Jump to content
Sign in to follow this  
CaramiDaa

Cerere Unban Caramida

Recommended Posts

Pot spune ca am facut rp frumos cu Caramida ... Cum am mai spus si in alte posturi anterioare, nu mai ai cu cine sa faci un rp de calitate la ora actuala (excluzand Politia). Imi place ideea serverului si imi place cum era acum ceva timp, era mai populat si aveai cu cine sa faci rp, acum toata actiunea pe server consta in a fi luat ostatic de mafii ale caror membrii sunt niste copii ce te fac sa renunti ...

Merita unban, in ideea ca va fi iar ceva frumos si consider ca deciziile staff-ului ar trebuii analizate mai mult !

• Like 1

+1 Merita unban, se vede ca vrea sa se joace pe server si zic ca merita o sansa.

• Like 2

Agree, Un player de calitate .
Ca orice om in viata, merita o a doua sansa .
Sigur  putem dovedi ca suntem oameni si suntem intelegatori si indulgenti la asemenea greseli.
Caramida suntem alaturi de tine .

P.S. incearca sa te conformezi .

• Like 1

Chiar merita unban. Chiar ii place serverul și  e conștient el de ce prosti a facut. Si am observat ca destul de multa lume ii duce dorul. Merita o șansă să dovedească ca sa schimbat 

• Like 1

+ pentru Unban Vrem Live de la tine Caramida:kiss2:

• Like 1

Salut, tinand cont de trecutul tumultos al lui Caramida, eu unul am interactionat cu el in mod rp, pe langa faptul ca au mai fost si mici incidente unde s a soldat cu focuri de arma, au fost si rp uri bune, cu urmariri frumoase. Cum a spus si Dashoo in postul de mai sus, fiecare om mai greseste (facand abstractie ca domnul caramida a avut mai mult de 2 antecedente) si consider ca ar mai merita o ultima sansa, daca este dispus sa lase arma deoaparte si sa se bazeze mai mult pe vorbe.

• Like 2

+1 Caramida are rp foarte bune si merita o a doua sansa. Este un baiat foarte bun si un caracter bun am jucat foarte multa vreme cu el si chiar imi doresc sa am rp misto cu el cum aveam si inainte.

• Like 1

Salut,eu zic ca merita o sansa,stie sa faca un rp foarte frumos . Ca om e super de treaba si prietenos. Deci e un +1 de la mine

• Like 1

Nu se va schimba nici o data. Va fi tot acelasi hai sa-i facem sita. Dar merita o sansa zic. +unban

• Like 1

hai ca nu are 500 views daca e mai mult ca pe live :smiletear::kiss2:

• Like 1

+1 

merita unban, mai are el scaparile lui dar stie sa faca RP, pana la urma ban-ul asta a rezultat dintr-o dificultate tehnica(nu ii mergea VOIPul lui caramida)

Propun unban deoarece , desi nu am intalnit-o in foarte multe RP-uri , in cele unde a fost a facut un roleplay decent , chiar spre bine.

Eu cred ca orice mai greseste si se mai intampla sa se actioneze la nervi si sustin ca toti meritam a doua sansa.

+1

Merita unban deoarece și-a asumat tot ce a greșit,pana la urma toată lumea merita o a doua șansă Jimmy Fallon Santa GIF by NBC

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.