign in to follow this  
♣ BIG ♣

[CS 16] - Cerere verificare demo [CLEAN]

Recommended Posts

Posted (edited)

Nickname jucător suspectat: slab
Link demo (doar http://www.mediafire.com/):   http://www.mediafire.com/file/fyy7cea04rs9cei/slab1.dem/file

Mărime demo (MB): 8.21
Server (obligatoriu): Esports.Indungi.ro
Serverul folosește plugin de oprire a flash-urilor din partea coechipierilor?: DA

Ați căutat în BLACKLIST jucătorul?: Nu
Alte detalii: -

Edited by Overwatch IDG, .

• Like 6

Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch!:school:

Numele suspectului: slab

Mapa jucata: de_dust2

Runda 1:  Nu am gasit nici o faza suspecta in aceasta prima runda, a alergat aproape toata mapa fara sa faca vreun frag = Curat!:ow3:

Runda 2:  Pleaca catre B, la tunel face doua fraguri curate, intra dar nu mai face nimic important, dupa care se termina runda = Curat!:ow3:

Runda 3:  Pleaca catre lung, la intrare in tunel arunca doua flashbange :)), apoi iese usor cu tinta pe langa colt, vede adversarul si trage insa fara rezultat, apoi inainteaza pe lung si face un frag,

ajunge in baza CT si mai face un frag, apoi se retrage langa A, planteaza si merge scari, sare si ajunge in baza CT si se termina runda = Curat!:ow3:

CONCLUZIE:  In urma vizualizarii demo-ului am ajuns la concluzia ca suspectul din aceasta filmare nu se foloseste de nici un cod, nu exista faze suspecte... joaca foarte bine, nimic de comentat referitor la jocul lui !

VERDICT FINAL: CLEAN!:ow3:

• Like 3

:school:Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

:ow2:Numele suspectului: slab

:ow2:Mapa jucata: de_dust2

:ow:Runda 1: Incepe mid...trage rafale de gloante in porti...inainteaza short...arunca flesh pe x1...intra, se asigura ca e liber x1..se intoarce iar short si se termina runda..

:ow:Runda 2: Merge tunel x2...arunca flesh...face 2 fraguri la sunet...inainteaza si vrea sa iasa x2....se bate cu adversar, face doar dmg si se termina runda..

:ow:Runda 3: Merge lung...intra cu flesh..face frag pe rampa x1....mai bate un adversar spawn CT...nu vede adversarul care venise din short, trage in el dar face doar dmg...planteaza bmb...merge short si sare mid..iese pe porti si se termina runda..

:school:Un jucator de sunet...are o tactica foarte agresiva de joc...se misca repede si trage la repezeala...

:ow1:Verdict: CLEAN:ow3:

• Like 3

Salutare . Multumim ca ai apelat la echipa Overwatch . 

In runda nr 1 nu am avut ce vedea . Plimbat pe harta , cateva gloante trase fara folos.

Runda nr 2 se duce catre B din baza tero , asteapta sa intre adversarul ( care se aude destul de clar ) si apoi face 2 kill-uri acolo . 

Runda nr 3 se duce cu tinta spre adversar pe A lung , dupa ce arunca acele flashuri , dar nu face kill . 

Nu mi-a dat in nici un moment impresia ca se foloseste de wallhack/aim . 

Verdict : CLEAN 

• Like 4

Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

Numele suspectului: slab

Mapa jucata: de_dust2

Runda 1: nimic suspect, se plimba pe mapa toata runda.

Runda 2: face 2 kill-uri in tunel, apoi pe al 3-lea iasa prefire.

Runda 3: face un kill in CT.

Concluzie: a facut 4 kill-uri in tot demo-ul, nu mi s-a parut ca are wall.

VERDICT: CLEAN!:ow3:

• Like 4

Multumim ca ai apelat la echipa OVERWATCH!:school:

Numele jucatorului suspectat : slab

Mapa pe care a fost inregistrat demo-ul: de_dust2

Demo:school:

Runda1 se afla mid apasa putin portile si dupa se duce scara si se termina runda

Runda2 se duce pe B arunca 2 flashuri tunel face 2 fraguri si se termina runda

Runda3 se due lung da 2 flashuri face un kill lung unul ct base si dupa se retrage in site unde planteaza bomba si se termina runda

Verdict:CLEAN:ow3:

• Like 4

32EcrSf.pngSalut32EcrSf.png

ow3.pngNume: slab

ow3.pngHarta: de_dust2

ow3.pngAnaliza:
Am urmarit demo-ul tau,si se vede ca acest jucator se misca decet,trage cat de cat ok,a fost acea faza din tunel la B cand s-a vazut clar ca a tras dupa el prin pereti,s-a cam dat de gol la faza aceea,daca nu era faza aia spuneam clar ca este curat,nu am vazut sa foloseasc grenade foarte des,in mare parte foloseste flash-uri.Comportamentul lui ciudat si stilul lui de a intra exact cand trebuie ma face sa spun ca el stie mereu ceva.Dupa parerea mea,chiar daa este o singura faza suspecta s-a fazut complet wall-ul.

ow3.pngVerdict: WALL

• Like 3

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch:school:

Numele jucătorului suspectat: slab

Mapa pe care sa inregistrat demo-ul: de_dust2

Runda 1: Jucătorul respectiv se duce pe short, aruncă două flash-uri pe SITE - A si inaintează se intoarce verifică pe MID si se termină runda.
Runda
2: Se duce pe B, aruncă două flash-uri pe tunel si face două kill-uri inaintează se bate  aruncă un HE tunel - b si se termină runda.
Runda
3: Se duce pe lung, aruncă două flash-uri si inaintează face un kill pe lung si unul spawn - ct se bate short nu face kill si plantează bomba.

Verdict: Clean.  :ow3:

• Like 4

Multumim ca ai apelat la noi ♣ BIG ♣

Conform verdictelor oferite de echipa Overwatch, verdictul final este: Clean:ow3:

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.