Jump to content
Sign in to follow this  
3ddd !

Cerere Verificare Demo 1.6 [CLEAN]

Recommended Posts

• Link cerere:
  • Motiv: wall
  • Alte detalii: -
  • Like 2
  • Upvote 3

:ow:Salut. Iti multumim ca ai apelat la Overwatch!:school:

-----

Numele suspectului: 3ddd!

Mapa jucata: de_dust2

-----

e1.pngDemo 1: In acest demo nu am vazut nici o faza ca suspectul ar avea cod, am vazut un joc curat, un player care verifica orice colt si de aceea merge cu tinta mai din timp pe unele zone, el verifica orice = Clean!:ow3:

e1.png Demo 2: Nici in acest al doilea demo nu am descoperit nici o faza suspecta de vreun cod, tot la fel un joc curat, omu verifica, este precaut... = Clean!:ow3:

-----

CONCLUZIE

In urma vizualizarii acestor doua demo-uri am ajuns la concluzia ca suspectul joaca clean, nu se foloseste de nici un cod !

-----

VERDICT FINAL

CLEAN!:ow3:

• Like 1
  • Upvote 1

Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

Numele suspectului: 3ddd !

Mapa jucata: de_dust2

Runda 1: moare.

Runda 2: face multe kill-uri in site A, il aude si pe cel de pe short, insa e omorat.

Runda 3: face 2 kill-uri in top mid, pe care se duce direct pe ei, nu stiu cum i-a vazut, mai face un kill apoi tot in top mid, se duce long si moare.

Runda 4: il vede pe cel din tunel (pt ca iese incet cu tinta acolo chiar pe el), face un kill pe mid si e omorat.

Runda 5: face un kill pe short, se duce mid si iese cu tinta direct pe adversarul care statea la colt acolo.

Runda 6face un kill pe long (se vede si cum misca tinta prin perete dupa el) si se termina runda.

Runda 7: e mutat la tero, se duce prin CT spawn si sare de pe cutii sa se uite in site, din nou direct pe adversar.

Runda 8: merge mid, face un kill in lower tunnel, intra B si se termina runda.

Runda 9: face 2 kill-uri in CT spawn.

Runda 10: moare in tunel.

Runda 11: sta in tunel, face un kill si se termina runda.

Runda 12: merge mid, intra B, se duce tunel si face ultimul kill in T spawn.

Runda 13: il muta CT, face 5 kill-uri in B si se termina runda.

Runda 14: nu face nimic, moare.

Runda 15: face 3 kill-uri in B si unul pe mid.

Concluzie: in rundele 3-7 se vede super clar codul, mai ales in rundele 5 si 6 cand iasa direct pe adversarul de pe mid, respectiv il urmareste prin perete pe cel de pe long. il are la buton si in restul rundelor l-a dezactivat.

Verdict: WALL.

• Like 1
  • Upvote 1

Nume suspect: 3ddd

Harta; de_dust2

Demo 1

Runda1:  nimic interesant , moarte in baza CT

Runda2:  face 5 kill-uri lung , aude ca ii vine un inamic scari si este omorat

Runda3: face un frag top mid in dreapta la cutie , dupa il omoara pe celalat inamic top mid spre porti si aud zgomot baza T unde mai face inca 1 kill

Runda 4: face un frag mid si este omorat

Runda 5:  face kill pe short , si dupa sare porti mid unde face inca un frag ( aici a fost putin cam suspect dar, sa zicem ca a vut noroc )

Runda 6: face un frag pe lung

Runda 7:  nu se intampla nimic interesant

Runda 8:   nu se intampla nimic interesant

Runda 9:  este omorat in tunel B

Demo 2

Runda 1:  se afla tunel un face 1 kill 

Runda 2: face kill baza T

Runda 3: tine B-ul face 1 kill tunel , altul in site cand incerca sa planteze , aude ca ii vine inamic la geam si il omoara , trage un inamic din tunel, incearca sa faca spray pe el dar nu il nimereste , apasa peretele si face kill ( nimic suspect , acolo se apasa mereu )

Runda 4:  tine A-ul , nu reuseste sa faca nimic se duce catre B prin CT unde este omorat

Runda 5:  tine B-ul aude ca ii vin inamicii dinspre tunel si face 3 kill-uri , se retrage si se duce mid , il aude pe decent si il omoara

Concluzie: este un jucator bun , joaca la sunet , verifica toate pozitiile in care s-ar putea afla inamicii

Verdict: Curat

• Like 2
  • Upvote 1

Salut, Iti multimim ca ai apleat la echipa noastra de Overwatch!

• Nick/Harta: 3ddd / Dust2

• Am analizat acest demo de 2 ori si chiar m-am uitat pe acest jucator foarte mult, in prima faza imi dadea ideea ca avea cod dar intr-un final am ajuns la ideea ca nu are.

• Verdict: Curat
  • Like 2
  • Upvote 1

Salut, iti multumim ca ai reapelat la echipa overwatch.

Mapa jucata: de_dust2
Player suspect: 3ddd

Avand in vedere ca demourile sunt destul de lungi, exagerat chiar, nu am stat sa le detaliez.
-primul demo, demo1 are vreo 10/11 runde si este foarte prost facut.... cu toate acestea nu am vazut nimic suspect, playerul joaca foarte bine
-demo2 are 4 runde, nici aici nu mi se pare ca foloseste hack, joaca la sunet si joaca bine pe aceasta mapa!

Concluzie: nu cred ca suspectul foloseste hack
Verdict: CURAT

• Like 1
  • Upvote 1

Iti multumim ca ai apelat la noi @3ddd !

Conform verdictelor echipei OVERWATCH, raspunsul final esteCLEAN:ow3: 

• Like 2
  • Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.