Jump to content
Sign in to follow this  
Senaris

[GRATIS] Server SURF oferit de comunitate

Recommended Posts

Salut,ma pot ocupa eu,am ceva bani pusi de o parte,pot ajuta daca doresti.Eventual ii pot face promovari sa il fac cunoscut.Am si un staff dinainte cu care ma pot intelege sa fie activ.

• Like 2
  • Haha 4

Salut, doresc server-ul de CS:GO daca este disponibil, in vara asta am avut un server afiliat aici *goarena.indungi.ro*, am fost admin pe serverele (*ARENA* *GOARENA* (detinut de fostul owner* *ACEARENA*) - dar l-am inchis din motive personale cu celalalt owner, stiu sa-mi fac propriul addons,pe partea de staff cred ca am niste prieteni. Daca doriti sa imi acordati o sansa. Multumesc anticipat!

• Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1
  • Upvote 1

Salut, ma pot ocupa de cs 1.6 daca e mai disponibil.

• Like 2
  • Upvote 1

pot sa preiau eu serverul de cs 1.6 daca are deja un addons pe el si sa ii bag boosturi lunare. 

On 10/18/2020 at 11:59 AM, Zentaris said:

Salut, tinand cont ca am vechime pe comunitate, un server afiliat de 10 luni (iar in total are 1 an si 3 luni de la deschidere) si cunostinte foarte mari pe partea tehnica, as vrea sa preiau eu serverul.

Pe langa acestea, am fost admin pe gosurf.indungi.ro, in perioada in care era detinut de Edward, dar si atunci cand serverul i-a fost oferit lui Benecapa.

Pot sa mai adaug faptul ca i-am lasat si un mesaj lui Senaris in legatura cu acest server, unde i-am explicat tot ce as vrea sa fac. 

Doamne ajuta sa readuc in Romania, serverul care a fost odata!

chiar ieri am intrat pe cs1.6 dp o lunga perioada de timp si am cautat server de surf si am vazut ca nu mai exista in romania, sper sa reusesti sa aduci in zilele astea ce a fost odata 

Salut, ma pot ocupa de cs 1.6 daca e mai disponibil,dupa cum ma cunosti am deja un server in comunitate si mai vreau sa redeschid serverul meu de respawn,chiar as fi interesat si de ceva nou !

Edited by *Raduku* ♥, .

• Like 4

Salut , ma pot ocupa eu de ambele servere ma pricep mai bine la 1.6 dar ma descurc si pe cs:go . Am avut multe servere in comunitate , samp , cs 1.6 , minecraft ( 1 mc , 1 samp , vreo 6 sau 7 cs 1.6 ).

Daca am inteles bine si oferiti host-ul gratis eu ma ocup cu cea mai mare placere ... Daca nu e host-ul gratis nu am nevoie sa imi mai pun in carca inca 30euro lunar cel de csgo il pot popula usor mai greu pe cs 1.6.

EDIT: vad ca atat de mult ma iubiti incat mai am inca Manager Server ;)

Edited by MariusDragos, .

• Like 2
  • Haha 6

On 10/18/2020 at 7:21 AM, Senaris said:

Comunitatea Indungi Romania ofera GRATIS:

- 1 Server CS:GO cu tickrate-ul dorit de client. (Locatie: Romania)

- 1 Server CS 1.6 cu tickrate-ul dorit de client. (Locatie: Germania)

Directia:

- Gamemode SURF

Obligatii:

- Sa rămână afiliat comunității Indungi Romania pe toata durata gratuității.

- Sa aibă un minimum de 5 jucatori online [medie] pe o durata de 31 de zile.

Cel ce solicita trebuie sa indeplineasca una sau mai multe criterii de mai jos:

- Fie membru al comunității noastre.

- Sa dețină/ori sa fi deținut un server în comunitatea noastră.

- Vechimea/nr de posturi este luata in calcul.

Opțiuni:

- Daca serverul devine popular, oferim posibilitatea sa dețină serverul, pe baza de factura la providerul oferit.

Selecție:

- Serverul va fi acordat oricărui membru postează în acest topic si deține cele mai multe like-uri si/sau are un istoric bun în comunitatea noastră. 

Pun la dispoziție vechiul meu addons JailBreak, cu sisteme unice, sisteme de event-uri cât și altele pentru doritorul care o să preia server-ul de CS 1.6

Printre ele enumăr:

Login Code ( fiecare admin are un pin setat, fără login pin nu poți folosii amx_value

~ /eventmenu (freeze, cutii, hook)

~ /amenu - admin menu specific!

~ ș.a

~ addons-ul a rulat pe vechiul server de jailbreak warkings ( comunitate închisă cât și pe P-A )

Addons rulează în maxim ~10 ping și latență pentru orice jucător!

@Senaris

Edited by Dextăr., .

• Haha 1
  • Upvote 4

On 10/20/2020 at 2:34 PM, Dextăr. said:

Pun la dispoziție vechiul meu addons JailBreak, cu sisteme unice, sisteme de event-uri cât și altele pentru doritorul care o să preia server-ul de CS 1.6

Printre ele enumăr:

Login Code ( fiecare admin are un pin setat, fără login pin nu poți folosii amx_value

~ /eventmenu (freeze, cutii, hook)

~ /amenu - admin menu specific!

~ ș.a

~ addons-ul a rulat pe vechiul server de jailbreak warkings ( comunitate închisă cât și pe P-A )

Addons rulează în maxim ~10 ping și latență pentru orice jucător!

@Senaris

vechiul meu addons JailBreak 

nu te mai da autor la ceea ce nu esti

bafta

• Haha 2

Salut ! 
Abia ce am descoperit aceasta comunitate , cu ajutorul Antisocial Roleplay.
Am 17 ani , sunt din Targu Neamt , fost fondator a unui server de CS GO ARENA acum 6 luni , vrand sa intru in aceasta comunitate ca detinator de server.
Ma pot ocupa de el , promovandu-l si altele , ajungand undeva sus .
Sper sa castig acet eveniment

• Like 2
  • Haha 2

Salutare indungi, am revenit pe comunitatea voastra :)
Vreau sa va spun ca ma pot ocupa de serverul de Counter Strike 1.6 cu mare placere, am avut server-ul BLUESURF.INDUNGI.RO acum un an de zile, ceea ce tinea de server si de forum a fost ocupatia mea, mi-ar placea sa revin printre voi cu un nou server :)

Contul meu a fost creat in 2018, iar totalul de posturi au fost acumulate facand topicurile serverului BLUESURF :)

Like la acest mesaj daca doriti sa revedeti vechiul server SURF.INDUNGI.RO

Edited by Shift., .

Giveaway-ul / concursul a luat sfarsit.

Castigatori si explicatii:

On 10/18/2020 at 11:59 AM, Zentaris said:

Salut, tinand cont ca am vechime pe comunitate, un server afiliat de 10 luni (iar in total are 1 an si 3 luni de la deschidere) si cunostinte foarte mari pe partea tehnica, as vrea sa preiau eu serverul.

Pe langa acestea, am fost admin pe gosurf.indungi.ro, in perioada in care era detinut de Edward, dar si atunci cand serverul i-a fost oferit lui Benecapa.

Pot sa mai adaug faptul ca i-am lasat si un mesaj lui Senaris in legatura cu acest server, unde i-am explicat tot ce as vrea sa fac. 

Doamne ajuta sa readuc in Romania, serverul care a fost odata!

- Castigator pentru GOSURF.INDUNGI.RO, motive: Assistant/20+ likes si detine un server de competitive in comunitate [tot csgo].

On 10/26/2020 at 2:59 PM, renegadeidg said:

Salut, disponibil sa preiau serverul de Counter-Strike, ii lucrez un mod unic si iesit din comun plus toate cele necesare.

- Castigator pentru SURF.INDUNGI.RO, motive: Moderator/20+ likes si detine un server de CS in comunitate [tot 1.6]

--------------------------

Categorie surf: https://www.indungi.ro/forum/forum/37298-surf-surf/

Categorie gosurf: https://www.indungi.ro/forum/forum/37309-surf-gosurf/

Multumim pentru participare. 

• Like 6
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.