Jump to content
Sign in to follow this  
Lemonx

Cerere verificare demo 1.6 [CLEAN]

Recommended Posts

Nickname jucător suspectat: m1chael
Link demo: https://www.mediafire.com/file/81mkvkbdwf4mdtb/michael.dem/file

Mărime demo (MB): 16,67 MB
Server (obligatoriu): Esports.Indungi.Ro
Serverul folosește plugin de oprire a flash-urilor din partea coechipierilor?: Da

Ați căutat în BLACKLIST jucătorul?: Nu
Alte detalii: Rog o verificare !

Salut , multumim ca ai apelat la noi ! 

Numele suspectului : m1chael

Harta: de_kabul_32

Concluzie : Nu am vazut nimic suspect in acest demo , este un jucator bun , stie sa traga cu awp-ul , si sta cam in aceeasi pozitie tot demo-ul inafara de ultima runda cand se duce peste ei cu ak ... in rest nimic suspect

Verdict: Curat

Multumim ca ai ales echipa OverWatch!

Numele suspectului : M1chael

Mapa jucata  :de_kabul32

Analiza:

Runda 1:Face 3 kill-uri nmc ciudat...

Runda a 2:Primu kill..urca iar sus pe scari..face 1 kill..nmc ciudat..il vazuse tarziu..

Se fereste de fiecare flash..Aude pe cei care dau sa vina pe scari..Face al doilea kill jos langa cutie..Altii 3 lung pe pod..nmc ciudat.

Se duce baza ct...unde vad ca verifica toate spoturile...Si il vede tarziu pe cel care pandea la poarta.

Runda a 3.:Face iar 1 lung pod..Si moare nevazandu-l pe cel dupa cutie..

Runda a 4:Face iar 2 lung pod..Inca o faza in care cred ca nu are wall..se duce deasupra bazei..unde era ala dupa stalp si nu l vede.Moare dupa..

Runda a 5:Se duce catre x..intampina 2 cu kalasnikov..trage bine..nmc ciudat..face 2..Se duce baza ct..face un 2..inclusiv un afk..

Iar inca o faza curata..cand trece prin baza ct..si sunt cei 2...langa cutie..vede doar 1...face un kill..al doilea trage in el..rateaza..se intoarce si il omoara.

Runda a 6..Moare direct.

Concluzie:Parerea mea este ca Omu e bunicel...verifica aproape toate sporturile..are si niste casti..Am dedus asta din Runda a 2..Trage bine cu sniper-ul..

Verdict final:Curat!!!

:school: Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school: 

:ow1: Numele suspectului:  : M1chael
:ow1: Mapa jucata:  de_kabul_32

Analiza:  

In prima runda:  In prima runda m1chael omoara un inamic printr-un flick, verifica fiecare colt. Dupa face penultimu kill printr-un noscope si se termina runda.(nimic suspect)

A Doua runda:  In a doua runda m1chael face un kill cu awp-ul  langa baza T, dupa face 4 kill-uri la scari  si se termina runda. (nimic suspect.)

A Treia runda: In a treia runda m1chael face un kill la scari dupa  moare. 

A Patra runda:  In a patra runda m1chael face 2 kill-uri la scari dupa se retrage  deasupra bazei T si este omorat.

A Cincea runda In a cincea runda m1chael face 5 kill-uri langa baza CT si se termina runda. ( 2 afk)

A Sasea runda :  In a sasea runda m1chael nici bine nu iese isi ia direct un glont de AWP si moare.

Concluzie  Nu are nimic, a verificat fiecare coltisor al mapei. E destul de bun!

:ow1: Verdict:   Clean :ow3:

:school: Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school: 

:ow1: Numele suspectului: m1chael

:ow1: Mapa jucata: de_kabul_32

:ow1: Analiza: nu mi s-a parut nimic suspect in acest demo, se vede ca joaca la sunet, nici macar nu verifica multe locuri, ceea ce probabil un codat cu wall le-ar verifica, mai ales cand un inamic e acolo.

:ow1: Concluzie: dupa parerea mea suspectul nu foloseste niciun cod.

:ow1: Verdict: CLEAN :ow3: 

:ow: Salut. Iti multumim ca ai apelat la echipa OVERWATCH !:school:

Nick suspect: m1chael

Mapa jucata: de_kabul_32

:ow1:Rundele 1-6: In nici o runda nu am sesizat ceva suspect = clean!:ow3:

CONCLUZIE

In urma vizualizarii demo-ului am ajuns la concluzia ca suspectul nu se foloseste de cod. Detine un joc bun, stie sa iasa pe AWP, stie sa se fereasca, joc de sunet. In rest nu prea mai e nimic de spus !

VERDICT FINAL

CLEAN!:ow3:

Salut , multumim ca ai apelat la echipa Overwatch !

verdict : CLEAN :ow3:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.