Jump to content
Sign in to follow this  
sTop iT+

Parere DEMO CS 1.6 [WALL]

Recommended Posts

Nickname jucător suspectat: tgnn
Link demo (doar http://www.mediafire.com/): http://www.mediafire.com/file/u7cfm0m7fkosvzg/tgn.dem/file

Mărime demo (MB): 14.63
Server (obligatoriu): anormalii.indungi.ro
Serverul folosește plugin de oprire a flash-urilor din partea coechipierilor?: Da

Ați căutat în BLACKLIST jucătorul?: Nu
Alte detalii: Mentionez ca playerul dupa ultima faza cand am omorat jucatorul prin flash nu a mai jucat, de aceea demo este asa "scurt". Multumesc anticipat pentru timpul acordat!

• Like 3

11:33 - Timpul de reactie este mult prea rapid, iese doar pe jumtate din pisica si incepe sa traga (da-i cu slow motion). Asta se intampla doar daca il vezi dinainte prin zid, altfel nu ai un asemenea timp de reactie.
13:28 - Nu este nimic clar si definitoriu insa ceva de tinut minte pe parcurs - tine tinta exact in unghiul in care jucatorul de pe pisica urmeaza sa faca peek. Majoritatea jucatorilor o sa iasa la unghiul de jos, nu cel de sus.

15:00 - Urmareste cu slow motion sa vezi timpul de reactie inuman. Un pixel incepe sa se vada din jucator si el deja trage.

• Like 2

:ow: Salut. Iti multumim ca ai apelat la OverWatch! :school:

------

Nick suspect: tgnn

Mapa jucata: de_tuscan32

------

e1.png Rundele 1-5: In toate rundele suspectului ii sare tinta si face foarte multe headshoturi desii este rupt de lag = aim:ow4: !

------

CONCLUZIE

In urma vizualizarii acestui demo am ajuns la concluzia ca suspectul detine aim, in toate rundele face fraguri imposibile de facut in situatia cand esti rup de lag, si mai are o faza in runda a patra cand a facut prefire, ceea ce ma face sa cred ca are si wall dar este doar o singura faza, asa ca nu o pot sustine, dar aim are !

------

VERDICT FINAL

AIM:ow4:

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch school.png

Nume Suspect : tgnn

Mapa pe care s-a inregistrat demo-ul : de_tuscan32

Runda 1 : Omoara 1 inamic prin cutie si runda se termina. - curat ow3.png

Runda 2 : Se duce aproape de site, omoara un inamic, se retrage si ii mai asteapta pe inca 2 inamici si ii omoara si pe ei, se duce dinnou in site, omoara inca 2 inamici, planteaza bomba si este omorat. - curat ow3.png

Runda 3 : Omoara 3 inamici aproape de site, se duce in baza la ct si runda se termina. - curat ow3.png

Runda 4 : Omoara 1 inamic in site, unu aproape de site si este omorat. - curat ow3.png

Runda 5 : Omoara 3 inamici in site si este omorat. - curat ow3.png

Concluzie : Suspectul nu se foloseste de cod-uri in acest demo. 

Verdict : Curat ow3.png

• Like 1

Multumim , ca ai apelat la noi !

Runda 1: face 2 kill-uri , dupa se duce in site-ul A unde omoara un inamic la usa ( langa baza CT ) , mai face inca 1 kill in site pe un inamic care se afla dupa cutie , planteaza bomba si este omorat

Runda 2:  face 1 kill la inceput de runda , dupa se duce mid aude ca ii vine un inamic si il omoara , mai omoara inca un inamic care se afla in apropiere de site 

Runda 3 : face kill pe site , ( cam ciudat ) se intoare inapoi spre baza , unde face un kill pe Sandu care vine din spatele lui dupca care este omorat de alt inamic

Runda 4: face 2 kill-uri pe site-ul A , isi ia un flash si mai omoara inca un inamic 

Concluzie :este un demo facut foarte rau ... se misca jocul in poze ... el pare un jucator destul de bun , joaca si la sunet  ..cred ,  ca este un jucator curat . Daca era si demo-ul facut cum trebuie , sa nu se miste totul in reluare era perfect ...

Verdict: Curat

• Like 1

Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

Numele suspectului: tgnn

Mapa jucata: de_tuscan32

Analiza: are unele momente cand parca se uita prin pereti dupa inamici, a dat de mai multe ori prefire, iar in ultima runda se vede cum ii da prefire inamicului din tunel de acolo, apoi intra in site, primeste flash si face kill prin flash.

Concluzie: in ciuda faptului ca demo-ul are lag si se misca super urat, in ultima runda se cam vede codul.

Verdict: WALL.

• Like 1

Buna! Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!

Numele suspectului: tgnn

Mapa jucata:  de_tuscan32

Eu consider ca acest jucator foloseste wall in principal si la cum ii sare tinta uneori poate si aim. are momente de prefire, si nu cred ca un jucator caruia i se misca in frame uri poate juca bine, un jucator bun si experimentat de 1 6 nu sta sa se joace asa...nu cred ca are rabdare sa isi piarda timpul pe lag ul ala, 

VERDICT:   wall si poate aim, clean nu e clar. 

O zi buna, pa pa!

• Like 1

Multumim ca ai ales echipa OverWatch!

Numele suspectului : tgnn

Mapa jucata  : de_tuscan 

- Nu am inteles nimic din tot demo-ul deoarece player-ul are foarte mult lag.

Verdict : -

• Like 1

Salutare, din pacate nu pot vedea demoul pus de tine.. imi lipsesc anumite modele desi am intrat pe server.. Iar cand mi-am rugat colegii sa posteze demo pe youtube nu a fost nimeni dispus. In schimb am primit urmatorul raspuns ' lene la unii sa se uite in cs... iati invatat cu narav '

Totusi, sper sa primesti tot ajutorul necesar de la restul echipei. Succes

Edited by a l b e r t o, .

• Like 1
  • Haha 1

Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

Numele suspectului: tgnn

Mapa jucata: de_tuscan32

Runda 1: Incepe cu 2 fraguri usoare...face frag mid si puseaza pe x1...face kill usor dupa cutie x1...face plant la bmb si moare usor..
Runda 2: Incepe runda si face frag...merge mid...sta la sunet, aude adversar si face frag...merge x1, mai face un frag si se termina runda.
Runda 3: Face frag pe site..se duce spawn CT si mai face un kill, apoi moare usor...
Runda 4: Merge x1...face 2 fraguri pe site...primeste flesh..mai face un frag si moare..
Runda 5: Se duce tare pe site...face 3 fraguri rapide si moare simplu...

Nu poti sa iti dai seama daca joaca cu aim sau wall deoarece lagul este prea mare..HS-urile le poate face din cauza lagului pe care il are...observ ca joaca si ceva sunet si nu pot da un verdict de wall..

Verdict: CLEAN:ow3:

• Like 1

Salut, 

In primul rand , multi colegi nu au reusit sa vizioneze acest demo din cauza calitatii lui. Playerul respectiv avea fake lag din cate pot sa vad sau pur si simplu se mai intampla cand faci demo sa iasa asa. Deci nu putem sa fim 100% siguri daca acest player foloseste sau nu cod.

In al doilea rand, parerea mea personala este ca Suspectul se foloseste de wall ( de aim efectiv n ai cum sa ti dai seama si nici nu se pune problema , trage urat de tot ) 

De ce cred asta? Aude fiecare pas , are movement , dar habar nu are cum sa traga. Vedeti si voi ce spray uri face. 

Deci dupa ce am vizionat  demo-ul si am si citit parerile colegilor mei care 3 au zis ca e curat si 3 ca are wall am tras o concluzie:

Indiferent de cum se misca demo-ul se vede clar cum stie anumiti playeri si nu are rost sa i cautam scuze de genul sunet sau radar ( erau numerosii pasi, flashuri , he-uri si el stia exact cand sa astepte si cand sa nu ) 

* prima runda intra in A verifica cutia din stanga si face kill ( nu verifica deloc cea din dreapta) 

* runda 2 verifica cutia din dreapta si face kill , nici nu se mai uita la cea din stanga. 

Verdict final :  Wall 

Multumim ca ai apelat la echipa noastra ! 

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.