Jump to content
Sign in to follow this  
ValenTinJr

Cerere Helper ValenTinJr

Recommended Posts

1. Nume: ValenTinJr

2. Discord ID: ValenTinJr#8832

3. Varsta: Salut! Am 17 ani.

4. Ore jucate pe server(link-ul cu GameTracker): https://www.gametracker.com/player/ValenTinJr/89.40.233.201:27015/

5. De cat timp joci pe server: Salut! Joc de 12 zile pe server.

6. GoldMember: Da.

7. De ce vrei sa fii helper pe zmx.indungi.ro: Salut! Eu doresc sa fac parte din acest staff pentru ca am anumite capacitati. Am multa rabdare sunt destul de activ,  respect mereu regulamentu' (si acest grad ma va ajuta pentru a invata si pe ceilanti jucatori regulamentu') si ajut playeri nevoiasi (mereu i-am ajutat chiar daca nu am avut grad) , chiar daca joc dar de 8 zile, jucam si in 2017 cu numele S'squad^JoKeR22 si am avut N2 (dar nu cred ca are importanta acest lucru, a trecut mult timp).

CONTRA revino cu alta cerere peste 1 saptamana si o sa ai PRO.(dar, sa fii si activ).

Acceptat, pmcu nick si pass pe discord

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.