Jump to content
Sign in to follow this  
Marian :x

Reclamatie FLOCEA

Recommended Posts

Numele tau pe server: Marian :x

Numele jucator/admin reclamat: FLOCEA

Data: 1/12/2021

Motiv reclamatie: gag

Dovada(obligatoriu): 

Alte precizari: nimic de zis. daca ,,dmn mai e si admin,, e limbaj ma las de cs.

• Upvote 1

Short story :

Marian :x :  era in spate

la gogu

si l-ai omorat

dmn mai e si helper

Presupun ca ai considerat ca a facut fk si ai luat apararea unui player, iar el s-a simtit ofensat de la ceea ce i-ai zis si ti-a dat gag.. mda nu stiu ce sa zic, din partea mea mi se pare un gag prostesc, dar cumva il inteleg si pe FLOCEA, deci sunt neutru.

• Like 2

"dmn mai ce helper" nu mi se pare ceva vulgar pentru gag 5 minute vedem ce spune FLOCEA...  PRO

• Like 1

idem ueber

• Confused 1

2 hours ago, Jumanji said:

Short story :

Marian :x :  era in spate

la gogu

si l-ai omorat

dmn mai e si helper

Presupun ca ai considerat ca a facut fk si ai luat apararea unui player, iar el s-a simtit ofensat de la ceea ce i-ai zis si ti-a dat gag.. mda nu stiu ce sa zic, din partea mea mi se pare un gag prostesc, dar cumva il inteleg si pe FLOCEA, deci sunt neutru.

In primul rand , asta s-a intamplat inainte sa revin seara.Inainte de a primi acest gag ai mai avut de 2 ori gag si nu numai de la mine, ba chiar ai dat si retry dupa gag, dar acesta se pastreaza. Te rog sa prezinti tot demo-ul in care se vor vedea si alte replici mai *acide* ale tale. Eu nu abuzez sau dau gag , rareori o fac , de cele mai multe ori las alti admini in grad mai mare sa o faca. Iar la urma urmei , eu unul nu consider un motiv de abuz faptul ca ai primit gag 5 minute , mai ales la GodMode si mai ales si la fotbal , cand e irelevant , si pe langa asta stii si tu ca nu am mai tinut niciun joculet, dupa ce a zis cifa *omoara-i* deoarece nu aveam minge si am dat kill la toti , iar mapa s-a schimbat si banuiesc ca gag-ul ti-a expirat. 

Dar ca concluzie , da , ti-am dat gag pentru faptul ca absolut incontinuu comentai orice ar fi facut orice CT. Esti unul dintre playerii carora nimic nu le convine si sunt cu sigur ca si colegii mei cunosc cateva exemple,cel putin pentru mine tu esti unul din ele. 

Din contra , mi se pare absurd sa faci pentru asa ceva reclamatie ... [but each with own opinion] 

Edited by F L O C E A, .

Contra, Misepare apsurd, Pentru asta ai facut reclamatie? Pentru un gag? Si din partea lui FLOCEA nu e bine ce a facut poate sa simtit atacat si tia dat gag,dar nu pentru asta faci reclamatie, Cum a zis si fantezie pentru orice gata reclamatie, Nu e ok

Edited by JOLLYY, .

7 minutes ago, JOLLYY said:

Contra, Misepare apsurd, Pentru asta ai facut reclamatie? Pentru un gag? Si din partea lui FLOCEA nu e bine ce a facut poate sa simtit atacat si tia dat gag,dar nu pentru asta faci reclamatie, Cum a zis si fantezie pentru orice gata reclamatie, Nu e ok

Nu m-am atacat, am zis foarte clar ca a primit gag de mai multe ori, la absolut  orice comanda comenta foarte mult, nu știu câți din cei mai sus care dau IDEM IDEM IDEM au stat și au citit și ce am zis eu... 

55 minutes ago, JOLLYY said:

Tu sa inveti sa scrii corect gramatical si dupa mai discutam.

Astia de ziceti idem sunteti cumva martori sau sunteti mentionati in reclamatie? Sau ziceti "Idem" doar ca sa tineti partea cuiva ca si persoanele varstnice cand se intalnesc la poarta la o barfa?

O sa mi permit sa cenzurez din cuvintele lui fantezie, dar totusi a zis ceva in acel topic in care ati luat la cunostina. "in reclamatii - daca nu sunteti mentionat sau martor = NU MAI RASPUNDETI LA RECLAMATII. LASATI UN OWNER SA IA DECIZIA, CA IN FIECARE RECLAMATIE , VA CERTATI CA NISTE "NĂTĂRĂI"." De acum cine n are nicio treaba cu reclamatia respectiva si se apuca sa tranteasca un amarat de idem sau altele o sa se lase cu avertismente.

Nu i motiv de gag ce a zis acolo. Mai ales ca nu te a jignit si nu a injurat ca sa ii dai gag pentru "limbaj".

Un avertisment verbal de data asta pentru FLOCEA. 

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.