Jump to content
Sign in to follow this  
Fanatical_as-a

Reclamatie Andreea

Recommended Posts

Nume reclamant :MortalRed
Nume admin reclamat: Andreea
Ce admini au mai fost on?: Nici unul
Motiv: Abuz putere
Dovada (poza, demo, video youtube):https://imgur.com/VeeS2Nd
Alte informatii (optional): 1. Nu cred ca are voie sa dea slay pentru ca am apasat butonu pentru escape si 2. Am dat inainte sa zica.

• Haha 4
  • Confused 1

1. din screenshot-ul pe care l-ai dat se vede ca ti s-a spus sa nu dai call.

2. se da slay pentru early call.

3. nu se face reclamatie pentru un slay. 

Seara buna.

Văd cu siguranță că cineva a spus că nu sună (cred că nu sun mai devreme și nu prea multe alte dovezi), așa că cred că Andreaa a făcut o alegere corectă pentru a-l ucide.

Edited by LgK_Godz21, .

• Upvote 1

Din cate se vede am apasat inainte sa zica. Ori trebuia sa dau cu predict si sa stiu dinainte? + Ca erau peste jumatate din playeri acolo.

• Haha 3

Nu trebuei sa spuna cineva  sa nu dai call, scrie clar in regulament sa nu datii early call ca veti fi sanctionati, deci adminul a procedat corect.

Plus nu se face reclamatie pentru slay.

T/C.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.