Jump to content
Sign in to follow this  
Catalin Danyel

Gala Premiilor Zombie Escape.

Recommended Posts

Buna ziua dragi prieteni.

Suntem in pragul sarbatorilor asteptate de catre toata lumea. Este acea perioada placuta in viata noastra, cand puteam sa ne simtim bine alaturi de familie si de cei dragi!

Vreau sa va urez tuturor din partea mea, sa aveti parte de cele mai frumoase si placute momente alaturi de parinti, frati, surori, rudele voastre apropiate!

Va doresc multa sanatate, impliniri sufletesti si multa iubire in viata, acum si in anul ce o sa vina!

Cred ca am reusit in acest an multe lucruri pe care ni le-am propus, sa le ducem pana la un anumit punct dorit.

Am reusit sa strangem un grup minunat si colegi de nadejde pentru a ne forma ca si echipa in jocul si spiritul acetuia pe care ni-l provoaca cu drag zi de zi.

Am ras, am glumit , poate ne-am mai si certat, dar important este sa ne sprijinim unul pe altul, deoarece momentele, sunt uneori si putin, mai bune!

Poate va intrebari de ce am pus acel titlu mai sus?

Va spun cu mare drag si cu mult respect, pentru playerii care credeti dvs ca v-au captat atentia in acest an sau pentru o perioada mai mica, meritele desemnarilor acestora!

Ca si organizator, pentru voi, creez acest topic si ma exclud din start desemnarilor ce vor urma!

Toata lumea care este interesata poate sa vina si sa isi exprime opinia in limitele bunului simt si cu seriozitate si punctualitate!

Ca sa nu o mai lungesc atat de mult ,

Oameni dragi,

Iata si urmatoarele desemnari :

1. Adminul anului 2020 -

( cine credeti ca a fost cel mai activ si si-a dat silinta cel mai mult pentru server si merita sa fie apreciat cum se cuvine?)

2. Vip-ul anului 2020 -

(care vip credeti ca este cel mai sprinten si saritor?)

3. Cel mai bun jucator al anului 2020-

(care credeti ca a facut un joc bun si a avut evolutii bune in tot acest timp?)

4. Fondatorul anului 2020-

(care credeti ca va ajutat si va sprijinit de fiecaredata cand a-ti apelat la ce-i 2 sau a facut o treaba buna pe server si forum?)

Pe mine ma remarcat mult aceasta vorba vinind de la voi, asa ca ultima rubrica care nu este obligatorie :

5. HaterGater-ul anului 2020-

(care credeti ca este acela?)

Mi-as dorii sa va distrati cat puteti de mult in aceasta perioada , pana voi anunta pe 25.12.2020 la ora 00:00 cand voi opri si desemna castigatorii pe care i-ati votat dvs.

Votati rubricile 1/ 2 / 3 /4 - 5 optionala, cu bunul simt pentru ceilalti. Eu sunt exclus in toate rubricile din start !

Important! Cand votati nu aveti voie sa va repetati cu acelasi nume pe care l-ati mai votat odata. Acel vot nu va fi lu-at in considerare!

Daca sunt intrebari sau nelamuriri mi le puteti pune in privat sau unde vreti voi altundeva

Mult noroc dragi oameni si colegi!

• Like 1
  • Haha 1

Din păcate @Catalin Danyelnu poate anunța el câștigătorii in aceasta seară fiind ocupat cu alte treburi, voi posta mai jos candidații care au adunat cele mai multe voturi pentru fiecare categorie in parte!

Câștigătorii sunt următorii: 

Felicitări!

Vă mulțumesc tuturor pentru participarea la concursul organizat de @Catalin Danyel! Sărbători fericite alături de cei dragi vă doresc!:kissface::kissface::kissface:

P.S: Click pe fiecare nume pentru a vedea imaginea cu voturile totale pentru fiecare concurs in parte.

Edited by Kanezu., .

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Multumesc celor care m au votat 

vreau să vă spun ca va urăsc în continuare pe toți 

La fel de mult 

sărbători fericite va doresc 

oricum sunteti triști dar totusi sărbători fericite macar :))))))))))))

adior

• Like 1
  • Haha 4
  • Confused 1
  • Sad 1