Jump to content
Sign in to follow this  
John @ Anormalii

Cerere verificare demo [AIM]

Recommended Posts

Nickname jucător suspectat: kytykat @ Anormali. 
Link demo (doar http://www.mediafire.com/): https://www.mediafire.com/file/9uouaxesg7pnoye/kyty.dem/file

Mărime demo (MB): 6.6
Server (obligatoriu): Anormalii.indungi.ro 
Serverul folosește plugin de oprire a flash-urilor din partea coechipierilor?:da 

Ați căutat în BLACKLIST jucătorul?: da
Alte detalii: rog o analiza rapida si cat mai numeroasa fiind vb de un admin si membru overwatch ! Multumesc. 

• Like 4

:school: Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school: 

:ow1: Numele suspectului:  :kytykat
:ow1: 
Mapa jucata:   de_mjolby6

Prima runda face primu kill langa x...apoi ia un flash complet..dupa ce isi revine face al doilea kill..tragand foarte ciudat(ca un silent aim)..se duce spre x..face al 3 kill nmc ciudat..iese ala din canal si il omoara.

A Doua runda:Iar spre x..ia un flash..face un kill..nmc ciudat.

A 3 runda:Doar un kill cel de la geam..care din nou mi se pare ciudat la cum trage..

Concluzie...Cam mic demo-ul sa dau un verdict instant..si sigur..

Din acest demo-ul fiind foarte mic si bazat doar pe cateva kill-uri nu pot zice decat  ca e curat...Poate revii cu altul mai lung

Edit dupa ce am vazut al doilea demo:In prima runda la primu kill..din nou trage foarte ciudat..si din nou al 2 kill..

A doua runda din al doilea demo..trage iar prin poarta..si se vede ca i sare un pic tinta..

Concluzie finala...Avand in vedere ca sunt vreo 4 kill-uri in care trage si tinta i se vede ca sare..Parere mea este ca are ceva..acolo..ori un cfg.cu silent aim..ori un no recoil.

Gandindu-ma ca am inteles ca a fost admin sau coleg cu noi..te face sa te gandesti si razgandesti..dar asta e parerea mea.

Verdict final:No recoil.Silent aim.

Edited by Adrian_Jokerit, .

:school: Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school: 

:ow1: Numele suspectului: kytykat @anormalii.

:ow1: Mapa jucata: de_mjolby6

:ow1: Analiza:

• deci o sa incep cu faza cea mai suspecta din punctul meu de vedere, in a 3-a runda la inceput cand merge mid si il vede pe cel din casa de la geam, tinta automat i se pune pe inamic si dupa se intoarce in punctul in care era initial, aici un video cu faza la viteza 0.25x: 
  • nu ar fi avut pur si simplu de ce sa faca asa ceva cu tinta, se vede prea clar ca tinta i se pune singura pe inamic si nu trage el de mouse, iar mai apoi cand trage in el nici macar nu are tinta pe inamic dar il omoara.

• a 2-a faza care mi se pare suspecta (nu la fel ca si prima) e in runda a 2-a, dupa ce ia flash si face primul kill, din nou dupa ce trage un glont tinta se duce spre dreapta (spre inamic) si dupa se intoarce inapoi, video la viteza 0.25x: 

:ow1: Concluzie: in afara de cele 2 faze de mai sus nu mi se pare nimic suspect, dar eu zic ca si prima e suficienta ca sa ne dam seama ca are cod.

:ow1: Verdict: AIM :ow4: 

• Upvote 1

:ow: Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa OVERWATCH:school:

Nick suspect: kytykat @anormalii.

Mapa jucata: de_mjolby6

:ow1:R1: Nu am vazut nimic suspect in aceasta runda, pot spune ca a avut bulan la primul frag, in rest nimic special, cand a murit aproape ca a golit un incarcator  pe langa adversar = clean!:ow3:

:ow1:R2: Runda asta nu ne aduce faze suspecte... = clean!:ow3:

:ow1:R3: Nimic suspect in runda asta = clean!:ow3:

Mam uitat si la al doilea demo dar tot curat este, parerea mea :ow3: !

CONCLUZIE

In urma vizualizarii acestui demo am ajuns la concluzia ca suspectul nu detine nici un fel de cod, a avut o singura faza in prima runda dar cred ca a fost bulan, aceea fiind singura faza mai speciala, cert este ca nu ia sarit tinta la nici un frag, are un skill bun, si nici faze de wall nu sa prezentat !

VERDICT FINAL

CLEAN!:ow3:

Edited by maddaliN, .

:school:Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwat.ch! :school: 
:ow1: Numele suspectului: Kytykat @Anormalii 
Mapa jucata: de_mjobly6

:ow1:Analiza: 

-Prima runda: Face un headshot cu ak 47 primeste flash. Mai face 2 kills cu ak 47 si moare. Nimic suspect.

-A doua runda: Si-a cumparat un ak 47 si un deagle, da un flash, primeste flash si face kill se plimba pe mapa si se termina runda.

-A treia runda: A fost mutat in echipa Terorist, face un kill usor si moare.

:ow1: Conluzie: Nu am vazut nimic suspect la acest demo. Face kill-uri usoare si verifica zonele.

:ow1: Verdict: :ow3:CLEAN:ow3:

:ow1: Numele suspectului:  : kytykat
Mapa jucata:  de_mjolby6 si de_inferno2se

Analiza:  

In prima runda: Runda asta face 3 kill-uri apoi moare. 

A Doua rundaIsi ia flash apoi face un kill  dupa ceva timp se termina runda.

A Treia runda: Face kill-ul  la geam si se termina runda.

Al doilea demo: 

Prima runda: A facut un kill dupa tinta i s-a dus exact pe celalalt prin cutie..  

A Doua rundaNimic special si moare.

Concluzie  In a treia runda si in al doilea demo  prima runda a fost suspect. Tinta i se punea  direct pe inamic. + tinta se misca ciudat.

:ow1: Verdict:   AIM :ow4:

Edited by Robert. ❄️, .

:ow: Salut. Iti multumim pentru apelul la Overwatch! :school:

Numele suspectului: kytykat @ Anormali. 

Mapa jucata: de_mjolby6

skin1.png.77bd2f4b674d08ab46c0ec9dab03d75e.png R1: In prima runda face cateva kill-uri, iar apoi trage aproape o incarcare pe un player si nu reuseste sa-l omoare => nu are aimbot, iar apoi moare. clean!:ow3:

skin1.png.77bd2f4b674d08ab46c0ec9dab03d75e.png R2: In a doua runda nu face nimic special, nu are nici o faza suspecta, ia un flash, dupa ce se termina durata flash-ului face un kill pe un jucator care iese din pit si apoi se plimba. clean!:ow3:

skin1.png.77bd2f4b674d08ab46c0ec9dab03d75e.png R3: In a treia runda, are o faza dubioasa, il vede pe jucator, nu trage din prima in el, insa tinta ii zboara in sus, apoi iese pe el si trage niste gloante sarite, aceasta este o faza dubioasa. = AIM!:ow4:

Al doilea demo:

skin1.png.77bd2f4b674d08ab46c0ec9dab03d75e.png R4: Vede un jucator in stanga, pe care il omoara, apoi face un wallbang prin cutie, auzind un adversar care se apropri, se retrage isi ia cateva gloante, mai face cateva kill-uri si se termina runda. clean!:ow3:

skin1.png.77bd2f4b674d08ab46c0ec9dab03d75e.png  R5: Este o runda foarte scurta face putin wallbang prin porti, iar apoi moare. clean!:ow3:

Concluzie: Runda a treia este o runda foarte dubioasa, insa pentru o faza nu prea poti sa-i acorzi ban, din punctul meu de vedere in celelalte runde este clean, insa decizia va ramane la superiori.

VERDICT FINAL:

clean!:ow3:

Salut , multumim ca ai apelat la noi !

Numele suspectului : kytykat @ Anormalii

Harta: de_mjolby6 / de_inferno2se

Concluzie : In primul demo nu am vazut nimic suspect .  Iar pe harta de_inferno2se de la secunda 0:22 a fost umpic cam ciudata reactia lui de a face transferului de pe  un inamic pe celalalt . In rest nu am vazut nimic suspect . Sunt si demo-urile mult prea scurte nu ai din ce sa iti dai seama . In rest este un jucator bun , are movement bun , se foloseste si de sunet .

Verdict: Curat

Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school: 

:ow1: Numele suspectului: kytykat @ Anormalii
Mapa jucata:   de_mjolby6 , de_inferno2se

Analiza:  

1. Pe mapa de_mjolby6 in prima runda se duce la cutii , se vede clar aim-ul pentru ca , cand ii omoara pe aceia 3 ii tremura tinta  si ii sare tinta pe capul acestora!

2. Tot pe mapa mjolby6 in cea de a doua runda se duce tot la cutii , incearca sa dea push in ei dar este orbit de acel flash iar el se pune pe ctrl langa perete si tot la fel cand il omoara ii tremura tinta!

3. Tot pe mjolby6 in cea de a 3 runda este mutat la tero si cand este pe mijloc il vede pe acela la geam si trage si ii sare tinta fix pe capul aceluia si ii mai si tremura!

4. Pe mapa de_inferno2se adica al 2-lea demo este in casa si cand se urca il vede pe acel player si trage si sa va uitati cu atentie cum ii tremura tinta iar in spatele lui mai erau cativa playeri si acestuia ii sare tinta de pe playerul pe care l-a omorat pe aceia care erau dupa cutie! Tot in runda aceasta coboara sa verifice daca bomba a fost plantata iar cand se intoarce la fel ii sare tinta pe capul acelui player dupa se intoarce si cand o vede pe LadyStark acesta trage si o omoara si la fel ii sare tinta la cap!

5. in cea de-a doua runda tot pe de_inferno2se trage prin poarta iar dupa moare!

Concluzie Verdict final: Aimbot!

:ow1: Numele suspectului:  kytykat @ Anormalii
:ow1: Mapa jucata:  de_mjolby6

:ow:Demo 1: 

:ow:Runda 1: Joaca runda pe aproape de x2...face 3 killuri normale...mai vede adverar...se retrage putin in spate si incarca, iese tragand face inca 1 frag si moare..

:ow:Runda 2: Are acelasi loc si aceeasi pozitie...inainteaza spre baza T...primeste flesh si se baga la colt...ii dispare fleshul pe jumatete, vede adversar si face frag...continua sa mearga prin toata mapa tragand la nimereala, nu mai face frag si se termina runda....

:ow:Runda 3: Este transferat la echipa T...merge pe mid...singura faza este cand bate adversarul de la geam la noroc...trage miscand de mouse putin ca si cum ai zice ca are aim...dupa ce face fragul moare...

:ow1: Numele suspectului:  kytykat @ Anormalii
:ow1: Mapa jucata:  de_inferno2se

:ow:Demo 2: 

:ow:Runda 1: Incepe la B...se duce la scara...arunca un flesh pe hol...urca pe shift si aude adversar in stanga lui si face frag...se retrage ii vine adversar din hol, dar ii fura altcineva fragul....aude inamic in spatele lui pe site B, se retrage si face frag prin HS (nici vorba de sarit tinta la cap)...se termina runda..

:ow:Runda 2: Merge pe site B.....apasa usa din jumate cu rafale de gloante....vrea sa incarce arma si moare...

:ow3:Jucatorul joaca la sunet, trage rafale de gloante miscand mousu-ul si iti da impresia ca se foloseste de no-recoil...fragurile le face usor si simplu...sigur are un cfg cu purine alliasuri pe acolo de intra gloantele asa bine la cap, dar asta nu schimba nimic...

Verdict: CLEAN:ow3:

Salutare, nu exista jucator curat sa faca faze de genul! Ultima faza la porti este prea suspecta !

Chiar daca nu sunt multe faze si fiind si in proiect multi colegi nu au vrut sa zica aim ( daca nu s 100% mai bine sa nu greseasca) o sa-mi asum responsabilitatea si o sa ti scaotem gradul de Overwatch pentru ca te-ai folosit de coduri pe un server public din comunitate !

@John @ Anormalii multumim de demo ! 

• Like 4
  • Confused 1
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.