Jump to content
Sign in to follow this  
tranquilla

CERE ADMIN AIM

Recommended Posts

* Nick: AIM
* Vârstă: 28
* Link profil Steam: (daca este cazul)
* Cuvântul cheie din regulament: #StamAcasa
* Link gametracker cu nick-ul vostru: https://www.gametracker.com/player/AIM/213.32.63.94:27015/
* Puteți dona (Da/ Nu): Nu
* Experinta in adminat: peste 10 ani  + pauze

Cer admin deoarece mai intru seara dupa ora 22 sau dimineata si nu este nici un admin on si este full de codati

Contra! Tu realizezi ce ai scris in cerere ? Plus ca nu avem codati pe sv!! Foarte rar intra si sunt admini on la ora care zici!

1 hour ago, Gogulet said:

Contra! Tu realizezi ce ai scris in cerere ? Plus ca nu avem codati pe sv!! Foarte rar intra si sunt admini on la ora care zici!

Da realizez stai calm, ba chiar am si demo  cu ei sa iti arat ca sunt.. dar ma rog .. sa fie ca tine :beer:

2 hours ago, Gogulet said:

http://www.girlshare.ro/3769987188

aici ai admin on el se joaca si nu are nici cea mai mica treaba cu codatii .. 

Mi-am zis parerea , plus ca tu ai jucat doar 2 zile , ceva timp doar! Nu te astepta sa ai admin la cat ai jucat.

25 minutes ago, Gogulet said:

Mi-am zis parerea , plus ca tu ai jucat doar 2 zile , ceva timp doar! Nu te astepta sa ai admin la cat ai jucat.

Cel mai bine t/c si gata ... numai vreau ca nu are rost.. 

daca au ajuns sa conteze orele.. e clar .. 

Edited by tranquilla, .

3 hours ago, tranquilla said:

http://www.girlshare.ro/3769987188

aici ai admin on el se joaca si nu are nici cea mai mica treaba cu codatii .. 

Unde erau codati, erau camuflati ? Tu vrei sa devii cameraman, ai incercat sa filmezi un film acolo

On: Contra

Edited by #Machete, .

Contra. In primul rand, nu te-am vazut niciodata pe server. In al doilea rand, seara dupa 22.00 sunt macar 3 admini pe server. Nu am prins ideea la demo, pe prima harta ai facut la un simplu jucator care nu avea nimic, pe a doua harta ai facut la admin. Unde erau codatii ? :)

Contra. 

On 11/19/2020 at 5:06 PM, tranquilla said:

daca au ajuns sa conteze orele.. e clar .. 

Pai ce vrei ma tu sa primești admin pe degeaba? :)))))))))) crezi ca avem server d ala de 2-3 zile? Dacă vrei admin pune mana și fa măcar 30h. 

1. Inainte de a face o cerere, citeste regulamentul

2. Minim 10 ore sau donatie pentru admin

3. Nu mai face chat intr-un topic, fiecare admin e liber sa isi dea cu parerea 

Respins 

T/c

Edited by Marian*vL, .

• Thanks 1
  • Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.