Jump to content
Sign in to follow this  
Ɲ α я υ 3 Ƭ o O

Reclamatie Hardix

Recommended Posts

Eyy, si tu acum, doar stii ca folosesti ts ul de un an de zile si nu prea le ai cu astea, eu cand ti am zis ca fac ceva, fac, nu ma subestima, o sa o fac pana nu mai am acces pe comunitatea asta, am 1.8k zintokens până la urmă, so, good luck

• Like 1
  • Haha 2

Cautati sa va intepati pe ce motiv?Care e "tare" pe ts?Unul cu numele altul cu banul,vi s-a urcat rau la cap statul acasa,noroc ca incepe scoala.Ar trebui totusi sa incheiati disputele astea,aveti ceva de impartit discutati,nu va banati si suferiti de voi.GL

• Like 1
  • Haha 1

2 minutes ago, capsunica said:

Cautati sa va intepati pe ce motiv?Care e mare "tare" pe ts?Unul cu numele altul cu banul,vi s-a urcat rau la cap statul acasa,noroc ca incepe scoala.GL

Tu nu te mai baga ca e greu si cu tine, te rog eu frumos, mai fura putin useri de pe ts si i ai cu tine prin alte parti, te rog frumos nu te baga unde nu trebuie, esti pe langa subiect.

• Like 1

4 minutes ago, capsunica said:

Cautati sa va intepati pe ce motiv?Care e mare "tare" pe ts?Unul cu numele altul cu banul,vi s-a urcat rau la cap statul acasa,noroc ca incepe scoala.Ar trebui totusi sa incheiati disputele astea sunteti penibili deja.GL

Daca si in 2020 incercam sa ne dam mari cu un nume e clar .. eu am numele asta ca mi a venit intr o seara in cap dintr o chestie si am zis sa l pun .. si eram nehotarat ce nume sa aleg asa 4fun si am ajuns la asta si pe asta l am lasat , mda.. + a) Nu se vor accepta nickname-urile obscene/jignitoare sau cu tenta rasista.   nu face parte din regula asta asa ca sunt liber sa imi pun ce nume doresc. 

Ce oamenii rai, se cearta si banul e la putere #BanFortza, eu zic sa va liniștiți ca pana la urma nu rezolvați nimic daca va certat si se termina cu ban totul.

Rau hardix, smr :lol:

• Like 1
  • Haha 1

Topic closed pana la un raspuns administrativ. 

Va mancati intre voi care e mai smecher si agatati unul in celalalt.

Pentru simplul fapt ca amandoi va luati care e mai mare si tare, as respinge reclamatia daca ar fi dupa mine, dar abuzul e abuz.

Asteptam o decizie administrativa: @Senaris @Alex xD @ Indungi @am plantaţie

• Like 4
  • Thanks 1

Unde este maturitatea?

Cred că este ridicol să dai ban cuiva din anumite motive personale..

Try to mature 

• Like 6
  • Haha 1
  • Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.