Jump to content
Sign in to follow this  
BruNeTha :)

Cerere Helper Kate

Recommended Posts

Nick: Kate
Ore (link gametracker - minim 100 ore): GameTracker.com : Player Page for Kate 
Varsta (poza cu primele 6 cifre din CNP): 22, Imgur: The magic of the Internet 
De ce doresti Helper?: Pentru ca de cele mai multe ori cand intru pe server nu sunt admini, iar playerii isi fac de cap nerespectand regulamentul.
Cu ce vei ajuta server-ul daca primesti aceasta functie?: Sa ii sanctionez pe cei care nu respecta regulamentul si sa ajut server-ul cat pot eu.
Cate ore / zi te joci pe server? (nu afk / spec):  Depinde, intre 2-3h.
Ai avut tangente cu admini / playeri? Daca da, de ce?: Da am avut. Sursa a fost diferente de opinii cat si de caractere.
Ai citit regulamentul general si al adminilor ?: Da.

• Like 3
  • Haha 3
  • Confused 1
  • Upvote 2

Contra, ai ceva personal cu mine, cand sunt zm si dau fail începi sa spui ca am cheat uri sau nush ce:)) nu stiu de ce toți vă dușmăniți, in loc sa fim uniți ne facem reclamații pt a scăpa unul de altul..

• Like 1
  • Haha 7
  • Confused 1

2 minutes ago, #AdriaN said:

PRO!! 

nu ai admin , nu ai voie sa raspunzi aici 

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.