Jump to content
Sign in to follow this  
d3viL ▲

[ ANORMALII ] Cerere unban acceptată

Recommended Posts

1. NickName: d3viL

2. IP: 188.27.229.19

3. SteamID: STEAM_0:0:535262893

4. Data & Ora: 03:05

5. NickName-ul Admin-ului: PaskaL

6. Motiv: Wallhack

7. Dovezi (obligatoriu): 

Connecting to 5.254.116.24:27015...
Connection accepted by 5.254.116.24:27015
******************** ANORMALII.INDUNGI.RO ******************** 
Ban Information 
Name: d3viL 
SteamID: STEAM_0:0:535262893 
Reason: wall 
Unban Time: Permanent Ban 
Admin Name: PasKaL. @ ANORMALII 
Admin SteamID: STEAM_0:0:492471447 

If you think you were banned unfairly, report this information to our website: 
www.indungi.ro/forum sectiunea ANORMALII 
******************** 5.254.116.24:27015 ******************** 

Edited by cernat, .

In urma vizualizarii demoului , mi se pare foarte evident ca are wall . chiar daca maskeaza la unele faze . CONTRA UNBAN 

Dovada vizualizare https://imgur.com/oaps1rh

Parerea mea este ca are wall in demo facut de paskal si in celelate demouri facute de mafiotu... dar sa vedem ce zic ceilalti admini .Si nu in ultimult

comisia de la overwatch:"))

O sa ma uit si eu la demo sa vedem despre ce e vorba , tin sa va reamintesc ca aici nu sunteti la voi acasa sa vorbiti fiecare dupa cum va taie capu . Pe care mai vad ca injura pe forum voi solicita la administratie sa ii dea ban pe sectiune ! 

In urma analizei demo-ului postat mai sus am ajuns la concluzia ca jucatorul d3vil nu se foloseste de wall . Are cateva faze dubioase in prima runda , insa urmarind si celelalte se poate concluziona ca joaca la sunet si urmareste efectiv ce se intampla si pe radar . Daca ar fi avut wall , in rundele cand trece mid spre B i-ar fi stiut pe cei din site si din dreapta la cutii .

Curat . Pro unban ! 

Edited by John @ Anormalii, .

eu raman la parerea care am mai spuso ca are wall....il mascheaza si a jucat numa awp.... probabil sa gandit ca se vede mai greu...se vede cand ii omoara pe cei din groapa a ii urmareste si prin zid.....orice sunet ai avea parerea mea este ca nu ai cum sa urmaresti exat prin perete unde ii playeru.....asteptam si alte pareri

Parerea mea este ca nu are wall.

Vreau sa va spun ca am jucat cativa ani in Discovery Arena unde se tineau meciurile de PGL si chiar daca am 50+ ani ,am vazut acolo playeri bomba...super jucatori pe care multi dintre voi nu au avut sansa sa ii vada live la joc  (eu personal am jucat meci amical cu cei de la TeG si credeti-ma ca ati fi dat ban oricui din echipa aia daca vedeati cum joaca ...efectiv te umileau).... Bine ca nu joaca pe publice :))))

Si fara sa supar pe nimeni sau sa jignesc sunt multi admini care dau banuri aiurea pe aici (si eu am gresit o data) Dar repet am vazut jucatori care pe d3vil l-ar face sa para incepator lejer

PRO UNBAN

Edited by morphic, .

Reason: no reasons

• Like 2

Nu stiu unde ati vazut voi wall , Viorele tu ai faze mai suspecte decat ce este in demo ul cu devil , ar trebui sa-ti dai ban singur .

Pro unban din partea mea .

• Like 1
  • Upvote 1

Are unele faze unde iese fix pe player, acolo unde verifica la groapa si cand vede ca nu e nimeni pe langa perete acolo face check, pe mid era o faza ciudatica de ce nu s-a pus cu tinta langa cutii si a venit pe celalat, dar daca avea wall putea sa se duca direct pe playeri nu sa faca check la fiecare colt mai ales cand a plantat buju bomba trebuia sa se duca pe el, la si vazut si l-a ratat cand a tras cu deagle deci daca avea wall il lua lejer, PRO unban

M-am uitat ieri seara si  parerea mea ca nu are nimic !! Pro unban jucator de sunet si un bun intuitiv !! 

Edited by MaruTza007_4TB, .

nu am vazut nici o faza de wall fratilor!! nu stiu de la ce ati luat ca e wall... 
joaca logic  la sunet si radar, asteapta si se uita in colo de unde aproximativ ies adversarii pe dust2......
PRO UNBAN! 
10_20201019151535_1.pngfile.html

• Like 1

Cerere Unban Acceptata

T\C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.