Jump to content
Sign in to follow this  
am plantaţie

Pachete de Halloween

Recommended Posts

interesant,o sa le probez sper sa nu se miste putin mai greu pe ele.

e o idee buna,daca ne-am chinui sa si promovam pe parcurs si  niste versiuni de CS,la cata comunitatea e,eu cred ca putem reusi sa facem un masterserver pt comunitate,,daca contribuie fiecare la reclama de pachete,promovari pachete de cs-uri, asa cum s-a discutat  si cu @Senaris  acu ceva timp....ca sa nu zic ca se promisese aproape :D

good job anyway

• Like 1
  • Upvote 1

Sunt total de acord cu tine, Specify. Plus, sunt dispus sa lucrez la platforma alaturi de cineva.

• Upvote 1

8 minutes ago, renegadeidg said:

Sunt total de acord cu tine, Specify. Plus, sunt dispus sa lucrez la platforma alaturi de cineva.

bun , si eu sunt dispus sa ma bag intr-un eventual proiect,eventual si fiananciar si cunostinte cevaa si ti-as putea oferi cred si 1-2 baieti care sa te indrume/ajute la platforma ,nu prea mult ca sa fie strict proiectul INDUNGI 

sau putem face cheta Managerii, care vor sa participe si sa beneficieze de viitorul proiect,si platim direct pe cineva sa ne faca platforma de-a agata...nu stiu undeva la 200e cam atat cer baietii sa-ti faca platforma,depinde si ce,dar mai frumos ar fi sa fie proiectul nostru  muncit de noi cu toate ca 200e se strang usor in mai multi oameni in 1-2-3 saptamani.

• Like 1
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.