Jump to content
Sign in to follow this  
Joosh. ▲

Ho, ho, ho.. Concurs de sarbatori [Editia 5]

Recommended Posts

Concurs [1] : Ajunul Craciunului petrecut cu familia ( pe teamspeak iti dai seama )

Concurs [4] : Numarul 7

• Like 6
  • Sad 2

Concurs 1: Crăciunul înseamnă familie, bucurie, speranță și prietenie.

Concurs 3: Counter Strike 1.6

Concurs 4: Numărul 27

• Like 3
  • Upvote 1

Concurs [1]: Craciunul inseamna in primul rand timp petrecut cu persoanele dragi (familie/rude/prieteni etc.), in al doilea rand, inseamna bucurie si fericire, mai ales sentimentul ala de esti acasa cu familia si auzi colindatorii, iar in al treilea rand, inseamna Home Alone, cum e posibil sa fie un Craciun fara asa ceva?

Concurs [3]: Borderlands 3

Concurs [4]: numarul 13

Edited by tysoNN., .

• Like 1
  • Upvote 2

Concurs 1 : carantina anti covrig 19 pe ts donu

Concurs 3:  Escape From Tarkov

Concurs 4: 74

• Upvote 1

concurs[1]: Craciunul pentru mine inseamna împlinire,fericire,familie,cadouri :lol:

concursul[3]: Warzone

concursul[4]: 24

Edited by p3run, .

• Upvote 1

Concurs [1] : Craciunul semnifica un sentiment frumos, deoarece în aceasta perioada a anului toate familiile se strâng împreună si petrec clipe minunate. 

Concurs [2] 20201220-071909.jpg

Concurs [3] : Cyberpunk

Concurs [4] : Numarul 23

• Like 1

Concurs [1]: Crăciunul pentru mine reprezinta momentul in care ne unim toata familia si dansăm, mâncăm si petrecem momente de ne uitat alături de cei dragi toata noaptea. 

Concurs[3]: CS:GO

Concurs[4]: Numarul 9

Edited by OxyGeN 2K, .

• Like 1

Concurs 1: Să petreci cu familia/prieteni dar cu covidul asta nu prea o sa vezi așa ceva.

Concurs 3: Sea of Thieves

Concurs 4 : Numarul 16

• Like 1

Concurs [1] - Pentru mine Craciunul inseamna un fel de magie a lunii Decembrie, senzatia de bucurie cand esti cu toata familia si prietenii cei dragi, colindatorii care vin sa colinde fiecare casa, impodobirea bradului si decorarea casei cu ghirlande luminoase, culoarea zapezii de un alb sclipitor si traditiile romanesti...

Concurs [2] - 

IMG_20180324_135651.jpg

Concurs [3] - Mount & Blade ll: Bannerlord

Concurs [4] - 83

• Like 8
  • Upvote 1

Concurs [1]: Pentru mine craciunul inseamna bucurie,fericire si mai mult timp impreuna cu familia. Este sarbatoarea mea preferata si cu drag petrec aceste zile...pacat ca anul asta va fi diferit:)) E greu sa simti spiritul craciunului cand stii ca ti se impun restrictii, iar mosu poate fi oprit la granita si bagat in izolare. Nici vremea de afara nu mai e la fel, lipseste zapada care era acum 5-6 ani, colindatorii cred ca vor sta si ei acasa, dar hai sa gandim pozitiv si sa petrecem cum putem,ca odata e craciunul in 2020 :))

Concurs [3]: Cyberpunk 2077

Concurs [4]: 1

Edited by eSeReN, .

• Like 1

Concurs [1]: Pentru mine Craciunul semnifica cea mami frumoasa perioada a anului cand toti cei dragi nostri ne strangem la masa, si ne simtim bine, ne intalnim poate cu unele persoane care doar in acea perioada vin acasa. Si mai este

acea senzatie placuta ca "este Craciunul" bucuria celor mici ca poate va venii mosu si la ei!

Concurs [2]: https://imgur.com/8OzqYv6

Concurs [3]: BATTLEFIELD 5

Concurs [4]: 28

Edited by maddaliN, .

• Like 7

Concurs [1] : Creciunu este o sarbatoare din mos stramos . De cand eram mici eram invata cu mosu ca ne aduce cadouri, toata ziua in zapada si la sfarsit de zi cu familia la masa. Cred ca aceasta sarbatoare ne poate aduce bucuri,unele clipe cu familia,prieteni unice.

Concurs [2] :https://imgur.com/a/bXLWmHM      

Concurs [3] : Call of Duty: Black Ops Cold War

Concurs [4]: 77

Edited by blabb, .

Reason: am uitat sa scriu indungi romania

• Like 1

Concurs {1} :  Craciunul pentru mine inseamna momente impreuna cu familia in mod special si persoanele iubite. ( Imi aduc aminte cand eram mica si ne strangeam toti la tara la bunica mea si mergeam la derdelus cu sania, se auzeau numai tipete de bucurii,rasete, bunica ne facea gogosi si ceai si tipa dupa noi sa intram in casa sa ne schimbam hainele ude si sa ne incalzim). In fiecare an astept cu nerabdare ziua de 24 decembrie sa imbodobesc bradul si ziua de Craciun sa vad ce surprize mi-a adus Mos Craciun in acel an.Sa nu uitam de pozele cu bradul care este imbodobit cu luminite si fel de fel de globulete si dulciurele, Plus mirosul de brad proaspat imbinat cu aroma de la ciocolata calda si cozonacul abia scos din cuptor care pluteste prin casa, sau de sarmalutele fierbinti. Pentru mine Craciunul inca este o sarbatoare magica, incepand cu colindele care canta in casa ( toata luna decembrie) pana la clipele frumoase cu familia.

Concurs {2} :      

IMG-20201220-230949.jpg

Concurs {4} :    69

• Like 4

Competitie 1: 
Craciunul pentru mine inseamna familie si atat. Am fost prin alte tari si am stat de 2 ori de Craciun boschet printre straini, e cel mai dureros lucru. Poti sa ai acasa un cozonac si un pahar de suc daca ai familia langa tine este tot ce ai nevoie si simti acel spirit de Craciun. 

Competitie 2:
Skip aici nu am talent.

Competitie 3:
Valorant? 

Competitie 4:
99

• Like 5

Comp.1:Craciunul ca si orice alta sarbatoare ne aduce in casa liniste,pace si bucurie alaturi de cei dragi, in mare parte ne trezeste la viata:wine:

Comp.3: Call of Duty: Modern Warfare

Comp.4:52

• Like 1

Competitia [1] Ce inseamna craciunul pentru tine?

Pace si liniste, cat si cea sufleteasca si spirituala, bucurie si fericire alaturi de cei dragi.

@Sarbatori fericite tuturor! 

Competitia [3] Ce e in sacul lui Mos Craciun?

Squad

Competitia [4] Raffle

72 

• Like 3

Competitia [1]

Pentru mine Craciunul inseamna timpul cu familia dar mai mult bani, femei si bautura

Competitia [2]

gfnfgh.thumb.jpeg.c9c75f69181b1f0cb2072aa6e5770b71.jpeg

Competitia [3]

Far cry 5

Competitia [4]

46

• Like 7
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.