Jump to content
Sign in to follow this  
Ɲ α я υ 3 Ƭ o O

[Nefondata] Reclamatie Hardix

Recommended Posts

Posted (edited)

Cine ti-a dat ban: Hardix

Nickname-ul tau: Ɲ α я υ 3 Ƭ o O
Motivul banului: ce cauti aici ?

Unique ID: tbK2sQKDzJ+2NNcDWAp/hwS1lOo=
Screenshot(dovada): https://imgur.com/a/FE45qzu
Descrierea situatiei: Dau sa intru pe teamspeak si nu pot ca am ban , pe ce motiv ?

Edited by Ɲ α я υ 3 Ƭ o O, .

• Haha 3
  • Sad 1

Nu înțeleg de ce i-ai facut reclamație lui Hardix, daca in acel ss nu arata ca Hardix sau de fapt nu arata cine ți-a dat ban, dar tu ai facut aceasta reclamatie din ură? Intai ar trebui sa ai o dovada clara ca ai primit ban de la persoana care zici tu.

Dupa parerea mea e o reclamație inutila.

• Like 3

Salut,

Ai refăcut reclamația, bun, hai sa iti explic.

Te-am banat 3 zile, da? Bun, stii ca daca intri in perioada aia de 3 zile esti sancționat cu ban permanent pe motivul 'evitare interdicție'? Nu știai, te poti uita in regulament ca nu vorbesc din amintiri ca tine, mai lăsăm cererea deschisă poate mai adauga cineva cate ceva, data viitoare invata sa vorbesti chiar dacă nu ești pe Indungi, te salut cu respect, sa fii fericit si mai da si tu una mica poate nu mai esti asa stresat. 

• Like 2
  • Haha 5
  • Upvote 1

47 minutes ago, Gabriel:> said:

Nu înțeleg de ce i-ai facut reclamație lui Hardix, daca in acel ss nu arata ca Hardix sau de fapt nu arata cine ți-a dat ban, dar tu ai facut aceasta reclamatie din ură? Intai ar trebui sa ai o dovada clara ca ai primit ban de la persoana care zici tu.

Dupa parerea mea e o reclamație inutila.

Atat timp cat nu eram pe teamspeak * la primul ban dat * nu am putut  vedea cine mi a dat  ( din pacate ) si nu este inutila atat timp cat n are motiv .. :) pe mine nu ma intereseaza de al 2 lea BAN dat, ci de primu' . La al 2 lea n am facut ss pentru ca a fost vina mea ca aveam ban si nu trebuia sa intru . 

43 minutes ago, hardixidg said:

Salut,

Ai refăcut reclamația, bun, hai sa iti explic.

Te-am banat 3 zile, da? Bun, stii ca daca intri in perioada aia de 3 zile esti sancționat cu ban permanent pe motivul 'evitare interdicție'? Nu știai, te poti uita in regulament ca nu vorbesc din amintiri ca tine, mai lăsăm cererea deschisă poate mai adauga cineva cate ceva, data viitoare invata sa vorbesti chiar dacă nu ești pe Indungi, te salut cu respect, sa fii fericit si mai da si tu una mica poate nu mai esti asa stresat. 

Mi ai dat ban 3 zile ( DA ) pe ce motiv ? La al 2 lea ban am fost eu de vina ca n am stiut regula . Nu ca invata sa vorbesti pentru ca nu vorbesc aiurea de lume pe alt undeva cum faci tu de obicei .. si in continuare astept unban ca e degeaba atat timp cat n ai dovezi , ti am zis si ti o repet daca tu crezi ca am gresit asa tare astept si eu dovezi , si daca ai dovezi bune fac cerere singur de ban permanent ! :)

• Haha 2

Narueto, omul ti-a zis clar, ai incalcat regulamentul ca ai intrat pe teamspeak atata timp cat aveai ban, ceea ce a rezultat in al doilea ban. Cat despre primul ban, cred ca stii deja ceea ce s-a intamplat intre tine si hardix acum ceva timp, asa ca, iti urez bafta.

• Like 4
  • Upvote 2

bine bai sa fie ca voi:) si chiar daca ,imi expira ban ul asta iar in da ban ca atat stie el sa faca:)da ban uri fara motiv la oameni , nu s primu care primeste ban pe motive proaste ( ca vreau si ca pot ) dar tac ! hai salut . sa fiti sanatosi 
T/C * va rog *

• Haha 1
  • Confused 1

Conform regulamentului din cadrul "Sanctionari Generale" punctul "d" , @hardixidg a procedat bine si-a aplicat corect sanctiunea.

Reclamatie nefondata & TC.

• Like 6
  • Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.