Jump to content
Sign in to follow this  
BoGdaN.™

LaLiga 2020-2021

Recommended Posts

  • Mai jos este postat programul campionatului in Spania pana la sfarsitul sezonului, TUR-RETUR
  • Precizez faptul ca dupa fiecare etapa(runda) voi posta clasamentul live in acel moment printr-un reply.

 

Program LaLiga TUR-RETUR

 

Runda 1
13.09. 15:00 Alaves-Betis
13.09. 17:00 Valladolid-Real Sociedad
13.09. 18:00 AmânatBarcelona-Elche
13.09. 18:00 AmânatReal Madrid-Getafe
13.09. 19:30 Villarreal-Huesca
13.09. 22:00 Valencia-Levante

Runda 2
18.09. 22:00 Getafe-Osasuna
19.09. 17:00 Villarreal-Eibar
19.09. 22:00 Celta Vigo-Valencia
20.09. 17:00 Huesca-Cadiz
20.09. 18:00 AmânatLevante-Atl. Madrid
20.09. 18:00 AmânatSevilla-Elche
20.09. 19:30 Granada-Alaves
20.09. 22:00 Real Sociedad-Real Madrid
21.09. 22:00 Betis-Valladolid

Runda 3
27.09. 18:00 Alaves-Getafe
27.09. 18:00 Atl. Madrid-Granada
27.09. 18:00 Barcelona-Villarreal
27.09. 18:00 Betis-Real Madrid
27.09. 18:00 Cadiz-Sevilla
27.09. 18:00 Eibar-Ath. Bilbao
27.09. 18:00 Elche-Real Sociedad
27.09. 18:00 Osasuna-Levante
27.09. 18:00 Valencia-Huesca
27.09. 18:00 Valladolid-Celta Vigo

Runda 4
30.09. 18:00 Ath. Bilbao-Cadiz
30.09. 18:00 Celta Vigo-Barcelona
30.09. 18:00 Eibar-Elche
30.09. 18:00 Getafe-Betis
30.09. 18:00 Granada-Osasuna
30.09. 18:00 Huesca-Atl. Madrid
30.09. 18:00 Real Madrid-Valladolid
30.09. 18:00 Real Sociedad-Valencia
30.09. 18:00 Sevilla-Levante
30.09. 18:00 Villarreal-Alaves

Runda 5
04.10. 18:00 Alaves-Ath. Bilbao
04.10. 18:00 Atl. Madrid-Villarreal
04.10. 18:00 Barcelona-Sevilla
04.10. 18:00 Cadiz-Granada
04.10. 18:00 Elche-Huesca
04.10. 18:00 Levante-Real Madrid
04.10. 18:00 Osasuna-Celta Vigo
04.10. 18:00 Real Sociedad-Getafe
04.10. 18:00 Valencia-Betis
04.10. 18:00 Valladolid-Eibar

Runda 6
18.10. 18:00 Alaves-Elche
18.10. 18:00 Ath. Bilbao-Levante
18.10. 18:00 Betis-Real Sociedad
18.10. 18:00 Celta Vigo-Atl. Madrid
18.10. 18:00 Eibar-Osasuna
18.10. 18:00 Getafe-Barcelona
18.10. 18:00 Granada-Sevilla
18.10. 18:00 Huesca-Valladolid
18.10. 18:00 Real Madrid-Cadiz
18.10. 18:00 Villarreal-Valencia

Runda 7
25.10. 18:00 Atl. Madrid-Betis
25.10. 18:00 Barcelona-Real Madrid
25.10. 18:00 Cadiz-Villarreal
25.10. 18:00 Elche-Valencia
25.10. 18:00 Getafe-Granada
25.10. 18:00 Levante-Celta Vigo
25.10. 18:00 Osasuna-Ath. Bilbao
25.10. 18:00 Real Sociedad-Huesca
25.10. 18:00 Sevilla-Eibar
25.10. 18:00 Valladolid-Alaves

Runda 8
01.11. 18:00 Alaves-Barcelona
01.11. 18:00 Ath. Bilbao-Sevilla
01.11. 18:00 Betis-Elche
01.11. 18:00 Celta Vigo-Real Sociedad
01.11. 18:00 Eibar-Cadiz
01.11. 18:00 Granada-Levante
01.11. 18:00 Osasuna-Atl. Madrid
01.11. 18:00 Real Madrid-Huesca
01.11. 18:00 Valencia-Getafe
01.11. 18:00 Villarreal-Valladolid

Runda 9
08.11. 18:00 Atl. Madrid-Cadiz
08.11. 18:00 Barcelona-Betis
08.11. 18:00 Elche-Celta Vigo
08.11. 18:00 Getafe-Villarreal
08.11. 18:00 Huesca-Eibar
08.11. 18:00 Levante-Alaves
08.11. 18:00 Real Sociedad-Granada
08.11. 18:00 Sevilla-Osasuna
08.11. 18:00 Valencia-Real Madrid
08.11. 18:00 Valladolid-Ath. Bilbao

Runda 10
22.11. 18:00 Alaves-Valencia
22.11. 18:00 Ath. Bilbao-Betis
22.11. 18:00 Atl. Madrid-Barcelona
22.11. 18:00 Cadiz-Real Sociedad
22.11. 18:00 Eibar-Getafe
22.11. 18:00 Granada-Valladolid
22.11. 18:00 Levante-Elche
22.11. 18:00 Osasuna-Huesca
22.11. 18:00 Sevilla-Celta Vigo
22.11. 18:00 Villarreal-Real Madrid

Runda 11
29.11. 18:00 Barcelona-Osasuna
29.11. 18:00 Betis-Eibar
29.11. 18:00 Celta Vigo-Granada
29.11. 18:00 Elche-Cadiz
29.11. 18:00 Getafe-Ath. Bilbao
29.11. 18:00 Huesca-Sevilla
29.11. 18:00 Real Madrid-Alaves
29.11. 18:00 Real Sociedad-Villarreal
29.11. 18:00 Valencia-Atl. Madrid
29.11. 18:00 Valladolid-Levante

Runda 12
06.12. 18:00 Alaves-Real Sociedad
06.12. 18:00 Ath. Bilbao-Celta Vigo
06.12. 18:00 Atl. Madrid-Valladolid
06.12. 18:00 Cadiz-Barcelona
06.12. 18:00 Eibar-Valencia
06.12. 18:00 Granada-Huesca
06.12. 18:00 Levante-Getafe
06.12. 18:00 Osasuna-Betis
06.12. 18:00 Sevilla-Real Madrid
06.12. 18:00 Villarreal-Elche

Runda 13
13.12. 18:00 Barcelona-Levante
13.12. 18:00 Betis-Villarreal
13.12. 18:00 Celta Vigo-Cadiz
13.12. 18:00 Elche-Granada
13.12. 18:00 Getafe-Sevilla
13.12. 18:00 Huesca-Alaves
13.12. 18:00 Real Madrid-Atl. Madrid
13.12. 18:00 Real Sociedad-Eibar
13.12. 18:00 Valencia-Ath. Bilbao
13.12. 18:00 Valladolid-Osasuna

Runda 19
16.12. 18:00 Barcelona-Real Sociedad
16.12. 18:00 Real Madrid-Ath. Bilbao

Runda 14
20.12. 18:00 Ath. Bilbao-Huesca
20.12. 18:00 Atl. Madrid-Elche
20.12. 18:00 Barcelona-Valencia
20.12. 18:00 Cadiz-Getafe
20.12. 18:00 Celta Vigo-Alaves
20.12. 18:00 Eibar-Real Madrid
20.12. 18:00 Granada-Betis
20.12. 18:00 Levante-Real Sociedad
20.12. 18:00 Osasuna-Villarreal
20.12. 18:00 Sevilla-Valladolid

Runda 15
23.12. 18:00 Alaves-Eibar
23.12. 18:00 Betis-Cadiz
23.12. 18:00 Elche-Osasuna
23.12. 18:00 Getafe-Celta Vigo
23.12. 18:00 Huesca-Levante
23.12. 18:00 Real Madrid-Granada
23.12. 18:00 Real Sociedad-Atl. Madrid
23.12. 18:00 Valencia-Sevilla
23.12. 18:00 Valladolid-Barcelona
23.12. 18:00 Villarreal-Ath. Bilbao

Runda 16
30.12. 18:00 Ath. Bilbao-Real Sociedad
30.12. 18:00 Atl. Madrid-Getafe
30.12. 18:00 Barcelona-Eibar
30.12. 18:00 Cadiz-Valladolid
30.12. 18:00 Celta Vigo-Huesca
30.12. 18:00 Elche-Real Madrid
30.12. 18:00 Granada-Valencia
30.12. 18:00 Levante-Betis
30.12. 18:00 Osasuna-Alaves
30.12. 18:00 Sevilla-Villarreal

Runda 17
03.01. 18:00 Alaves-Atl. Madrid
03.01. 18:00 Ath. Bilbao-Elche
03.01. 18:00 Betis-Sevilla
03.01. 18:00 Eibar-Granada
03.01. 18:00 Getafe-Valladolid
03.01. 18:00 Huesca-Barcelona
03.01. 18:00 Real Madrid-Celta Vigo
03.01. 18:00 Real Sociedad-Osasuna
03.01. 18:00 Valencia-Cadiz
03.01. 18:00 Villarreal-Levante

Runda 2
06.01. 18:00 Ath. Bilbao-Barcelona
Runda 18
10.01. 18:00 Atl. Madrid-Ath. Bilbao
10.01. 18:00 Cadiz-Alaves
10.01. 18:00 Celta Vigo-Villarreal
10.01. 18:00 Elche-Getafe
10.01. 18:00 Granada-Barcelona
10.01. 18:00 Huesca-Betis
10.01. 18:00 Levante-Eibar
10.01. 18:00 Osasuna-Real Madrid
10.01. 18:00 Sevilla-Real Sociedad
10.01. 18:00 Valladolid-Valencia

Runda 1
12.01. 18:00 Atl. Madrid-Sevilla
Runda 19
20.01. 18:00 Alaves-Sevilla
20.01. 18:00 Betis-Celta Vigo
20.01. 18:00 Cadiz-Levante
20.01. 18:00 Eibar-Atl. Madrid
20.01. 18:00 Getafe-Huesca
20.01. 18:00 Valencia-Osasuna
20.01. 18:00 Valladolid-Elche
20.01. 18:00 Villarreal-Granada

Runda 20
24.01. 18:00 Alaves-Real Madrid
24.01. 18:00 Ath. Bilbao-Getafe
24.01. 18:00 Atl. Madrid-Valencia
24.01. 18:00 Celta Vigo-Eibar
24.01. 18:00 Elche-Barcelona
24.01. 18:00 Huesca-Villarreal
24.01. 18:00 Levante-Valladolid
24.01. 18:00 Osasuna-Granada
24.01. 18:00 Real Sociedad-Betis
24.01. 18:00 Sevilla-Cadiz

Runda 21
31.01. 18:00 Barcelona-Ath. Bilbao
31.01. 18:00 Betis-Osasuna
31.01. 18:00 Cadiz-Atl. Madrid
31.01. 18:00 Eibar-Sevilla
31.01. 18:00 Getafe-Alaves
31.01. 18:00 Granada-Celta Vigo
31.01. 18:00 Real Madrid-Levante
31.01. 18:00 Valencia-Elche
31.01. 18:00 Valladolid-Huesca
31.01. 18:00 Villarreal-Real Sociedad

Runda 22
07.02. 18:00 Alaves-Valladolid
07.02. 18:00 Ath. Bilbao-Valencia
07.02. 18:00 Atl. Madrid-Celta Vigo
07.02. 18:00 Betis-Barcelona
07.02. 18:00 Elche-Villarreal
07.02. 18:00 Huesca-Real Madrid
07.02. 18:00 Levante-Granada
07.02. 18:00 Osasuna-Eibar
07.02. 18:00 Real Sociedad-Cadiz
07.02. 18:00 Sevilla-Getafe

Runda 23
14.02. 18:00 Barcelona-Alaves
14.02. 18:00 Cadiz-Ath. Bilbao
14.02. 18:00 Celta Vigo-Elche
14.02. 18:00 Eibar-Valladolid
14.02. 18:00 Getafe-Real Sociedad
14.02. 18:00 Granada-Atl. Madrid
14.02. 18:00 Levante-Osasuna
14.02. 18:00 Real Madrid-Valencia
14.02. 18:00 Sevilla-Huesca
14.02. 18:00 Villarreal-Betis

Runda 24
21.02. 18:00 Ath. Bilbao-Villarreal
21.02. 18:00 Atl. Madrid-Levante
21.02. 18:00 Barcelona-Cadiz
21.02. 18:00 Betis-Getafe
21.02. 18:00 Elche-Eibar
21.02. 18:00 Huesca-Granada
21.02. 18:00 Osasuna-Sevilla
21.02. 18:00 Real Sociedad-Alaves
21.02. 18:00 Valencia-Celta Vigo
21.02. 18:00 Valladolid-Real Madrid

Runda 25
28.02. 18:00 Alaves-Osasuna
28.02. 18:00 Cadiz-Betis
28.02. 18:00 Celta Vigo-Valladolid
28.02. 18:00 Eibar-Huesca
28.02. 18:00 Getafe-Valencia
28.02. 18:00 Granada-Elche
28.02. 18:00 Levante-Ath. Bilbao
28.02. 18:00 Real Madrid-Real Sociedad
28.02. 18:00 Sevilla-Barcelona
28.02. 18:00 Villarreal-Atl. Madrid

Runda 26
07.03. 18:00 Ath. Bilbao-Granada
07.03. 18:00 Atl. Madrid-Real Madrid
07.03. 18:00 Betis-Alaves
07.03. 18:00 Cadiz-Eibar
07.03. 18:00 Elche-Sevilla
07.03. 18:00 Huesca-Celta Vigo
07.03. 18:00 Osasuna-Barcelona
07.03. 18:00 Real Sociedad-Levante
07.03. 18:00 Valencia-Villarreal
07.03. 18:00 Valladolid-Getafe

Runda 27
14.03. 18:00 Alaves-Cadiz
14.03. 18:00 Barcelona-Huesca
14.03. 18:00 Celta Vigo-Ath. Bilbao
14.03. 18:00 Eibar-Villarreal
14.03. 18:00 Getafe-Atl. Madrid
14.03. 18:00 Granada-Real Sociedad
14.03. 18:00 Levante-Valencia
14.03. 18:00 Osasuna-Valladolid
14.03. 18:00 Real Madrid-Elche
14.03. 18:00 Sevilla-Betis

Runda 28
21.03. 18:00 Ath. Bilbao-Eibar
21.03. 18:00 Atl. Madrid-Alaves
21.03. 18:00 Betis-Levante
21.03. 18:00 Celta Vigo-Real Madrid
21.03. 18:00 Getafe-Elche
21.03. 18:00 Huesca-Osasuna
21.03. 18:00 Real Sociedad-Barcelona
21.03. 18:00 Valencia-Granada
21.03. 18:00 Valladolid-Sevilla
21.03. 18:00 Villarreal-Cadiz

Runda 29
04.04. 18:00 Alaves-Celta Vigo
04.04. 18:00 Barcelona-Valladolid
04.04. 18:00 Cadiz-Valencia
04.04. 18:00 Elche-Betis
04.04. 18:00 Granada-Villarreal
04.04. 18:00 Levante-Huesca
04.04. 18:00 Osasuna-Getafe
04.04. 18:00 Real Madrid-Eibar
04.04. 18:00 Real Sociedad-Ath. Bilbao
04.04. 18:00 Sevilla-Atl. Madrid

Runda 30
11.04. 18:00 Ath. Bilbao-Alaves
11.04. 18:00 Betis-Atl. Madrid
11.04. 18:00 Celta Vigo-Sevilla
11.04. 18:00 Eibar-Levante
11.04. 18:00 Getafe-Cadiz
11.04. 18:00 Huesca-Elche
11.04. 18:00 Real Madrid-Barcelona
11.04. 18:0 0Valencia-Real Sociedad
11.04. 18:0 0Valladolid-Granada
11.04. 18:0 0Villarreal-Osasuna

Runda 31
21.04. 18:00 Alaves-Villarreal
21.04. 18:00 Atl. Madrid-Huesca
21.04. 18:00 Barcelona-Getafe
21.04. 18:00 Betis-Ath. Bilbao
21.04. 18:00 Cadiz-Real Madrid
21.04. 18:00 Elche-Valladolid
21.04. 18:00 Granada-Eibar
21.04. 18:00 Levante-Sevilla
21.04. 18:00 Osasuna-Valencia
21.04. 18:00 Real Sociedad-Celta Vigo

Runda 32
25.04. 18:00 Ath. Bilbao-Atl. Madrid
25.04. 18:00 Celta Vigo-Osasuna
25.04. 18:00 Eibar-Real Sociedad
25.04. 18:00 Elche-Levante
25.04. 18:00 Huesca-Getafe
25.04. 18:00 Real Madrid-Betis
25.04. 18:00 Sevilla-Granada
25.04. 18:00 Valencia-Alaves
25.04. 18:00 Valladolid-Cadiz
25.04. 18:00 Villarreal-Barcelona

Runda 33
28.04. 18:00 Alaves-Huesca
28.04. 18:00 Ath. Bilbao-Valladolid
28.04. 18:00 Atl. Madrid-Eibar
28.04. 18:00 Barcelona-Granada
28.04. 18:00 Betis-Valencia
28.04. 18:00 Cadiz-Celta Vigo
28.04. 18:00 Getafe-Real Madrid
28.04. 18:00 Levante-Villarreal
28.04. 18:00 Osasuna-Elche
28.04. 18:00 Real Sociedad-Sevilla

Runda 34
02.05. 18:00 Celta Vigo-Levante
02.05. 18:00 Eibar-Alaves
02.05. 18:00 Elche-Atl. Madrid
02.05. 18:00 Granada-Cadiz
02.05. 18:00 Huesca-Real Sociedad
02.05. 18:00 Real Madrid-Osasuna
02.05. 18:00 Sevilla-Ath. Bilbao
02.05. 18:00 Valencia-Barcelona
02.05. 18:00 Valladolid-Betis
02.05. 18:00 Villarreal-Getafe

Runda 35
09.05. 18:00 Alaves-Levante
09.05. 18:00 Ath. Bilbao-Osasuna
09.05. 18:00 Barcelona-Atl. Madrid
09.05. 18:00 Betis-Granada
09.05. 18:00 Cadiz-Huesca
09.05. 18:00 Getafe-Eibar
09.05. 18:00 Real Madrid-Sevilla
09.05. 18:00 Real Sociedad-Elche
09.05. 18:00 Valencia-Valladolid
09.05. 18:00 Villarreal-Celta Vigo

Runda 36
12.05. 18:00 Atl. Madrid-Real Sociedad
12.05. 18:00 Celta Vigo-Getafe
12.05. 18:00 Eibar-Betis
12.05. 18:00 Elche-Alaves
12.05. 18:00 Granada-Real Madrid
12.05. 18:00 Huesca-Ath. Bilbao
12.05. 18:00 Levante-Barcelona
12.05. 18:00 Osasuna-Cadiz
12.05. 18:00 Sevilla-Valencia
12.05. 18:00 Valladolid-Villarreal

Runda 37
16.05. 18:00 Alaves-Granada
16.05. 18:00 Ath. Bilbao-Real Madrid
16.05. 18:00 Atl. Madrid-Osasuna
16.05. 18:00 Barcelona-Celta Vigo
16.05. 18:00 Betis-Huesca
16.05. 18:00 Cadiz-Elche
16.05. 18:00 Getafe-Levante
16.05. 18:00 Real Sociedad-Valladolid
16.05. 18:00 Valencia-Eibar
16.05. 18:00 Villarreal-Sevilla

Runda 38
23.05. 18:00 Celta Vigo-Betis
23.05. 18:00 Eibar-Barcelona
23.05. 18:00 Elche-Ath. Bilbao
23.05. 18:00 Granada-Getafe
23.05. 18:00 Huesca-Valencia
23.05. 18:00 Levante-Cadiz
23.05. 18:00 Osasuna-Real Sociedad
23.05. 18:00 Real Madrid-Villarreal
23.05. 18:00 Sevilla-Alaves
23.05. 18:00 Valladolid Atl. Madrid

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.