Jump to content
Sign in to follow this  
eSeReN

problema cs 1.6

Recommended Posts

Salut,tot intampin eroarea asta,cam 1-2 ori pe zi la cateva ore dif,care e problema?

Bag cs in bara,dupa un anumit timp apare eroarea asta pe ecran,dau ok apoi se inchide cs

g3MaPm6.png

Salut!

Ai reinstalat jocul, steam-ul sa vezi daca tot eroarea aceasta iti apare?

Intra in Control Panel -> Network and Internet -> Network and Sharing Center -> Change adapter settings -> click dreapta pe 'Ethernet' -> Properties, dupa dai un click pe 'QoS Packet Scheduler' si apesi pe 'Uninstall'.

Dupa ce ai facut asta dai un restart la pc si ne spui daca mai ai aceasta problema.

• Like 1

TEhONhm.png

o bifez doar pe aia si dau uninstall? sau cum,si ce legatura are

10 hours ago, eSeReN said:

TEhONhm.png

o bifez doar pe aia si dau uninstall? sau cum,si ce legatura are

Da, o bifezi doar pe aia si ii dai uninstall.

Ce legatura are? Ti-am dat o metoda de rezolvare pe care am testat-o si la altii cu problema aceasta.

3 hours ago, eSeReN said:

bp0brWa.png

Mai exista si alta metoda?

Ce ai debifat acolo? Ti-am spus sa dezinstalezi doar 'QoS Packet Scheduler', daca nu stii nu te mai baga la creatie.

Am debifat tot,si am lasat doar QoS,asa cum ai zis mai sus

Se poate da t/c ! Nu am rezolvat problema dar prefer sa caut pe google decat sa primesc toxicitate in raspunsuri

19 minutes ago, eSeReN said:

Se poate da t/c ! Nu am rezolvat problema dar prefer sa caut pe google decat sa primesc toxicitate in raspunsuri

Eu ti-am spus sa dezinstalezi doar 'QoS Packet Scheduler'. 

In fine, daca nu intelegi nu este vina mea, am incercat sa te ajut.

30 minutes ago, eSeReN said:

Ti-a zis sa debifezi QoS Packet Scheduler si pe restul sa le lasi. Dar el zice ceva, tu intelegi altceva si dupa dam report aiurea ca nu ofera suport cum trebuie. Daca nici dupa tutorial nu stiti sa faceti asta nu inseamna ca omul e toxic. 

Inchis la cerere.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.