Jump to content
Sign in to follow this  
BaLaMuK

Cerere verificare Demo [CLEAN]

Recommended Posts

Numele jucatorului suspectat: TroxxSandwich
Harta: am_snowfall_v2
Link demo:  https://www48.zippyshare.com/v/wLwBGtUo/file.html
*Server*: arena.indungi.ro
Serverul folosește plugin de oprire a flash-urilor din partea coechipierilor?: nu
^Link catre profilul suspectului^: -
Alte detalii: suspect de wall

Edited by Overwatch IDG, .

• Like 3
  • Upvote 1

• Like 5
  • Upvote 1

Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

Numele suspectului: TroxxSandwich

Analiza: nu mai stau sa scriu pe runde ca sunt multe, deci pe mapa asta mi se pare ca ala e singurul loc in care te poti spawna, in fata usii si el stia asta, din aceasta cauza la inceputul fiecarei runde trage prin usa, in speranta ca o sa dea ceva damage. in anumite runde nici macar nu se ia dupa sunet, iar in alte runde in care l-ar fi auzit pe adversar nici nu se uita in directia lui.

Verdict: CLEAN.

• Like 3

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch school.png

Nume Suspect : TroxxSandwich

Mapa pe care s-a inregistrat demo-ul : am_snowfall_v2 

Runda 1 : Suspectul se duce si deschide usa la casa, iar apoi se duce si il omoara pe inamic cu un mag-7. - curat ow3.png

Runda 2 : Se duce in casa, trage prin pereti, se intoarce, il vede pe adversar si cand vrea sa traga, il omoara adversarul. - curat ow3.png

Runda 3 : Se duce in baza la adversar, il cauta, si cand vine adversarul ii da no-scope cu scout-ul. - curat ow3.png

Runda 4 : Se duce in casa, incearca sa doboare adversarul prin pereti dar nu poate, si este doborat. - curat ow3.png

Runda 5 : Suspectul se duce in baza la adversar si este omorat. - curat ow3.png

Runda 6 : Se duce in casa, incearca sa doboare inamicul prin perete si intr-un final reuseste. - curat ow3.png

Runda 7 : Se duce in casa, trage in adversar prin perete, incearca sa il omoare, dar este omorat de catre adversar. - curat ow3.png

Runda 8 : Nu are adversar. 

Runda 9 : Se duce in casa, verifica baza adversarului si adversarul il ia din spate. - curat ow3.png

Runda 10 : Nu are adversar. 

Runda 11 : Trage cu awp-ul prin perete, se duce in baza la adversar si este omorat. - curat ow3.png

Runda 12 : Nu are adversar. 

Runda 13 : Trage cu awp-ul prin perete, se duce in casa si il omoara pe adversar. - curat ow3.png

Runda 14 : Se duce in baza adversarului si il omoara. - curat ow3.png

Concluzie : Suspectul nu se foloseste de nici-un cod in acest demo. 

Verdict : Curat ow3.png

• Like 3
  • Thanks 1

Buna! Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

Numele suspectului: TroxxSandwich

Mapa jucata: am_snowfall_v2 

Din pacate, nu voi sta sa comentez fiecare runda de ARENA in parte:)) sunt mult prea multe. Dupa cum am zis si-n cealalta cerere csgo, anumite harti au spawn-uri prestabilite (daca ct e in locu x, automat t va fi in locu y si asa mai departe. ) Din demo-ul acesta nu cred ca suspectul are wall, daca joci cu voice enable 0 nu ai cum sa nu auzi tropaielile celor de pe arena :)) In R2 s-a vazut foarte bine ca nu are wall cand a fost surprins de celalalt in casa, desi el se astepta sa fie in afara casei. Atunci cand te spawnezi tragi oricum in fata pentru eventualitatea in care v-ati spawnat amandoi fata in fata. Joaca decent, dar e arena... Fara sa vrei dai HS, fara sa vrei dai "prefire", bulan si atat. :)) 

Asadar si prin urmare, din punctul meu de vedere sunt 0 faze de wall in toate cele 14 runde. 

VERDICT:  Clean. ow3.png

O zi buna, pa pa!

• Like 3
  • Thanks 1

:ow: Salut. Iti multumim ca ai apelat la Overwatch!:school:

Numele suspectului: TroxxSandwich

Mapa jucata: am_snowfall_v2

CONCLUZIE

In urma vizualizarii acestei filmari am ajuns la concluzia ca suspectul nu are nici un cod. Are multe faze cand moare neasteptat de repede, si in majoritatea cazurilor nu era nimeni acolo unde tragea el, eu il vad curat!

VERDICT FINAL

CLEAN!:ow3:

• Like 2

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa noastra de Overwatch!

• Nick: TroxxSandwich
  • Harta: am_snowfall_v2

• Acest jucator se vede clar ca nu abuzeaza de vreun cod, merge mid in fiecare runda si abar n-are ce trage si face kill la bulan 'daca face' ..

• Verdict: CURAT
  • Like 3

Multumim ca ai apelat la noi  @BaLaMuK

Conform verdictelor oferite de echipa Overwatch, verdictul final este: CLEAN:ow3:

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.