Jump to content
Sign in to follow this  
something_real

[ ANORMALII ] Cerere unban acceptată

Recommended Posts

Nick: : god of autotune

SteamID:  STEAM_0:0:123916858

Ip:   93.119.112.73

Motiv: silent.aim

Dovada https://www79.zippyshare.com/v/VcEsoK2N/file.html

Contra UNBAN

2 faze sunt perfect clare, cand ii omori pe MB-User 20 si Anatol in baza CT e una, iar a 2-a cand il omori pe MB-User 210 in catacombe.

Astept decizia finala , fiecare admin poate sa isi exprime pararea publica indiferent ca e buna sau rea 

Dupa cum spuneam si in demo lui egorv... imi mentin parerea.  In baza CT cand il omoara pe Anatol, ii sare mai putin tinta cat ii sare ca atunci cand ma scoate pe mine. restu fazelor .... joaca la cap de pe sageti. 

pro Unban :)

25 minutes ago, something_real said:

Astept decizia finala , fiecare admin poate sa isi exprime pararea publica indiferent ca e buna sau rea 

Fara offtopic. Asteapta decizia finala.

Cand ai iesit de pe usa de la x2 erau 2 Tero acolo cand ai iesit ia-i dat HeadShot la ambii. Contra Unban

• Haha 1

Orice jucator poate da headshot , asta nu inseamna ca are aim . ( asta ca sa completez explicatia lui legends .. daca poate fi numita asa ) . 

Intr-adevar , este un jucator greu de urmarit pt un admin ... modul in care trage , modul in care se duc gloantele uneori  ( mai ales cand da cap cu usp ) ... faptul ca nu trage decat 2-3 gloante si dupa se opreste , dupa reia procedeul ... creeaza foarte multe suspiciuni . 

Recunosc , nu sunt 100% sigur de ceea ce o sa spun , insa dupa parerea mea treburile stau cam in felul urmator : 

1 ) Ar fi trebuit si o testare wargods , insa nefiind un manager/fondator pe server nu a fost posibilitatea de cerere . 

2) Modul in care urmareste jocul , cum se pozitioneaza cand trage .. faptul ca trage 3-4 gloante si dupa se opreste ... duce la ideea ca ar ascunde ceva.. 

3) Toate rundele din demo au kill-uri suspecte daca te uiti normal la demo . In momentul in care vizionezi acest demo cu slow motion observi cum sta numai cu tinta sus tot timpul , trage cateva goante dupa care muta mouse pe capul adversarului . ASta nu este aim , este joc serios . 

Probabil se foloseste de ceva CFG , setari pt fps , care sa te ajute la tras .. posibil si un CFG luat de pe net , alde markeloff sau stiu eu ce alte minuni mai sunt care au setari ajutatoare la tras cand le activezi .. mai ales ca e si jucator VALVE . 

In alta ordine de idei , consider ca nu are aim pentru ca se poate vedea la ultimile 2 kill-uri , pe marutza si mb-user cand incepe sa traga rafala gloantele se duc anapoda.

Per total , PRO UNBAN ! 

John, de ce sunt unele kill uri in care trage la 1 metru, si e hs? - asta e slowmotion'ul. Silentul perfect e atunci când un spectator normal nu vede aimbotul. Am zis clar,nu e aim. 

Este o diferenta intre silent/aim

Edited by egorvcs16, .

Amble faze mentionate de colegii mei imi ridica semne de intrebare ... 

Eu spun ca folosesti un cfg de pe net . 

Pro UnBan .

Salut

Din ce-am vazut joaca Valve, nu e steam ON (deci modulele, cfg-urile si resursele jocului nu sunt verificate de VAC BAN si Steam Guard).

In primele runde, trage in rafale 2-3-4 gloante...in general de la piept in sus - dar nu pare a avea aim. Wall nu are, si chiar are niste casti destul de proaste... dupa orientarea lui in joc.

La runda de pistol (USP), are 2 faze de silent aim:

• Prima faza - e in SPAWN CT , il omoara pe DEATHRADDER, iar un Tero trece pe langa el, el tragand 2 gloante pe langa iar la al -3-lea ii sare tinta pe cap)
  • A 2-a faza, la intrare in x-2 la Marutza cand era pitulat la cutie si ii da direct cap.

La fel de bine poate sa fie si reflexul lui ca jucator, sau eroare de la joc....

Pentru moment PRO UNBAN (cu mentinea ca ar trebui monitorizat ulterior si eventual WG (sa-i vedem resursele si modulele - mai ales ca joaca Valve)

Numai bine

Zamo

M-am uitat de doua ori la demo si tot ceea ce pot spune este ca nu am cum sa fiu sigur daca are ceva sau nu.

Ce iese in evidenta este usurinta cu care pune tinta pe capul fiecarui jucator cu M4 si USP. In rest cu MP5 si AK pare absolut pierdut.

Este ciudat pentru ca nu conteaza ce arma ai atata timp cat tragi glont cu glont (asa cum trage jucatorul in cauza).

Daca tragi bine glont cu glont cu M4 poti la fel si cu AK, este acelasi concept si totusi el nu reuseste sa mentina aceeiasi consistenta.

Din experienta mea miscarea pe care o face cu mouse-ul pare robotiza mai ales ca fiecare, asa zis FLICK, il face cu aceeiasi viteza.

- Experienta imi spune ca detine un fel de aim assist care poate fi setat pe anumite arme dar nu pot detalia nimic specific din pacate.

Nu imi pot da o parere obiectiva, asadar, PRO UNBAN.

Edited by sKeletoNSN, .

silent nu are, dar ceva in cfg sigur are, se duc gloantele prea fix....

pro unban deocamdata, si il mai luam in vizor.

bro.. sunt steam on doar ca stau pe invizibil .. cat despre sunet ascultam muzica in timpul acela si daca vreti accept wg/ demo / verificare pc cat ( va pot lasa configu meu nu este de pe net nu ca ati putea sa ma credeti dar nu as vrea sa intervin dar am oare cum o experienta pe jocu asta sper sa nu ma luati in nume de rau doar pt ca am lasat acest comentariu... in continuare astept decizia finala , spor la toti si multumesc pt atentie ! 

Se vede ca este player cu skill-uri dar nu inteleg cum un player poate ține ținta numai in dreptul capului de fiecare data , nu sunt eu mare jucător dar o idee despre joc am ! Ma uitam pe el inainte de demo facut de Egorv cand a luat 8 playeri si toti hs,  nu stiu ce sa zic si "rafalele" de 3-4 gloanțe constant pe care le da imi da de gândit,  momentan PRO UNBAN ! 

P.S you will be mine ....HaHaHaHaHaHaHa:)))