Jump to content
Sign in to follow this  
Juha

Deschid sv de zm

Recommended Posts

• Offer: nu m-am gândit inca ce host sa iau .
  • Mode: zombie xp mod 
  • Number of slots: 32
  • DNS: zm2.indungi.ro
  • Looking for: Caut staf ,scripter
  • I offer: ofer vip 7 zile cei cu Steam in 
  • Accept persoane după 17 sau 18 ani plus ,sa am cu cine mă înțelege ,și caut admini activi și serioși care vor sa se implice.
  • Acesta va fi un server de durata .
  • PS caut scripter priceput să mă ajute la unele probleme și la unele updaturi 
  • Like 1
  • Upvote 1

On 11/8/2020 at 10:11 PM, Juha said:
  • Offer: nu m-am gândit inca ce host sa iau .
  • Mode: zombie xp mod 
  • Number of slots: 32
  • DNS: zm2.indungi.ro
  • Looking for: Caut staf ,scripter
  • I offer: ofer vip 7 zile cei cu Steam in 
  • Contact: Accept persoane după 17 sau 18 ani plus ,sa am cu cine mă înțelege ,și caut admini activi și serioși care vor sa se implice.
  • Acesta va fi un server de durata .
  • PS caut scripter priceput să mă ajute la unele probleme și la unele updaturi 

Am 15 ani dar te poti intelege cu mine , am host cumparat daca vrei ti-l donez tie.. dar faci tu addons ca deja fac cu capu :)). Te pot ajuta la edit la el dupa daca ai erori.Pot boosta server-ul dar mai rar . hostu e 32 slots platit doar o luna dar recomand sa il facem de CSO si sa fie CSO.INDUNGI.RO , daca accepti propunerea PM sau add marius.todea2#7777 pe discord.

Edited by Darkness., .

Reason: Avertisment: post-hunt. Data viitoare foloseste PM.

• Haha 3

Cred ca trebuie sa ai acordul meu pentru a deschide zm2, in sensul ca eu detin serverul zm.indungi.ro. Acordul meu nu-l dau, nu te cunosc. Deci trebuie sa-ti alegi alt nume, daca gresesc cu ceva astept clarificari de la un administrator :)

Edited by Darkness., .

Reason: Warn: post-hunt. Data viitoare foloseste PM.

• Haha 4

Inlove nu trebuie să-ți cer ție acordul pentru numele zm2 că nu la cumpărat nimeni ,sa vad ce zic administratori.

• Haha 1
  • Upvote 1

Ma scuzati ca intervin, @inlovecs nu trebuie sa iti ceara tie permisiunea pentru a primii dns-ul dorit de la administratori. Documenteaza-te mai bine inainte sa vorbesti.

Edited by Darkness., .

Reason: Avertisment: post-hunt. Data viitoare foloseste PM.

• Haha 1

Atunci in cazul in care toata lumea poate sa-si deschida cs2, anormalii2 sau orice alt dns care da senzatia unui parteneriat cu serverul de baza, ar fi cea mai mare prostie.

Ori iti deschizi un sv cu nume original, ori nu-ti mai deschizi. Eu unul nu sunt de acord ca cineva sa-si deschida server ce contine dns-ul meu urmat de un "2" ca si cum serverul respectiv ar fi al meu sau ceva.

Daca nu e regula asta, ar trebui adaugata, iar daca e si e nescrisa, e foarte bine. Anyway, ar trebui ca un administrator sa lamureasca situatia.

• Haha 1
  • Sad 1

Salut, atat timp cat dns-ul cerut de tine nu este ocupat de alt server, il poti avea fara probleme.

• Like 4
  • Upvote 1

8 hours ago, Zentaris said:

Salut, atat timp cat dns-ul cerut de tine nu este ocupat de alt server, il poti avea fara probleme.

Colegul meu a lăsat clară situația. Atâta timp cât dns-ul zm2 nu este ocupat ți-l putem da. Nu exista nici un fel de regula ca trebuie sa ceri acordul deținătorului zm.

edit: evitați Off Topicul va rog.

• Like 2
  • Upvote 1

Dacă ai nevoie de ajutor la server ,te pot ajuta eu cu tot ce ai nevoie ,sunt scripter ,te pot ajuta ca owner-co owner ! =)

Edited by Darkness., .

Reason: Avertisment: post-hunt. Data viitoare foloseste metoda de contact pusa la dispozitie (PM).

Salut , pe mine ma intereseaza , am 20 ani , nu am foarte multa experienta cu ce tine de addons/plugin etc dar pot sprijini financiar:) 

Edited by Darkness., .

Reason: Avertisment: post-hunt. Data viitoare foloseste metoda de contact pusa la dispozitie (PM).