Jump to content
Sign in to follow this  
Ionut1

Reclamatie Dashoo

Recommended Posts

Numele celui reclamat: Dashoo

Numele reclamantului: Ionut
Ora si data incidentului: Intre ora 14:30 - 15:00

Acuzat de: Misoginism

Descrierea situatiei: Baiatul a inceput sa spuna in mijlocul roll.play-ului ca el nu vorbeste cu fete ( pizde ) ceea ce in regulament scrie ca nu se accepta Misoginismul pe server!

Dovada Video/Foto cu situatia: https://www.youtube.com/watch?v=G4HPtfus-KY&feature=youtu.be

Alte precizari: Nu am altceva de precizat

Nu vad nici un misoginism in acesta filmare  a fost pur si simplu un roleplay asta este din cea ce vad :)) si faza cu bisericuta  pare asa un mixing :)) Oricum parerea mea nu prea conteaza deci ramane sa vada asta Un Management :)) ♥

• Like 6

20 minutes ago, CaramiDaa said:

Nu vad nici un misoginism in acesta filmare  a fost pur si simplu un roleplay asta este din cea ce vad :)) si faza cu bisericuta  pare asa un mixing :)) Oricum parerea mea nu prea conteaza deci ramane sa vada asta Un Management :)) ♥

Eu spun sa nu te mai bagi tu la orice reclamatie ca nu ai grad sau ceva! Multumesc! :D 

• Like 1

A fost roleplay man ... Am raspuns cu aceeasi moneda doar, se poate vedea in video-ul postat ... Tot ce am facut (si a deranjat) a fost sa indrum catre regulament, dar mai mult de atat, am si eu video cand m-ai urmarit cu masina pe autostrada si ai dat peste mine deoarece plecasem de la locatia de cocaina si ai crezut ca am luat eu avionul, numai ca nu-mi place cearta cu toti copiii ... So ... Dupa parerea mea, mafia rusa face abuzuri in continuu si au membri cativa copii care vorbesc de sus si deranjeaza pe ceilalti civili (si despre fata din video pot spune acelasi lucru). 

• Like 2

1 hour ago, Dashooo said:

A fost roleplay man ... Am raspuns cu aceeasi moneda doar, se poate vedea in video-ul postat ... Tot ce am facut (si a deranjat) a fost sa indrum catre regulament, dar mai mult de atat, am si eu video cand m-ai urmarit cu masina pe autostrada si ai dat peste mine deoarece plecasem de la locatia de cocaina si ai crezut ca am luat eu avionul, numai ca nu-mi place cearta cu toti copiii ... So ... Dupa parerea mea, mafia rusa face abuzuri in continuu si au membri cativa copii care vorbesc de sus si deranjeaza pe ceilalti civili (si despre fata din video pot spune acelasi lucru). 

V-a decide un admin !

Sper ca "va" decide mai repede, deoarece a inceput sa se goleasca serverul din cauza atitudinii "mafiotilor"... 

Regula 7.4 din regulament daca o citesti zice in felul urmator: Membrii mafiilor nu au dreptul de a lua cetateni la suturi daca acestia n-au o treaba cu zona lor. Tu ai decis sa mergi mascat pe acea zona si sa stai acolo, crezand ca acea regula te va apara daca tu apari la acea locatie ca sa iei avionul mirific de cocaina. Persoanele in cauza au tot dreptul de a sechestra zona, fiind sub controlul lor. Mai pe scurt: Te poti plimba pe acolo, dar nu sa te distrezi pe un teritoriu acaparat de o anumita mafie. Persoanele te-au interogat sa afle ce se intampla cu tine acolo.

Bombardierismele facute de tine sunt strict interzise. Ala nu e un roleplay, e refuz de roleplay cu o persoana cu un misoginism iesit din comun si fapt ce va fi sanctionat cu un warn de aceasta data care va expira in 30 de zile. Daca in urmatoarele 30 de zile, dai dovada de acelasi comportament execrabil fata de o alta persoana, vei fi sanctionat cu ban inlocuitor a zilelor ramase din acel warn.

"N-am fost la sedinta de sindicat" - Aici ti-ai anulat tot ce inseamna "civil". Ai recunoscut direct ca tu faci parte dintr-o mafie. GG's. Altfel, tu n-aveai de unde sa stii de sedinta de "Sindicat".

Reclamatie respinsa, topic closed.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.