Jump to content
Sign in to follow this  
sharkct

reclamatie exodus

Recommended Posts

Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngNick : sharkOFConstanta
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngNick Admin : -exodus
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngData : 5.02.2021
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngMotiv : gag aiurea
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngDovadă : nu pot sa fac poze nu merge...

eXoduS- :  fac afaceri de tot felu ca sa mi umplu portofeluuu
sharkOFConstanta :  si tu n ai o felie de apa in stomac
[CS.INDUNGI.RO] eXoduS-: Gag jucatorului  sharkOFConstanta pentru [3] minut(e). Motiv: smecher
[G]*DEAD*TheDevil :    /ungag shark
[CS.INDUNGI.RO] TheDevil: UnGag jucatorului sharkOFConstanta

sharkOFConstanta :  stai ca imi fac si timp de reclamatie. Multu, devil
eXoduS- :  la viata ta plictisoare ai timp mereu

eu nu i faceam reclamatie, nici eu nu sunt vreun sfant, dar ma am bine cu baietii. Glumim intre noi si ne permitem. Exoduse, sanatos sa fii ca le facem pe toate.

Salut, eu sunt un baiat emotiv si pun la suflet afirmatiile negative.. Daca iti permiti cu baietii sa faci glume, eu nu accept astfel de glume jignitoare! Incearca sa faci glume cu cine iti permite! Salut si bafta la joc!

• Like 1
  • Haha 3

4 minutes ago, eXoduS- said:

Salut, eu sunt un baiat emotiv si pun la suflet afirmatiile negative.. Daca iti permiti cu baietii sa faci glume, eu nu accept astfel de glume jignitoare! Incearca sa faci glume cu cine iti permite! Salut si bafta la joc!

Ti-a zis el tot ce era de zis, nu mai veniti cu reclamatii pentru un gag de 3 minute. 

Reclamatie respinsa.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.