Jump to content
Sign in to follow this  
Joosh. ▲

Ho, ho, ho.. Concurs de sarbatori [Editia 5]

Recommended Posts

Competiția [1] - Crăciunul ne aduce de fiecare dată multe bucurii, pace, iubire şi atenție din partea celor din jur dar și o bucurie nemărginită în sufletele noastre. Pentru mine Crăciunul nu este despre a oferi cadouri, ci timp și dragoste. Timpul e cel mai prețios. Nu lucrurile materiale ar trebui să ne facă fericiți, ci timpul pe care îl petrecem alături de persoanele dragi, de familie, de prieteni. Sărbători fericite să aveți dungaților ! :kisslove: :beer:

Competiția [2] https://imgur.com/a/CFYP4ds

Competiția [3] - PUBG

Competiția [4] - Numărul 10

Edited by asdf.1, .

• Like 7

Competitia [1]: Craciunul este unul din cele mai importante momente din an. Eu astept cu nerabdare aceasta sarbatoare deoarce reprezinta o posibilitate de a petrece clipe fericite alaturi de familie si de prieteni. Pentru mine, Craciunul inseamna bucurie, emotie si dorinta de ai face fericiti pe cei din jurul meu. Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

Competitia [4]: 37

Edited by JHONUL, .

• Like 5

Concurs 1 - Cand vine Craciunul te gandesti ca a mai trecut un an, bun sau rau, si incepe altul. Simti o fericire atunci cand te pregatesti, faci bradul, asculti colinzi, mai ingheti de frig, mai tai un porc, mai bei un vin cald cu scortisoara, mai dai 3 lei la baiatul vecinului ca si-a trimis puradelu sa faca bani. Lucruri pe care nu le vezi sau nu le faci in timpul anului. Conteaza sa fiti mereu fericiti alaturi de cei dragi.

Concurs 2 - 

Screenshot_6.thumb.png.2025c5bcef6f9434ca6b8728d993c9c7.png Ziua in care am crezut ca mor, dar macar am facut poze faine

Concurs 4 - 95

• Like 7

Concurs [1]: Un motiv de a petrece mai mult timp cu familia.

Concurs [2]: -

Concurs [3]: Doom Eternal

Concurs [4]: 15

• Like 2

Felicitari tuturor si va multumim pentru participarea din acest an la editia 5 a concursului anual de craciun! Am incercat sa aducem ceva mai diferit fata de anii anteriori cu mai multe sanse si mai multe castiguri! A venit si momentul minunat de a anunta castigatorii concursurilor si incetisor sa adaugam premiile atat in sistem cat si in conturi! 

Concursul 1 [Descrierea] - Castigator: @OrEoo ❄️

Concursul 2 [Imaginea] - Castigator: @Awesome
Concursul 3 [Jocul din sacul Mosului] - Nici un castigator, nu s-a ghicit jocul pana in momentul inchiderii acestui concurs, dar veti mai avea o sansa! Fiti pe faza!

Concursul 4 [Raffle] - Castigator: @eSeReN 

https://ibb.co/txCVXH4

Acestea fiind spuse, in cel mai scurt timp posibil vom trimite premiile catre voi! 

Cu sima,

Echipa Indungi Romania!

• Like 4
  • Thanks 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.