Jump to content
Sign in to follow this  
ANDREY YOYO

Unban ANDREY YOYO

Recommended Posts

Nume server: ANDREY YOYO
Ip: 109.100.245.69
SteamID: STEAM_1:0:1084688996
Adminul care ti-a dat ban?: Kate
Cand ai primit banul?: la 13:00
Ce admini au mai fost on?: mai multi
Motiv (pentru care ai primit ban): Wg rosu !
Dovada (poza consola care contine informatiile ban-ului): nu am apucat sa fac sa ma scuzati am dat /q la cs fara sa mi dau seama.
Mai ai ceva de spus? (optional): Va rog frumos cineva experimentat sa se uite pe acest wargods facut astazi la ora la care se vede si sa mi spuneti daca contine ceva ilegal https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2154396 

PS: Cs ul pe care il folosesc este acesta https://downloadcs16.com/cs-16-original.html Daca doriti sa l descarcati faceti un wargods si vedeti daca va iese la fel <3

Ps 2 : Nu ma complic cu din astea am jucat mult in aceasta comunitate am avut admin o perioada foarte mare pe un server clasic pe aceasta comunitate, in trecut am jucat foarte mult modul ze si bucuros fiind ca inca exista un asemenea server romanesc nu m as fi complicat jucand "murdar" Dar asta este, repet vreau sa se uite o persoana experimentata, daca a gresit Kate nu este nicio problema insa astept o rezolvare va pup <3

• Haha 1

Va multumesc frumos, inca astept un verdict <3 sper sa se inteleaga ca este totul ok .. eu personal nu am bagat absolut nimic in acest cs, daca totusi este o problema cu siguranta am sa schimb cs ul numai sa mi spuneti voi un cs de pe internet care este ok sa nu dea si acela "warninguri" ( sa nu aibe fisiere multe in cfg, ca defapt asta are acest cs..)

Respect :*

Edited by ANDREY YOYO, .

Mie unu imi miroase a bullshit, daca nu s-a prezentat testul wg la cererea adminului mai ales pe motiv de quit la cs, fondatorul ar trebui sa decida daca playerul primeste sau nu unban, adminul care ti-a dat ban a procedat corect. Nu prezinti wg = ban. Si in plus, wg-ul prezentat de tine este rosu "Found Too many alias in CFG - unknown status" (scoasa din raportul tau) alias-uri printre care probabil este si bhop.

In concluzie, acest wg prezentat de tine este din toate punctele de vedere banabil.

Revino cu un un config curat si atunci poate fondatorii vor decide in favoarea ta. 

Edited by Moldrem, .

Ma scuzi nu ai inteles, am prezentat wargods la timp, faza e ca cica jucam murdar.... la mine in cerere scrie clar la "Motiv= wg rosu" acum astept sa vad ce decizie se va lua.. fi putin atent si tu inainte sa dai reply. <3

Edited by ANDREY YOYO, .

Am dat edit dupa ce ai postat tu. Citeste te rog. 

Edited by Moldrem, .

Ok am inteles si apreciez da mi te rog frumos un cs clasic care garantat iese curat in wargods si eu am sa l instalez.. vina mea nu este v am dat si link ul de la cs ul pe care il am luat.. va rog sa ma intelegeti chiar vreau sa mai imi petrec timpul jucand pe acest server <3 , edit eu chiar nu am de unde sti ce are un cs 1.6 prin Cfg supradenumit "Orginal" luat de pe net.. va multumesc <3

Edited by ANDREY YOYO, .

Eu nu ti-as da ban pentru ca sunt foarte multe kit uri pe net cu cfg uri pt fps, dr etc si unele persoane nu stiu, ca sa nu mai ai probleme cu wcd ul descarca cs ul asta, are doar crack ul pus. Iti garantez eu ca 30% dintre jucatorii non steam au kit uri dupa net gata facute cu script uri fara ca ei sa stie...

Edited by th3fla, .

• Like 1

Multumesc frumos si tie pentru reply, apreciez imediat termin de descarcat cs ul pe care mi l ai dat tu si revin cu un edit si am sa pun testul wargods <3

• Upvote 1

Salut, 

Scuzati ca ma bag, cs-ul pe care il are.. are deathrun.cfg cu toate ca nu are bhop script sau altceva.

Intra unde ai instalat cs-ul, intri in cstrike si stergi tot .cfg in afara de config, dupa refaci wargods-u si observi ca numai apare rosu.

Edited by kidsss (:钩, .

6 minutes ago, kidsss (:钩 said:

Salut, 

Scuzati ca ma bag, cs-ul pe care il are.. are deathrun.cfg cu toate ca nu are bhop script sau altceva.

Intra unde ai instalat cs-ul, intri in cstrike si stergi tot .cfg in afara de config, dupa refaci wargods-u si observi ca numai apare rosu.

e mult mai safe sa instaleze un cs clean pt ca cfg urile se pot executa si din valve sau alte directoare nu numai cstrike, altele sunt hidden

Edited by th3fla, .

Nu sunt hidden, pe oricine am pus sa faca lucru asta nu a mai avut nicio problema.

Acum sa faca cum crede el, ramane la cs-ul actual si face ce i-am zis eu sau isi schimba cs-ul cu cel pe care l-ai dat tu.

Va multumesc frumos pentru ca ma ajutati si ma intelegeti ca in niciun caz nu este vorba sa fi juca "codat", as fi ales sa pastrez cs dar deja este sters se ia cel nou . Va multumesc revin cu un wargods !

10 minutes ago, kidsss (:钩 said:

Nu sunt hidden, pe oricine am pus sa faca lucru asta nu a mai avut nicio problema.

Acum sa faca cum crede el, ramane la cs-ul actual si face ce i-am zis eu sau isi schimba cs-ul cu cel pe care l-ai dat tu.

'unele' cfg uri sunt hidden de exemplu in cs ul 'nvidia' in folder ul platform/.., inainte puteai sa pui cfg uri in alte foldere fara sa apara in wcd dar acum nu mai poti face asta

Edited by th3fla, .

Stiu ce spui, dar in cazu' de fata nu este nevoie.

vladdy... cine l-a ajutat sa faca prima versiune :)) , ma rog.. am spus ce am avut de spus. Doar incerc sa il ajut ca poate are un lvl, odata cu schimbarea cs-ului isi pierde tot ce a avut. (steamid)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.